Отето Косово + пуштен кољач = српска слога?

iznenađenje

Primećen član
Banovan
Poruka
956
Да ли после ове два страшна (зло)чина има наде да се Срби сложе? Да ли су сада "слепи" прогледали? Једну овцу можеш лагати једно време али не можеш све овце лагати све време. Након откривања игре коју су Американци играли претходних 15ак година, очекујем да један добар део грађана пређе на страну коалиције националиста.
Да се разумемо, Тадића сматрам лажним националистом. Његов задатак био је да смири страсти након проглашења независности и глуми да га је брига за националне интересе. То је рецепт којим могу да нам узму све, са минималним залагањем и минималним ризицима.
 
jel ovo josh jedan iz vashe bogate riznice aforizama? :lol::lol::lol:

nije nego vi ste oteli kosovo 1918. a znash kako se kazhe, oteto prokleto :lol:

Koji mi ?

Mi Srbi smo Kosovo nasilno poklonili !

Niko nije oteo Kosovo od Srbije . Nego ga je Srbija poklonila .

Nemozes ti da igras fudbal i da gubis 10 : 0 i u zadnjih pet minuta utakmice da kazes - u bre pa mi gubimo , a treba da pobedimo - . Postoji jedna stara srpska izreka : Ne goji se prase uoci Bozica !

Velika razlika ( ogromna ) postoji izmedju recenice koja se u Srbiji moze cuti - Oteli su nam Kosovo ! i one recenice koja se retko gde moze cuti , a koja je istinita i koja govori mnogo o nama - Srbija je nasilno poklonila Kosovo !
 
a da ostanemo pri novijoj istoriji poshto srednjevekovna vam bash i ne ide? :lol:

pa kad pravite toliko verzija da postaje zanimljivije nego Gospodar prstenova

sta ces sledece da kazes, da je Hari Poter bio kralj Dardanije?:mrgreen:

i u noivijoj istoriji niste bolji, nemas za sta da se drzis
izmislili ste sve
haradinaj je za vas posten i bezgresan (da ste bar njega poslali u zatvor, ne bih ti uzeo za zlo ovo pisanje ovde)
a taqi premijer :shock::confused:
 
pa kad pravite toliko verzija da postaje zanimljivije nego Gospodar prstenova

sta ces sledece da kazes, da je Hari Poter bio kralj Dardanije?:mrgreen:

i u noivijoj istoriji niste bolji, nemas za sta da se drzis
izmislili ste sve
haradinaj je za vas posten i bezgresan (da ste bar njega poslali u zatvor, ne bih ti uzeo za zlo ovo pisanje ovde)
a taqi premijer :shock::confused:

pusti sada tu prichu, to mozhe veoma da se relativizuje shto vidim tebi bash polazi za rukom
 

Back
Top