ДЕСЕТ ДОСМАНЛИЈА И ЈА

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

KPCTAH

Početnik
Banovan
Poruka
41
ДЕСЕТ ДОСМАНЛИЈА И ЈА

Мили Боже, чуда великога
Ударило десет на једнога
Досманлија, нарко-аџувана,
На Србина Ковјенић Крстана

Кад се Крле пера дохватио
Змије сикћу, ал` јунак не хаје
Досманлије за врат ухватио,
Баш га брига што џукела лаје.

Е, да вам је стати па гледати
Како прође десет јањичара
Кад их Србин за гуше ухвати
И доказа за шта има дара.

Упиш`о се Боби Таћи, људи,
Вук Драшковић пао на колена
Кад брат Крстан поче да им суди
И руби им главе са рамен.

Мићун Чеду појах`о к`о ата
Ђилас Ђелу за гузицу држи
Коштуница лежи усред блата
И Кораћа моли да издржи.

Лиза-Мићић рже к`о кобила
*****-Карла згуза је набила
Веља стење к`о на геј-паради
Док му Динкић оне ствари ради.

Радикал их у прах претворио
Од говани земљу очистио
Нема више нарко-аџувана
Поздравимо Србина Крстана !

--------------------
Крстан Ђ. Ковјенић


С вером у Бога, васколико С Р П С Т В О, уједињење свих земаља С Р П С К И Х и РАДИКАЛНО БОЉЕ сутра за СРБЕ, мајку СРБИЈУ и све друге земље С Р Б И Н О В Е !!!
 
Nemojte da ga banujete ,takav ciruzant je potreban ovom Forumu ,da se vidi kakvi sve podrzavaju SRS i DSS.

Inace doticni lik je bio predsednik jedne opstine u Vojvodini pocetkom `90.god.,kada je SRS bio "ljuta" opozicija S.Milosevicu i "crvenoj vestici " sa Dedinja ,kako je Vjeko zvao jedno vreme.
 
Ау!!! Видим да на Крстана скачу само демократе. Оно јесте да човек убија са темама, али бар више не пише мемоаре, као раније. То што га демократе нападају нон стоп, то значи само да их погађа истина.
 
Прво, немој никадап омињати ЛОЦК, јер је то мешање у "посао" модератора. Друго, мислим да ако желиш ти ћеш писати на некој теми, а ако не онда је заобиђи.
Овде се ради о другим неким стварима. Ипак вас погађа истина, па као и сваки демократа покушавате да силним спамовима тема демантујете одређене наводе, али вам то не полази за руком.
 
ДЕСЕТ ДОСМАНЛИЈА И ЈА

Мили Боже, чуда великога
Ударило десет на једнога
Досманлија, нарко-аџувана,
На Србина Ковјенић Крстана

Кад се Крле пера дохватио
Змије сикћу, ал` јунак не хаје
Досманлије за врат ухватио,
Баш га брига што џукела лаје.

Е, да вам је стати па гледати
Како прође десет јањичара
Кад их Србин за гуше ухвати
И доказа за шта има дара.

Упиш`о се Боби Таћи, људи,
Вук Драшковић пао на колена
Кад брат Крстан поче да им суди
И руби им главе са рамен.

Мићун Чеду појах`о к`о ата
Ђилас Ђелу за гузицу држи
Коштуница лежи усред блата
И Кораћа моли да издржи.

Лиза-Мићић рже к`о кобила
*****-Карла згуза је набила
Веља стење к`о на геј-паради
Док му Динкић оне ствари ради.

Радикал их у прах претворио
Од говани земљу очистио
Нема више нарко-аџувана
Поздравимо Србина Крстана !

--------------------
Крстан Ђ. Ковјенић


С вером у Бога, васколико С Р П С Т В О, уједињење свих земаља С Р П С К И Х и РАДИКАЛНО БОЉЕ сутра за СРБЕ, мајку СРБИЈУ и све друге земље С Р Б И Н О В Е !!!
brate,.tebi gusle samo trebaju,...svaka cast,..8)
 
Прво, немој никадап омињати ЛОЦК, јер је то мешање у "посао" модератора. Друго, мислим да ако желиш ти ћеш писати на некој теми, а ако не онда је заобиђи.
Овде се ради о другим неким стварима. Ипак вас погађа истина, па као и сваки демократа покушавате да силним спамовима тема демантујете одређене наводе, али вам то не полази за руком.

no problem opet si se klonirao.....:lol::lol::lol:
 
Прво, немој никадап омињати ЛОЦК, јер је то мешање у "посао" модератора. Друго, мислим да ако желиш ти ћеш писати на некој теми, а ако не онда је заобиђи.
Овде се ради о другим неким стварима. Ипак вас погађа истина, па као и сваки демократа покушавате да силним спамовима тема демантујете одређене наводе, али вам то не полази за руком.

znas li kako je tesko zobici neklu od tema ovog "autora"? svaka druga je njegova
o tome ja pricam a ti opet po svome. zasto se ne moze otvoriti jedna tema i u njoj pisati sve?? drugima se zatvaraju besmislene teme, ali o tome.....da ne ispadne da se opet mesam u posao moderatore

i ponovo (ako treba bas da ti se nacrta) NISAM PRIPADNIK NI JEDNE STRANKE NITI SAM SIMPATIZER BILO KOJE

valjda ces sada da vidis ako gore nisi mogao/la i prestanes da mi imputiras to
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top