Moje ožiljke nosim sa ponosom...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
Ožiljci, za neke bolna tema, za neke ne...

Ja ih imam dosta po licu i telu, mada nisu takvi da štrče, nego su diskretni... osim jednog na stomaku od noža... Kao što rekoh, ne bi voleo da imam neki koji bi me izdeformisao, ali oni mali mogu da budu dosta simpatični jer dodaju dosta na individualnosti i izdvajaju od gomile porcelanskih lica. I volim da ih vidim na drugim ljudima...

Ja volim moje ožiljke, nosim ih sa ponosom i svaki priča neku svoju priču, a vi ,da li vi imate/volite vaše ožiljke?
 
Ožiljci, za neke bolna tema, za neke ne...

Ja ih imam dosta po licu i telu, mada nisu takvi da štrče, nego su diskretni... osim jednog na stomaku od noža... Kao što rekoh, ne bi voleo da imam neki koji bi me izdeformisao, ali oni mali mogu da budu dosta simpatični jer dodaju dosta na individualnosti i izdvajaju od gomile porcelanskih lica. I volim da ih vidim na drugim ljudima...

Ja volim moje ožiljke, nosim ih sa ponosom i svaki priča neku svoju priču, a vi ,da li vi imate/volite vaše ožiljke?

Nemam mnogo ožiljaka, imam nekoliko manjih uglavnom zarađenih u djetinjstvu, po nogama, koljenima, rukama...imam jednu opekotinu od kafe, koju sam zaradila prije...otprilike 26 godina...nothing special...
ali zato imam mnoooogo mladeža po licu i po tijelu, i nikad ne bih poželjela da ih uklonim, to ne bi više bila ja...
 
Ovako, nemoj toliko iskreno, slepo crevo, bakrači, već udri neku priču, kako si išao baki u prodavnicu, i usput naleteo gde par dripaca otima nekoj ženi tašnu, ti krenuo da ih zaustaviš, kad oni ni pet, ni šest, već sečivom na tebe. Malo su te naboli, ali si uspeo da ih savladaš i tako... znaćeš već sam šta treba da kažeš.
 
Ožiljci, za neke bolna tema, za neke ne...

Ja ih imam dosta po licu i telu, mada nisu takvi da štrče, nego su diskretni... osim jednog na stomaku od noža... Kao što rekoh, ne bi voleo da imam neki koji bi me izdeformisao, ali oni mali mogu da budu dosta simpatični jer dodaju dosta na individualnosti i izdvajaju od gomile porcelanskih lica. I volim da ih vidim na drugim ljudima...

Ja volim moje ožiljke, nosim ih sa ponosom i svaki priča neku svoju priču, a vi ,da li vi imate/volite vaše ožiljke?

moji oziljci su svi na mom srcu..ponekad jos krvari, kad rascvetale tresnje donesu miris jednog davnog proleca...
 
Imam nekoliko ozhiljaka po telu,manjih...ne toliko upadljivih.
I jedan na butini koji je poprilichan.
Nemam shta da budem ponosna na njih ili ne,ali slazhem se da su deo lichnosti i da svaki od njih nosi neku prichu.
U mom sluchaju,prichu koja nije za prichanje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top