Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv
Strana 1 od 27 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 658

Tema: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

  1. #1
    Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.630
    Reputaciona moć
    55

    Podrazumevano Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    Matches From : April 8, 2008 (Astra, Hotbird)

    20:45 cet, National Championship Match, England - Premier League
    West Ham U. - Portsmouth
    * Eurosport 2 Hungary, Nagravision 2 / Cryptoworks, Astra 1E/F/G/H/KR/2C - 19.2°E
    * Galaxie Sport, Cryptoworks, Astra 1E/F/G/H/KR/2C - 19.2°E
    * SuperSport 4, Irdeto 2, Hot Bird 1/2/3/4/6/8 - 13.0°E

    20:45 cet, Europeean Championship Match, UEFA Champions League
    Liverpool - Arsenal
    * 2M Maroc, FTA, Astra 1E/F/G/H/KR/2C - 19.2°E
    * ART Sport 4, Viaccess 2, Hot Bird 1/2/3/4/6/8 - 13.0°E
    * CT-2, Cryptoworks, Astra 1E/F/G/H/KR/2C - 19.2°E
    * HRT 2, Viaccess 2, Hot Bird 1/2/3/4/6/8 - 13.0°E
    * Mediaset Premium 1, Mediaguard 2/Nagravision 1, Hot Bird 1/2/3/4/6/8 - 13.0°E
    * Nederland 3, Irdeto 2 / Mediaguard 2, Astra 1E/F/G/H/KR/2C - 19.2°E
    * Prem Sport Portal, Nagravision 2, Astra 1E/F/G/H/KR/2C - 19.2°E
    * Sky Calcio 1, Videoguard, Hot Bird 1/2/3/4/6/8 - 13.0°E
    * SuperSport 1, Irdeto 2, Hot Bird 1/2/3/4/6/8 - 13.0°E

    20:45 cet, Europeean Championship Match, UEFA Champions League
    Chelsea - Fenerbahce
    * ART Sport 3, Viaccess 2, Hot Bird 1/2/3/4/6/8 - 13.0°E
    * C+ Spain, Mediaguard 2/Nagravision 2, Astra 1E/F/G/H/KR/2C - 19.2°E
    * CT4 Sport, Cryptoworks, Astra 1E/F/G/H/KR/2C - 19.2°E
    * Mediaset Premium 2, Mediaguard 2/Nagravision 1, Hot Bird 1/2/3/4/6/8 - 13.0°E
    * Prem Sport Portal, Nagravision 2, Astra 1E/F/G/H/KR/2C - 19.2°E
    * Sky Calcio 2, Videoguard, Hot Bird 1/2/3/4/6/8 - 13.0°E
    * SuperSport 2, Irdeto 2, Hot Bird 1/2/3/4/6/8 - 13.0°E
    Go to the top of the page


    Report Post



  2. #2
    Nov član
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Poruke
    2
    Reputaciona moć
    0

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV

    skidam kapu ti si brate car poz

  3. #3
    Moderator DanijelVR (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2005.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Vranje
    Poruke
    1.932
    Reputaciona moć
    64

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    da malo prosirimo temu
    ko voli da gleda kosarku
    Nba kosarka na Obn

    11.04. u 02.00 Golden State - Denver

    13.04. u 22.20 LA Lakers - San Antonio

  4. #4
    Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.630
    Reputaciona moć
    55

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    Ponedeljak 14/04/2008

    Engleska
    Premier League
    21:00 Chelsea - Wigan A.
    Alfa TV Cyprus, C+ Sport 1(Nor), C+ Sport 1(Pol), C+ Sport 1(S)-2H only,
    C+ Sport 2(Nordic), DigitAlb SuperSport 1, EuroSport 2 FAPL, Galaxie Sport,
    NTV+ Football, Premiere Sport Portal, Setanta Sports 1, Show Sports 1&2,
    Sky Calcio 1, Sky Sport 1[Ita], Sport TV2, SportKlub(Slo), SuperSport 2[Hellas],
    SuperSport 3[ZA], YES Sport 2

    Championship
    21:00 Sheffield W. - Plymouth A.
    Ring TV, Show Sports 3, Sky Sports 1[UK/IE], Sky Sports HD1[UK/IE], Sport 2(Hun),
    SportKlub(Cro), SuperSport 5 [ZA], Viasat Sport 2


    Francuska
    Ligue 2
    20:30 Nantes - Boulogne
    EuroSport France


    Portugal
    Super Liga
    20:45 Sporting Braga - Uniao Leiria
    Sport TV1, SuperSport 6[ZA], SuperSport Maximo


    Švedska
    Allsvenskan
    19:00 GIF Sundsvall - Ljungskile
    Sasongskortet 1

    19:00 Kalmar - GAIS
    Sasongskortet 2

    20:00 Hammarby - AIK Stockholm
    C+ Sport 1(D/F/S), C+ Sport HD(Nordic)


    Danska
    Super Ligaen
    19:00 Viborg - Horsens
    TV2 Sport(Den)


    Norveška
    Tippeligaen
    19:00 Brann - Stromsgodset
    TV2 Zebra


    Češka
    Gabrinus Liga
    17:15 SAID Most - Bohemians 1905
    CT2


    Mađarska
    NB I
    18:00 Kaposvar - Zalaegerszeg
    Sport 2(Hun)


    Rumunjska
    Liga 1
    15:00 Gloria Buzau - Gloria Bistrita
    TeleSport(Rom)

    19:30 Steaua Bucharest - Universitatea Cluj
    Antena 1(Rom)


    Turska
    2. Lig
    18:00 Sakaryaspor - Antalyaspor
    D Spor


    Setanta Sports Cup
    21:05 Dungannon Swifts - Drogheda Utd.
    Setanta Ireland, Setanta Sports 2

  5. #5
    Moderator DanijelVR (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2005.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Vranje
    Poruke
    1.932
    Reputaciona moć
    64

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    Matches From : April 15, 2008

    17:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga 2) FC Koln vs VfL Osnabruck
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Serbia
    17:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga 2) Kaiserslautern vs Augsburg
    Prem Sport Portal
    17:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga 2) Fussball und Sport-Verein Mainz 05 vs Paderborn 07
    Prem Sport Portal
    18:00 cet
    Coupe De France Amiens vs Dijon
    EuroSport France
    18:15 cet
    Puchar Polski Wisla Krakow vs Legia Warszawa
    Polsat Sport
    19:00 cet
    Austria Erste Division
    Gratkorn vs Schwanenstadt
    Premiere Austria
    Kapfenberg vs Leoben
    Premiere Austria
    Salzburg Am. vs Parndorf
    Premiere Austria
    Schwadorf vs Austria W. Am.
    Premiere Austria
    A. Lustenau vs FC Kärnten
    Premiere Austria
    Bad Aussee vs Lustenau FC
    Premiere Austria
    20:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I) Hansa Rostock vs Werder Bremen
    Prem Sport Portal
    20:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I) Armenia Bielefeld vs Bayer Leverkusen
    Prem Sport Portal
    20:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I) Hertha BSC vs Hamburger SV
    C+ Futbol ( Deporte 1 )
    Digit Alb Premium 1
    G Sports 1
    NTV+ Football
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 1
    Sport 5+
    Sport Klub Serbia
    20:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I) Schalke 04 vs Energie Cottbus
    Prem Sport Portal
    20:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I) VfL Wolfsburg vs VfL Bochum
    Digit Alb Premium 2
    Prem Sport Portal
    20:45 cet
    National Championship Match
    (England - Championship) Barnsley vs Hull City
    Digit Alb Premium 3
    Polsat Sport Extra
    Ring TV
    ShowSports 1
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 UK
    Sport 2 Hungary
    Sport Klub+ Serbia
    SuperSport 5 SA
    20:45 cet
    Coupe De France Olympique Lyonnais vs FC Metz
    Alfa TV Cyprus
    EuroSport France
    Polsat Sport
    20:45 cet
    Setanta Cup Ireland St Patrick vs Linfield - Northern
    Setanta Sport1
    Setanta Sports 2

  6. #6
    Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.630
    Reputaciona moć
    55

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    17:15 cet, National Championship Match, Czech Republic - Gambrinus Liga
    Teplice - Sparta Praha
    * CT-2, Cryptoworks, Astra 1E/F/G/H/KR/2C - 19.2°E

    18:00 cet, National Championship Match, Hungary - Ungaria NB1 liga
    Zalaegerszeg - Honved Budapesta
    * Sport 2 Hungary, Cryptoworks, Astra 1E/F/G/H/KR/2C - 19.2°E

  7. #7
    Moderator DanijelVR (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2005.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Vranje
    Poruke
    1.932
    Reputaciona moć
    64

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    Ponedjeljak 28.04.2008.god.


    Engleska
    Premier League
    21:00 Derby C. - Arsenal
    Alfa TV Cyprus, C+ Sport 1(Nor), C+ Sport 1(Pol), C+ Sport 2(D/F/N/S), DigitAlb SuperSport 1,
    EuroSport 2 FAPL, Fox Sports Turkey HD, Galaxie Sport, NTV+ Football, Pink Montenegro,
    Premiere Sport Portal, Setanta Sports 1, Show Sports 1&2, Sky Calcio1, Sky Sport 1[Ita],
    Sport TV2, SportKlub(Slo), SuperSport 1[Hellas], SuperSport 3[ZA]

    Championship
    20:45 West Bromwich A. - Southampton
    DigitAlb SuperSport 2, Ring TV, Show Sports 3, Sky Sports 1[UK/IE], Sky Sports HD1[UK/IE],
    Sport 2(Hun), SportKlub(Ser), SuperSport 7 [ZA]


    Njemačka
    2. Bundesliga
    20:15 Freiburg - Greuther Furth
    Arena Bundesliga Home, DSF Sport, Premiere Sport Portal, SportKlub(Hun)


    Francuska
    Ligue 2
    20:30 Grenoble - Ajaccio
    EuroSport France


    Portugal
    Super Liga
    20:45 Vitoria Setubal - Estrela Amadora
    Sport TV1, SuperSport 6[ZA], SuperSport Maximo


    Švedska
    Allsvenskan
    19:00 Djurgaden - Ljungskile
    Sasongskortet 3

    19:00 IFK Goteborg - GIF Sundsvall
    Sasongskortet 2

    19:00 IFK Norrkoping - Orebro
    Sasongskortet 1

    20:00 Helsingborg - Malmo
    C+ Sport 1(D/F/S only), C+ Sport HD(D/F/S only)


    Danska
    Super Ligaen
    19:00 AaB Aalborg - Horsens
    TV2 Sport(Den)


    Norveška
    Tippeligaen
    19:00 Viking - Valerenga
    TV2 Zebra


    Češka
    Gabrinus Liga
    17:15 Brno - Banik Ostrava
    CT2


    Turska
    2. Lig A
    18:00 Altay - Samsunspor
    D Spor


    Egipat
    Division 1
    16:30 Suez Cement - Ismaili SC
    Orbit Al Riyadiyah

  8. #8
    Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.630
    Reputaciona moć
    55

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    Nedjelja 04.05.2008.god.


    Engleska
    Premier League
    14:30 Arsenal - Everton
    Alfa TV Cyprus, C+ Sport EX, C+ Sport HD(D/F/N/S), DigitAlb SuperSport 2, Fox Sports Turkey,
    Fox Sports Turkey HD, NTV+ Football, Pink Montenegro, Premiere Sport Portal, Show Sports 1&2,
    Sky Calcio 11, Sky Sports 1[UK/IE], Sky Sports HD1[UK/IE], Sport TV1, SuperSport 2[Hellas],
    SuperSport 3[ZA], SuperSport Maximo, YES Sport 2

    17:00 Liverpool - Manchester City
    Alfa TV Cyprus, BHT 1, C+ Sport 1(Pol), C+ Sport EX, C+ Sport HD(D/F/N/S), C+ Sport HD(Pol),
    DigitAlb SuperSport 1, Fox Soccer Channel, Fox Sports Turkey, Fox Sports Turkey HD, G Sports 1,
    Hi Soccer, NTV+ Football, Pink Montenegro, Premiere Sport Portal, Show Sports 1&2, Sky Calcio 11,
    Sky Sport HD2[Ita], Sky Sports 1[UK/IE], Sky Sports HD1[UK/IE], Sky Super Calcio, SportKlub(Slo),
    SuperSport 2[Hellas], SuperSport 3[ZA], YES Sport 2

    Championship
    15:00 Stoke City - Leicester City
    Polsat Sport Ex, Show Sports 3, Sky Sports 2[UK/IE], SportKlub+(Ser), Viasat Sport 2

    15:00 Ipswich Town - Hull City
    Show Extreme Sport, Sky Sports Interactive


    Njemačka
    Bundesliga
    17:00 Duisburg - Bayer L.
    Arena Bundesliga 2, Dubai Sports 3, Premiere Sport Portal, SportKlub+(Hun/Pol/Ser)

    17:00 Wolfsburg - Bayern M.
    Arena Bundesliga 1, ATV Austria, C+ Fútbol, DigitAlb SuperSport 2, Dubai Sports 1, ESPN+,
    Federalna TV, G Extra, NTV Spor, Premiere Sport Portal, Sky Calcio 12, Sport 5+,
    SportKlub (Hun/Pol/Rom), SuperSport 3[Hellas], TPS Star, Viasat Sport 2

    2. Bundesliga
    14:00 Alemannia Aachen - Augsburg
    Arena Bundesliga 2, Premiere Sport Portal

    14:00 FC Koln - Hoffenheim
    Arena Bundesliga 4, Premiere Sport Portal, SportKlub(Hun/Pol/Rom/Ser)

    14:00 Kickers Offenbach - Borussia M.
    Arena Bundesliga 1, Premiere Sport Portal, SportKlub+(Pol)

    14:00 Koblenz - Wehen
    Arena Bundesliga 3, Premiere Sport Portal


    Španjolska
    Primera Division
    17:00 Almeria - Betis
    Taquilla 5

    17:00 Athletic B. - Mallorca
    Taquilla 8

    17:00 Levante - Espanyol
    Taquilla 6

    17:00 Racing S. - Murcia
    Taquilla 3

    17:00 Sevilla - Valladolid
    Taquilla 4

    17:00 Villarreal - Getafe
    Al Jazeera Sport+2, Boom Sport One, DigitAlb SuperSport 3, Enter TV(Ser), ESPN(Bra/Pac),
    Hi Sports, NTV Turkey, NTV+ Sport, Sport 1(Cze), SuperSport 7[ZA], SuperSport Maximo,
    Taquilla 2, TV2 Sport 5(Nor)

    19:00 Barcelona - Valencia
    Al Jazeera Sport+2, Boom Sport One, DigitAlb SuperSport 1, ESPN(Pac), Fox Serbia, Hi Soccer,
    NTV Spor, NTV+ Sport On-Line, Sky Calcio 9, Sky Sports Xtra[UK/IE], Sky Super Calcio,
    Sport 2(Hun), Sport 5, SportKlub(Slo), SuperSport 2[Hellas], SuperSport 7[ZA], Taquilla 1,
    TV2 Sport 5(Nor), TV4+

    21:00 Osasuna - Real Madrid
    Al Jazeera Sport+2, Boom Sport One, C+ Spain, C+ Spain HD, C+ Sport(Fra), C+ Sport 2(Pol),
    DigitAlb SuperSport 1, Enter TV(Ser), Hi Soccer, Kanal 5(Den), NTV Spor, NTV+ Sport On-Line,
    Sky Calcio 1, Sky Sport 1[Ita], Sky Sports Xtra[UK/IE], Sky Super Calcio, Sport 5,
    SuperSport 2[Hellas], SuperSport 7[ZA], TV2 Sport(Nor), TV4+, TV7 Bulgaria

    Liga BBVA
    12:00 Numancia - Tenerife
    C+ Spain

    17:00 Celta Vigo - Malaga
    Localia

    Italija
    Serie A
    15:00 AC Milan - Inter
    Al Jazeera Sport+1, Boom Sport One, C+ Spain, C+ Spain HD, C+ Sport(Fra), C+ Sport 2(Pol),
    DigitAlb SuperSport 1, ESPN(Bra/Lat.Am), FIVE UK, Kanal 24, Mediaset Calcio 1, OBN BiH,
    Sky Calcio 1, Sky Sport 1[Ita], Sky Sport 16:9[Ita], Sky Sport HD1[Ita], Sport 1(Cze/Hun),
    Sport TV2, SportKlub(Slo), SuperSport 1[Hellas], Telekanal Sport(RTR), TV4 Sport,
    TV7 Bulgaria, YES Sport 1

    15:00 Atalanta - Livorno
    Mediaset Calcio 6, Sky Calcio 10

    15:00 Cagliari - Fiorentina
    Al Jazeera Sport+3, C+ Fútbol, DigitAlb SuperSport 5, La 7 Cartapiú A, Sky Calcio 3,
    TPS Star, TV4+

    15:00 Catania - Reggina
    La 7 Cartapiú C, Sky Calcio 7

    15:00 Empoli - Udinese
    Sky Calcio 8

    15:00 Lazio - Palermo
    La 7 Cartapiú B, Mediaset Calcio 5, Sky Calcio 5

    15:00 Parma - Genova
    La 7 Cartapiú E, Sky Calcio 9

    15:00 Sampdoria - Roma
    Al Jazeera Sport+2, Alpha TV Greece, C+ Sport 2(D/F/N/S), DigitAlb SuperSport 3, ESPN Dos,
    ESPN+, Hi Sports 2, La 7 Cartapiú D, Mediaset Calcio 2, Sky Calcio 4, Sky Sport HD2[Ita],
    TeleDeporte

    15:00 Siena - Juventus
    DigitAlb SuperSport 4, Hi Sports, Mediaset Calcio 3, Sky Calcio 2, Sport 5, TV Capixaba

    15:00 Torino - Napoli
    Mediaset Calcio 4, Sky Calcio 6


    Francuska
    Ligue 1
    18:00 St.Etienne - Lille
    C+ Sport(Fra), DigitAlb SuperSport 4, Kanal A(Tur), SuperSport 5[ZA], SuperSport 7[Hellas]

    20:55 Marseille - Bordeaux
    C+ Eventos, C+ France, DigitAlb SuperSport 2, Kanal A(Tur), NTV+ Football, Sky Calcio 2,
    Sport 1(Ned), Sport 2(Hun), SportKlub(Rom), SuperSport 4[Hellas], SuperSport 5[ZA],
    Viasat Sport 2


    Portugal
    Super Liga
    20:15 Estrela Amadora - Benfica
    Polsat Sport Ex, Sport TV1

    20:15 Belenenses - Vitoria Guimaraes
    Sport TV2

    20:15 Pacos Ferreira - Sporting L.
    Al Jazeera Sport+1, RTP(Afr/Int), SIC Int, SuperSport Maximo, TVi Portugal


    Škotska
    Premier League
    15:00 Hibernian - Rangers
    Setanta Ireland[IRL only], Setanta Sports 1, Sport 1(Rom)


    Irska
    Premier League
    20:00 St.Patrick A. - Cork City
    Setanta Ireland


    Wales
    FA Cup- finale
    17:30 Llanelli - Bangor City
    S4C Digital


    Švedska
    Allsvenskan
    16:00 GIF Sundsvall - Djurgarden
    Sasongskortet 1

    16:00 Kalmar - Trelleborg
    Sasongskortet 2

    16:00 Orebro - Malmo
    Sasongskortet 3

    17:45 Hammarby - IFK Goteborg
    TV4 Sport


    Danska
    Super Ligaen
    14:00 Lyngby - Midtjylland
    TV2 Sport(Den)

    16:00 Brondby - Nordsjaelland
    TV2 Sport(Den)

    18:00 Viborg - AaB Aalborg
    TV3+ Denmark

    Ligaen 1
    11:45 Vejle Boldklub - Silkeborg
    TV2 Sport(Den)


    Norveška

    Tippeligaen
    18:00 Fridrikstad - Ham-Kam
    TV2 Sport 2(Nor)

    18:00 Stromsgodset - Bodo/Glimt
    TV2 Sport 3(Nor)

    18:00 Valerenga - Molde
    TV2 Sport (Nor)

    18:00 Aalesund - Lyn Oslo
    TV2 Sport 4(Nor)

    20:00 Stabeak - Rosenborg
    TV2 Norway

    Adeccoligaen
    15:00 Kongsvinger - Bryne
    TV2 Zebra


    Poljska
    Ekstraklasa
    14:15 Korona Kielce - Groclin Grodzisk
    C+ Sport 1(Pol), C+ Sport HD(Pol)


    Češka
    Gabrinus Liga
    20:15 Sparta Prag - Brno
    CT4 Sport


    Srbija
    Super Liga
    15:00 OFK Beograd - Hajduk Kula
    RTS 2 Serbia


    Slovenija
    Si Mobil Liga
    18:00 Gorica - Interblok
    Slovenia TV2


    Rumunjska
    Liga 1
    15:45 Farul Constanta - Otelul Galati
    TVR 1

    18:00 Pandurii - Dacia Miloveni
    TeleSport(Rom)

    19:30 Dinamo Bucharest - Steaua Bucharest
    C+ Deportes, Kanal D(Rom)

    Liga 2
    10:00 Arges Pitesti - Unirea Alba
    Sport.Ro


    Grčka
    Super League
    18:00 AEK Athens - Aris Thessaloniki
    SuperSport 1(Hellas)

    20:00 Panionios - Panathinaikos
    SuperSport 1(Hellas)


    Bugarska

    A PFG
    17:00 Levski Sofia - Lokomotiv Sofia
    Kanal 1(Bul), TV Bulgaria


    Turska
    Super Lig
    18:00 Sivasspor - Galatasaray
    LIG TV

    18:00 Ankaragucu - Besiktas
    Iz TV, Kanal 90

    18:00 Fenerbahce - Genclerbirligi
    SNek


    Rusija
    Premier League
    17:00 CSKA Moskva - Zenit
    NTV+ Nash Football, Polsat Sport Ex, SuperSport 4[Hellas]


    Ukrajina
    Vyscha Liha
    16:00 Tavriya - Dnipro
    Inter+


    Meksiko
    Primera Division
    23:00 Club America - Monterrey
    Estrellas Europe


    Argentina

    Primera Division
    02:10 Argentinos Jnrs - Estudiantes LP
    C+ Futbol, SportKlub+(Ser)

    20:10 Boca Jnrs - River Plate
    Al Jazeera Sport 1, NTV+ Sport Classic, Sport 5+, SportKlub+(Ser), SuperSport 3[Hellas]

    22:30 Rosario Central - Racing Club
    SportKlub+(Ser)


    Brazil
    Paulista
    21:00 Palmeiras - Ponte Preta
    DigitAlb SuperSport 3, SportKlub(Pol), Sportmanía, SuperSport 7[Hellas], TV Capixaba
    Poslednji put ažurirao/la bokili84 : 04.05.2008. u 00:30

  9. #9
    Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.630
    Reputaciona moć
    55

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    06-05-08

    Sport+
    Polsat Sport Extra
    01:00
    LIVE Sweden - France [H]

    DSF
    STV 2
    CT 2
    Polsat Sport
    Telekanal Sport
    01:15
    LIVE Slovakia - Germany [H]

    Telekanal Sport
    16:45
    LIVE Spartak Moscow - Shinnik

    Premiere Sport
    20:00
    LIVE Erzgebirge Aue - Carl-Zeiss Jena
    LIVE Paderborn - 1860 München

    Premiere Sport
    SportKlub HU
    17:30
    LIVE 1. FC K'lautern - St. Pauli

    Premiere Sport
    SportKlub+ HU
    17:30
    LIVE Osnabrück - Greuther Fürth

    Arriydiya ~
    18:00
    LIVE MAT Tétouan - DHJ El Jadidi

    Arriydiya ~
    Arriydiya 2
    18:00
    LIVE MAS Fés - OCK Khouribga

    STV 2

    Polsat Sport
    Telekanal Sport
    19:00
    LIVE Russia - Denmark [H]

    Premiere Sport
    20:00
    LIVE Hannover 96 - Hansa Rostock

    Dubai Sport 2
    Premiere Sport
    SportKlub HU
    SportKlub RO
    20:00
    LIVE VfL Bochum - Schalke 04

    Dubai Sport 1
    NTV Spor x
    Premiere Sport
    SportKlub+ HU
    20:00
    LIVE Borussia Dortmund - VfB Stuttgart

    Premiere Sport
    SportKlub CRO
    20:00
    LIVE Karlsruher SC - Energie Cottbus

    Eurosport France
    Polsat Sport Extra
    20:45
    LIVE Amiens - Paris SG

    ORF Sport+
    STV 2
    CT 2
    Sport 2 HU
    Polsat Sport
    Telekanal Sport
    21:30
    LIVE Canada - USA [H]

    SportKlub HU
    SportKlub RO
    23:30
    LIVE Fluminense - Atlético Nacional
    Poslednji put ažurirao/la bokili84 : 06.05.2008. u 09:18

  10. #10
    Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.630
    Reputaciona moć
    55

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    Subota 10.05.2008.god.


    Engleska
    Championship- polufinale
    13:15 Crystal Palace - Bristol City
    BHT 1, DigitAlb SuperSport 5, Polsat Sport, Ring TV, Show Sports 1, Sky Sports 1[UK/IE],
    Sky Sports HD1[UK/IE], Sport 1(Ned), Sport 2(Hun), SportKlub+(Ser), YES Sport 2

    League Two- polufinale
    18:35 Darlington - Rochdale
    Show Sports 1, Sky Sports 1[UK/IE], Sky Sports HD1[UK/IE]

    FA Trophy- finale
    15:30 Ebbsfleet Utd. - Torquay Utd.
    Sky Sports 1[UK/IE], Sky Sports HD1[UK/IE]


    Njemačka
    Bundesliga
    15:30 Arminia - Borussia D.
    Arena Bundesliga 8, Premiere Sport Portal

    15:30 Duisburg - Bayern M.
    Arena Bundesliga 5, Premiere Sport Portal, Sky Calcio 1

    15:30 Energie C. - Hamburg SV
    Arena Bundesliga 2, NTV+ Football, Premiere Sport Portal

    15:30 Hansa R. - Bayer L.
    Arena Bundesliga 6, Premiere Sport Portal

    15:30 Karlsruhe - Bochum
    Arena Bundesliga 7, Premiere Sport Portal

    15:30 Schalke 04 - Eintracht
    Arena Bundesliga 3, ATV Austria, C+ Deportes, DigitAlb SuperSport 2, DigitAlb SuperSport HD1,
    Federalna TV[SC], NTV Spor, NTV+ Sport HD, NTV+ Sport On-Line, Premiere Sport Portal,
    Sky Calcio 2, Sky Sport HD1[Ita], Sport 5+ LIVE, SuperSport 1[Hellas]

    15:30 Werder B. - Hannover 96
    Alfa TV Cyprus, Arena Bundesliga 9, C+ Fútbol, DigitAlb SuperSport 3, Federalna TV[SC],
    Premiere Sport Portal, Sport 1(Cze), Sport 1(Ned), Sport 5+, SuperSport 3[Hellas],
    TPS Star, TV2 Sport(Den)

    15:30 Wolfsburg - Stuttgart
    Arena Bundesliga 4, DigitAlb SuperSport 1, Premiere Sport Portal, Sport 2(Ukr), SportKlub(Hun)


    Španjolska
    Liga BBVA
    18:30 Tenerife - Sporting Gijon
    TPA, TV Canaria(Islands)


    Italija
    Serie B
    16:00 Grosseto - Bologna
    Conto TV1 PPV

    16:00 Albinoleffe - Lecce
    RAI Int 3(Afr/Asia)(SC)

    16:00 Pisa - Rimini
    RAI Int 3(Afr/Asia)(SC)


    Francuska
    Ligue 1
    20:45 Bordeaux - Sochaux
    A La Carte PPV 1, C+ France[SC]

    20:45 Le Mans - Marseille
    A La Carte PPV 2, C+ France[SC], DigitAlb SuperSport 2, SuperSport 2[Hellas], SuperSport 5[ZA]

    20:45 Lille - Lens
    A La Carte PPV 3, C+ France[SC], C+ Sport(Fra)

    20:45 Lyon - Nancy
    A La Carte PPV 4, C+ Deportes, C+ France[SC], DigitAlb SuperSport 1, Kanal A(Tur),
    NTV+ Sport On-Line, Setanta Sports 2, Sky Calcio 1, Sky Sport 1[Ita], Sport 1(Ned),
    Sport 5+, Sport TV1, SportKlub(Rom/Ser), SuperSport 1[Hellas], SuperSport 3[ZA]

    20:45 Metz - Lorient
    A La Carte PPV 5, C+ France[SC]

    20:45 Monaco - Auxerre
    A La Carte PPV 6, C+ France[SC]

    20:45 Paris SG - St.Etienne
    A La Carte PPV 7, C+ France[SC], Sport 5+ LIVE

    20:45 Rennes - Toulouse
    A La Carte PPV 8, C+ France[SC]

    20:45 Strasbourg - Caen
    A La Carte PPV 9, C+ France[SC]

    20:45 Valenciennes - Nice
    A La Carte PPV 10, C+ France[SC]


    Portugal
    Super Liga
    18:30 Nacional Madeira - Belenenses
    Sport TV1

    18:30 Sporting Braga - Academica
    Sport TV2, SuperSport Maximo

    20:45 Naval - FC Porto
    Alfa TV Cyprus, RTP(Afr/Int), SIC Int, SuperSport Maximo, TVi Portugal


    Škotska
    Premier League
    13:30 Rangers - Dundee Utd.
    NTV+ Football, Setanta Sports 1, Sky Calcio 1, Sport 1(Hun/Rom)


    Nizozemska
    Eredivisie
    19:30 Twente - Ajax
    C+ Fútbol, NTV+ Football, Ring TV, SportKlub+(Ser), Tele2 Voetbal 1, Viasat Sport 3


    Švedska
    Allsvenskan
    16:00 Kalmar - Djurgarden
    TV4 Sweden

    Superettan
    18:00 Degerfor - Atvidaberg
    TV4 Sport


    Belgija
    Jupiler League
    20:00 Racing Genk - Standard Liege
    SportKlub+(Hun), YES Sport 2

    20:00 Charleroi - Cercle Brugge
    Polsat Sport Ex

    20:00 Dender - AA Gent
    YES Sport 1


    Poljska
    Ekstraklasa
    19:00 Wisla Krakow - Zaglebie
    C+ Sport 1(Pol), C+ Sport HD(Pol)


    Češka
    Gabrinus Liga
    15:00 Sparta Prag - Banik Ostrava
    CT2


    Hrvatska
    1. HNL
    16:00 Dinamo - Rijeka
    HRT 2


    Švicarska
    Super League
    20:15 Basel - Young Boys
    SF 2, TSi 2, TSR 2


    Mađarska
    NB I
    15:00 Gyor - Honved
    Sport 2(Hun)


    Rumunjska
    Romanian Cup- finale
    19:30 CFR Cluj - Unirea Urziceni
    Antena 1(Rom), Antena Int

    Liga 2
    10:00 Botosani - Petrolul Ploiesti
    Sport.Ro

    12:00 Arges Pitesti - Targoviste
    Sport.Ro

    12:00 FC Brasov - Forex Brasov
    TVR 2, TVR Int


    Grčka
    Beta Ethniki
    14:00 Ionikos Nikea - Kerkyra
    ET3


    Turska
    Super Liga
    18:00 Trabzonspor - Fenerbahce
    LIG TV, LIG TV HD

    18:00 Besiktas - Vestel
    LIG TV


    Rusija
    Premier League
    12:00 Shinnik - FC Moskva
    NTV+ Nash Football

    14:30 Spartak Nalckik - Rubin Kazan'
    NTV+ Nash Football

    17:00 Lokomotiv M. - Tom'Tomsk
    MegaSport, NTV+ Nash Football, Ring TV, SuperSport 2[Hellas]


    Maroko
    Coupe de Trone- 1/4 finale
    17:00 MAT Tetouan - RCA Casablanca
    2M Monde/National


    Argentina
    Primera Division
    00:15 Arsenal Sarandi - Tigre
    C+ Futbol

    02:15 Gimnasia Jujuy - Colon Santa Fe
    SportKlub+(Ser)

    23:20 Velez Sarsfield - Rosario Central
    C+ Futbol, SportKlub+(Ser)


    Brazil
    Campenatos
    23:10 Sao Paulo - Gremio
    Sport.Ro, Sportmanía, SuperSport 1[Hellas]

    23:10 Nautico - Goias
    PFC Int

    Serie B
    01:30 Sao Caetano - Ponte Preta
    PFC Int

    21:00 Corinthians - CRB
    PFC Int


    UEFA Prvenstvo U-17
    16:00 Nizozemska - Škotska
    British EuroSport 2, EuroSport 2(Fra/Ger/Int)

    19:00 Irska - Španjolska
    British EuroSport 2, EuroSport 2(Fra/Ger/Int)


    Prijateljska utakmica
    18:00 Olympiacos - Asteras Tripolis
    NET Hellas

  11. #11
    Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.630
    Reputaciona moć
    55

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    26-05-2008

    Premiere Sport
    NTV TR
    Sport 1 NL
    Galaxie Sport
    Canal+ France
    Sport 1 HU
    03:00
    LIVE L. A. Lakers - San Antonio [B]

    Sport 2 HU
    Sport 1 RO
    18:00
    LIVE REAC Budapest - MTK Budapest

    Aljazeera Sport 1
    Polsat Sport
    SLO TV 2
    20:00
    LIVE Sweden - Slovenia

    TVP 1
    20:15
    LIVE Macedonia - Poland

    27-05-08

    Galaxie Sport
    Canal+ France
    Sport 2 HU
    NASN Europe
    02:00
    LIVE Detroit Red Wings - Pittsburgh [H]

    NBA TV
    02:30
    LIVE Detroit Pistons - Boston [B]

    ARD
    Polsat Sport
    Sport.Ro
    17:45
    LIVE Germany - Belarus

    Eurosport 2
    18:00
    LIVE T.B.A. (U 23)

    Galaxie Sport
    20:15
    LIVE Czech Republic - Lithuania

    TVP 1
    20:15
    LIVE Albania - Poland

    ORF Europe
    ORF 2
    20:30
    LIVE Austria - Nigeria

    Eurosport
    Eurosport France
    20:45
    LIVE T.B.A. (U 23)

    TF 1
    Sport.Ro
    21:00
    LIVE France - Ecuador

  12. #12
    Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.630
    Reputaciona moć
    55

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    28-05-2008

    OBN BiH
    Canal+ France
    Canal+ Hi-Tech
    NBA TV
    03:00
    LIVE San Antonio - L. A. Lakers [B]

    Abu Dhabi Sports
    SportKlub HU
    03:10
    LIVE Club América - LDU Quito

    Planeta Sport
    Telekanal Sport
    14:00
    LIVE Sibir Novosibirsk - Alaniya Vladikavkaz

    W 9
    17:00
    LIVE France - Portugal (U 21)

    Sport 1 SK/CZ
    Sport 1 HU
    Sport 1 RO
    18:00
    LIVE Debrecen - Honvéd Budapest

    Polsat Sport
    20:05
    LIVE Norway - Uruguay

    DSF
    20:15
    LIVE Germany - Denmark (U 21)

    Sport 1 SK/CZ
    Sport 1 HU
    Sport.Ro
    21:05
    LIVE England - USA

    S4C Digidol
    21:35
    LIVE Iceland - Wales

  13. #13
    Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.630
    Reputaciona moć
    55

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    29-05-2008


    ZDF
    16:00
    LIVE Germany - Wales [W]

    Eurosport 2
    18:00
    LIVE Ivory Coast - Japan (U 20)

    Polsat Sport
    SBS 6
    Dubai Sports 2
    SportKlub HU
    SportKlub RO
    20:00
    LIVE Netherlands - Denmark

    TRT 1
    20:30
    LIVE Turkey - Finland

    Eurosport
    Eurosport France
    20:45
    LIVE Chile - Italy (U 20)

    Aljazeera Sport 1
    Sport.Ro
    21:00
    LIVE Colombia - Ireland

  14. #14
    Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.630
    Reputaciona moć
    55

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    30-05-08

    SportKlub+ HU
    01:30
    LIVE New England - DC United

    NBA TV
    Sport 1 NL
    Canal+ France
    Canal+ Hi-Tech
    03:00
    LIVE L. A. Lakers - San Antonio [B]

    TV Nova
    Lig TV
    17:30
    LIVE Czech Republic - Scotland

    ORF 1
    21:05
    LIVE Austria - Malta

    RAI Uno
    Polsat Sport
    NT 1
    Sport.Ro
    21:50
    LIVE Italy - Belgium

  15. #15
    Moderator DanijelVR (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2005.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Vranje
    Poruke
    1.932
    Reputaciona moć
    64

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    Posto je krenuo Euro 2008 trebalo bi svakog dana da stavljamo raspored utakmica i gde mogu da se gledaju

    Matches From : June 13, 2008

    UEFA European Championship 2008

    18:00 Italy vs Romania


    SF2 Switzerland
    TSI2 Switzerland
    TSR 2 Switzerland
    ZDF Germany
    HRT-TV2 Croatia
    Romania 1
    Lig TV (Digiturk)
    Sport TV (TV Cabo)
    Armenia TV
    Prima TV
    RTE Network 2
    + Diema
    Nederland 1
    NET
    NTV+Fudbol
    ORF 1
    Polsat 1
    Rustavi 2
    TF1
    TV2 Norway
    TV4 Sweden
    Digit ALB
    YLE TV2
    Aljazeera Sport +2
    Aljazeera Sport +1
    m1 (Hungary)
    Polsat Sport Extra
    Sport 1 Ukraine
    (Cuatro (Spain
    LTV(Lietuvos TV)
    RTS 2
    (VT4 (Belgium
    Aljazeera Sport +3
    S.Sport MaXimo (Sout Africa)
    Aljazeera Sport HD

    20:45 Netherlands vs France

    SF2 Switzerland
    TSI2 Switzerland
    TSR 2 Switzerland
    ZDF Germany
    HRT-TV2 Croatia
    Romania 1
    Lig TV (Digiturk)
    Sport TV (TV Cabo)
    Armenia TV
    Prima TV
    RTE Network 2
    + Diema
    Nederland 1
    NET
    NTV+Fudbol
    ORF 1
    Polsat 1
    Rustavi 2
    TF1
    TV2 Norway
    TV4 Sweden
    Digit ALB
    YLE TV2
    Aljazeera Sport +2
    Aljazeera Sport +1
    m1 (Hungary)
    Polsat Sport Extra
    Sport 1 Ukraine
    (Cuatro (Spain
    LTV(Lietuvos TV)
    RTS 2
    (VT4 (Belgium
    Aljazeera Sport +3
    S.Sport MaXimo (Sout Africa)
    Aljazeera Sport HD

  16. #16
    Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.630
    Reputaciona moć
    55

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    16-06-2008

    OBN BiH
    NTV TR
    Galaxie Sport
    2M National
    Sport 1 NL
    Sport 2 HU
    Canal+ France
    Canal+ Hi-Tech
    03:00
    LIVE L. A. Lakers - Boston [B]

    ARD
    STV 2
    TV Prima
    TV 1 NL
    TVR 2
    RTS 2 Serbia
    Rustavi 2
    Lig TV
    M 6
    M 1 [Magyar 1]
    ORF 1
    RAI Uno
    Polsat Sport
    BBC Interactive
    20:45
    LIVE Austria - Germany

    Eins Festival
    TV 3 NL
    TVR 2
    W 9
    RAI Due
    Polsat TV
    Polsat Sport Extra
    BBC Interactive
    20:45
    LIVE Poland - Croatia

    17-06-2008

    NBA TV
    Sport+
    04:00
    LIVE Seattle Storm - Connecticut [WB]

    ZDF
    STV 2
    TV Prima
    TV 3 NL
    TVR 2
    RTS 2 Serbia
    Rustavi 2
    Lig TV
    M 6
    M 1 [Magyar 1]
    ORF 1
    RAI Uno
    Polsat Sport Extra
    BBC Interactive
    20:45
    LIVE France - Italy

    ZDF Infokanal
    TV 1 NL
    TVR 1
    W 9
    RAI Due
    Polsat TV
    Polsat Sport
    BBC Interactive
    20:45
    LIVE Netherlands - Romania

  17. #17
    Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.630
    Reputaciona moć
    55

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    Matches From : June 22, 2008

    Major League Soccer USA 2008
    04:30 Los Angeles Galaxy -- : -- Columbus Crew
    S.Sport 4 Hellas

    Argentina Clausura League 2008
    02:15 Independiente -- : -- Arsenal Sarandi
    C+Deporte 3
    Sport Klub+(Serbia)
    Sport Klub +(Hungary)
    19:10 Banfield -- : -- River Plate
    C+Deporte 3
    Sport Klub+(Serbia)
    21:20 Colon de Santa Fe -- : -- Racing Club
    C+Deporte 3
    S.Sport 3 Hellas
    Fox Soccer Channel
    23:40 Boca Juniors -- : -- Tigre
    Aljazeera Sport 2
    C+Deporte 3
    Sport Klub+(Serbia)
    Sport Klub +(Hungary)

    Brazil Brasileiro League 2008
    21:00 VASCO DA GAMA -- : -- Palmeiras
    Sport Italia
    Sportmania
    Sport Klub (Polska)
    Sport 2 Ukr
    Tv Capixaba

    UEFA European Championship 2008
    20:45 Spain -- : -- Italy
    RAI Uno Italy
    Slovenia TV2
    SF2 Switzerland
    TSI2 Switzerland
    TSR 2 Switzerland
    ZDF Germany
    HRT-TV2 Croatia
    Lig TV (Digiturk)
    TV 2 Danmark
    RTE Network 2
    Alsat
    BBC One
    + Diema
    Lider TV (Azerbaijan)
    Nederland 1
    NTV+Fudbol
    ORF 1
    Polsat 1
    Rustavi 2
    TV2 Norway
    Lumiere TV
    Digit ALB
    YLE TV2
    Israel 10 (Israel)
    Aljazeera Sport +2
    Aljazeera Sport +1
    Prva TV
    m1 (Hungary)
    Sport 1 Ukraine
    (Cuatro (Spain
    LTV(Lietuvos TV)
    RTS 1
    ETV (Estonia)
    (VT4 (Belgium
    Aljazeera Sport +3
    Meridiano TV
    Aljazeera Sport HD

    WC2010 Qualifying - Asia 2010
    10:00 Australia -- : -- China
    ART Sport 3
    Saudi Sports
    Aljazeera Sport 2
    Sky Sports 1
    Al Jazeera Sport +1
    KUWAIT CH2
    12:20 Japan -- : -- Bahrain
    ART Sport 2
    Dubai Sports 1
    Saudi Sports
    16:00 Oman -- : -- Thailand
    ART Sport 2
    Saudi Sports
    Aljazeera Sport 2
    Al Jazeera Sport +1
    Oman Space Ch2
    17:00 Jordan -- : -- Turkmenistan
    ART Sport 1
    18:00 Iran -- : -- Kuwait
    Dubai Sports 1
    Kuwait Sport
    Kuwait TV3
    ART Sport 5
    IRIB 2
    Saudi Sports
    2008/06/22 20:00
    Aljazeera Sport 2
    2008/06/23 16:00
    18:00 United Arab Emirates -- : -- Syria
    Abu Dhabi Sports
    Dubai Sports 1
    Saudi Sports
    ART Sport 5
    KUWAIT CH2
    18:00 Iraq -- : -- Qatar
    Aljazeera Sport 1
    Iraqi Sports Channel
    AL-Kaas and AL-Dawri Channel
    18:00 Saudi Arabia -- : -- Uzbekistan
    Saudi Sports Ch -Local
    ART Sport 6

    WC2010 African Qualifiers 2010
    20:00 Egypt -- : -- Malawi
    ART Sport 2

    Swedish League Superettan 2008
    16:00 Angelholm -- : -- Landskrona
    TV4 Sweden

  18. #18
    Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.630
    Reputaciona moć
    55

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    25-06-2008

    NBA TV
    Sport+
    01:00
    LIVE Connecticut - Detroit Shock [WB]

    Planeta Sport
    Telekanal Sport
    17:00
    LIVE Dinamo Moscow - Dinamo Minsk

    ZDF
    ATV TR
    TV 1 NL x
    RTS 1 Serbia
    ORF 1
    M 1 [Magyar 1]
    TVR 1
    RAI Uno
    RTS 1 Serbia
    M 6
    Polsat TV
    Polsat Sport Extra
    STV 2
    Rustavi 2
    Lig TV
    TV Prima
    BBCI nteractive
    20:45
    LIVE Germany - Turkey

    26-06-2008

    Sport 1 NL
    SportKlub+ HU
    02:50
    LIVE LDU Quito - Fluminense

    ARD
    ATV TR
    TV 1 NL
    RTS 1 Serbia
    ORF 1
    M 1 [Magyar 1]
    TVR 1
    RAI Uno
    RTS 1 Serbia
    M 6
    Polsat TV
    Polsat Sport Extra
    STV 2
    Rustavi 2
    Lig TV
    TV Prima
    BBC Interactive
    20:45
    LIVE Russia - Spain

    27-06-2008

    NBA TV x
    01:00
    LIVE NBA Draft [NBA]

  19. #19
    Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.630
    Reputaciona moć
    55

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    Matches From : August 22, 2008

    16:45 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 1) Gaz Metan Medias vs FC Brasov
    GSP 1
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga 2) FSV Frankfurt vs TuS Koblenz 1911
    Arena 3
    Prem Sport Portal
    Sport Klub + Poland
    Sport Klub Serbia
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga 2) Greuther Furth vs St Pauli
    Arena 1
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Hungary
    Sport Klub Poland
    Sport Klub Ro
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga 2) VfL Osnabruck vs SC Freiburg
    Arena 2
    Prem Sport Portal
    Sport Klub + Hu
    Sport Klub+ Serbia
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Ukraine - Vyscha Liga) Metalist Kharkiv vs Illychivets Mariupol
    Inter +
    MegaSport
    19:00 cet
    National Championship Match
    (Hungary - Ungaria NB1 liga) Vasas Budapesta vs Diosgyor
    Duna TV
    20:00 cet
    National Championship Match
    (Poland - I. Liga) Ruch Chorzow vs Polonia Bytom
    Orange Sports Polska
    20:00 cet
    National Championship Match
    (Poland - I. Liga) Wisla Krakow vs G�rniczy Klub Sportowy Belchat�w
    C+ Deporte 2
    C+ Sport Poland
    Canal+ Sport HD Polska
    20:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I) Hannover 96 vs Energie Cottbus
    Arena
    CT4 Sport
    Digit Alb Premium 1(SuperSport 1)
    Dubai Sports 1
    Novasports 1
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Italy
    Sky Super Calcio
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport Klub Hungary
    Sport Klub Poland
    Sport Klub Ro
    Sport Klub Serbia
    Sport N
    TV 2 Sport (Denmark)
    Viasat Sport 1
    ------------------------
    Major League Soccer USA 2008
    04:00 Los Angeles Galaxy -- : -- Chicago Fire
    SuperSport 1
    ViaSat Sport 2
    ART- ESPN

    Beijing Olympic Finals - Football - Men 2008
    13:00 Belgium -- : -- Brazil Thrd Place
    Abu Dhabi Sports
    Kuwait Sport
    Saudi Sports
    Bahrain Olympic 2
    Dubai Sports 2
    TV2 Zulu
    AL-Kaas and AL-Dawri Channel
    Digit ALB
    RTBF Sat
    Ring TV (Bulgaria)
    BBC Interactive

    Gulf Clubs Championship 2008
    17:00 AlSalmiyah - Kuwait -- : -- Al-Najma - Bahrain
    ART Sport 5
    18:00 AlQadsia - Kuwait -- : -- AL-Muharraq - Bahrain
    ART Sport 4
    19:40 Al-Ahli - Saudi Arabia -- : -- Dhofar - Oman
    ART Sport 5

    Austria Erste Division 2008/2009
    19:00 FC Magna -- : -- Austria W. Am.
    Premiere Austria
    Vocklabruck -- : -- St. Polten
    Premiere Austria
    Lustenau FC -- : -- Grodig
    Premiere Austria
    Leoben -- : -- A. Lustenau
    Premiere Austria
    Gratkorn -- : -- Schwadorf
    Premiere Austria

    Ireland Premier League 2008
    21:00 Finn Harps -- : -- Cobh Ramblers
    TG4 Ireland

    Portugal SuperLiga 2008/2009
    21:30 Vitoria Guimaraes -- : -- Veitoria Setubal
    Sport TV (TV Cabo)

  20. #20
    Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.630
    Reputaciona moć
    55

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    Saturday 23.08 HD TV! Saturday 23.08

    Saturday 23.08

    06:00 Argentina - Nigeria
    BBC HD

    13:45 Charlton - Reading
    Sky Sports HD2 UK

    15:30 Borussia Dortmund - Bayern Munchen
    Premiere HD
    Sky Sport HD2 Italy
    TV2 Sport HD
    SportTV HD
    Viasat Sport HD

    18:00 Galatasaray - Denizlispor
    Lig TV HD

    18:15 Lech Poznan - Gornik Zabrze
    Canal + Sport HD Poland

    18:20 Plymouth - Swansea
    Sky Sports HD1 UK

    20:45 Gaziantepspor - Fenerbahce
    Lig TV HD

    21:00 Lyon - Grenoble
    Viasat Sport HD

    21:45 Sporting - Trofense
    SportTV HD

  21. #21
    Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.630
    Reputaciona moć
    55

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    Saturday 30.08

    13:45 Southampton - Blackpool

    Sky Sports HD1 UK

    15:30 Schalke 04 - Bochum
    NTV Sport HD
    Premiere HD
    TV2 Sport HD
    Viasat Sport HD
    Sky Sport HD1 Italy

    16:00 Bolton - WBA
    Canal+ Sport HD Scandinavia

    18:00 Udinese - Palermo
    Sky Sport HD1 Italy

    18:00 Fenerbahce - Istanbul Bsb
    Lig TV HD

    18:15 Watford - Ipswich Town
    Sky Sports HD1 UK

    20:30 Sampdoria - Inter
    Sky Sport HD1 Italy

    21:00 Marseille - Sochaux
    TV2 Sport HD
    Viasat Sport HD

    21:45 Benfica - Porto
    SportTV HD

    22:00 Valencia - Mallorca
    Sky Sports HD3 UK

  22. #22
    Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.630
    Reputaciona moć
    55

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    Matches From : August 30, 2008

    10:00 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 2) Dinamo Buc 2 vs Petrolul
    Sport RO
    13:45 cet
    National Championship Match
    (England - Championship) Southampton vs Blackpool
    Polsat Sport Extra
    ShowSport 3
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 UK
    Sport 1 Hungary
    Sport 1 Romania
    14:00 cet
    National Championship Match
    (Russian Federation - Premier Liga) Lokomotiv Moscow vs CSKA Moscow
    C+ Futbol ( Deporte 1 )
    MegaSport
    Novasports 2
    NTV+ Football
    ORT 1 Russia
    Polsat Sport
    Ring TV
    Sky Calcio 2
    Sky Sport 1 Italy
    Sky Super Calcio
    Sport Klub+ Serbia
    15:00 cet
    National Championship Match
    (Hungary - Ungaria NB1 liga) Ujpest Budapest vs Kecskemet
    Sport 2 Hungary
    15:15 cet
    National Championship Match
    (Poland - I. Liga) Polonia Bytom vs Lechia Gdansk
    Orange Sports Polska
    15:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I) Armenia Bielefeld vs Hamburger SV
    ART Sport 5
    Prem Sport Portal
    Sport 1 NL
    15:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I) Bayer Leverkusen vs 1899 Hoffenheim
    ART Sport 3
    Prem Sport Portal
    Sport Klub + Poland
    15:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I) Energie Cottbus vs Bor. Dortmund
    ART Sport 4
    Prem Sport Portal
    Sport Klub+ Serbia
    15:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I) Borussia Monchengladbach vs Werder Bremen
    Arena 1
    Federalna TV
    Prem Sport Portal
    Sport Klub + Hu
    Sport Klub Serbia
    SportKlub Hrvatska
    TPS Star
    15:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I) Schalke 04 vs VfL Bochum
    Arena 6
    ATV+ Austria
    Digit Alb Premium 1(SuperSport 1)
    Dubai Sports 1
    Novasports 3
    NTV+ HD Sport
    NTV+ On-Line
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 16:9
    Sky Sport HD 1 Italia
    Sport 5+
    Sport Klub Hungary
    Sport Klub Poland
    Sport Klub Ro
    Sport N
    TV 2 Sport (Denmark)
    Viasat Sport 1
    Viasat Sport HD
    15:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I) VfL Wolfsburg vs Eintracht Frankfurt
    Arena 2
    Digit Alb Premium 2 ( SuperSport 2)
    Novasports 1
    Prem Sport Portal
    Sport 1 CZ
    Sport 2 UKR
    Sport TV
    16:00 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League) West Ham U. vs Blackburn Rovers
    C+ Sport Poland
    Canal + Sport 2 Denmark
    Canal + Sport 2 Finland
    Canal + Sport 2 Norway
    Canal + Sport 2 Sweden
    Fox Soccer Channel
    G Sports 1
    Hi Soccer
    Prima TV Czech
    Show Shasha
    Sky Calcio 2
    Sky Super Calcio
    Sports max
    SuperSport 5 SA
    16:00 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League) Bolton Wanderers vs West Bromwich A.
    Canal + Sport Extra
    Diema 2
    Hi Sports 2
    Show Series 1 Extra
    16:00 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League) Middlesbrough vs Stoke City
    Hi Sports
    Showtime Extreme Sports
    SporMax
    16:00 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League) Everton vs Portsmouth
    Alfa TV Cyprus
    BHT 1
    Canal + Sport 1 Denmark
    Canal + Sport 1 Finland
    Canal + Sport 1 Norway
    Canal + Sport 1 Sverige
    Diema
    Eurosport 2 Ro/Hu
    Galaxie Sport
    NTV+ Football
    Setanta Sport Europe 1
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 3
    Sky Sport 1 Italy
    Sport 1 UKR
    Sport Klub Slovenia
    SuperSport 3 SA
    TVE La 2
    TVE La Primera
    Yes Sport 2
    16:00 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League) Hull City vs Wigan Athletic
    ShowSport 3
    Sky Calcio 4
    17:30 cet
    National Championship Match
    (Poland - I. Liga) Odra Wodzislaw vs Ruch Chorzow
    Orange Sports Polska
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie A) Udinese vs Unione Sportiva Palermo
    Al Jazeera Sports +1
    ART Sport 2
    Canal + Sport 1 Denmark
    Canal + Sport 1 Finland
    Digit Alb Premium 2 ( SuperSport 2)
    Hi Sports 2
    La 7 Cartapiu B
    Polsat Sport
    RAI Italia 3 Africa
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 16:9
    Sky Sport HD 1 Italia
    Sport 2 UKR
    Telekanal Sport
    18:20 cet
    National Championship Match
    (England - Championship) Watford vs Ipswich Town Football Club
    Digit Alb Premium 3 (SuperSport 3)
    Futbol Smart
    Ring TV
    ShowSport 3
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 UK
    Sport 1 Romania
    Sport Italia
    Sport Klub Serbia
    SportKlub Hrvatska
    18:30 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League) Arsenal vs Newcastle United
    C+ Sport 2 Poland
    C+ Sport France
    Canal + Sport 1 Sverige
    Canal + Sport 2 Denmark
    Canal + Sport 2 Finland
    Canal + Sport 2 Norway
    Canal + Sport 2 Sweden
    Diema 2
    Digit Alb Premium 1(SuperSport 1)
    Eurosport 2 Ro/Hu
    Fox Soccer Channel
    Galaxie Sport
    Hi Soccer
    Kanal 5
    Novasports 2
    NTV+ Football
    Pink Montenegro
    Prem Sport Portal
    RTS 2 Serbia
    Setanta Sport Europe 1
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Showtime Maghreb
    Sky Calcio 2
    Sky Sport 3 Italy
    Sky Super Calcio
    SporMax
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport Klub Slovenia
    Sport TV2
    Sports max
    SuperSport 3 SA
    Yes Sport 2
    18:45 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 1) FC Farul Constanta vs Gloria Bistrita
    GSP 1
    18:45 cet
    National Championship Match
    (Netherlands - Holland Casino Eredivisie) Willem II vs Ajax Amsterdam
    Sport 5+ Live
    Sport Klub+ Serbia
    19:00 cet
    National Championship Match
    (France - Ligue 1) Nice vs Valenciennes
    A la carte 6
    19:00 cet
    National Championship Match
    (France - Ligue 1) FC Nantes vs Le Mans
    A la carte 5
    19:00 cet
    National Championship Match
    (France - Ligue 1) Association Sportive Nancy Lorraine vs Le Havre
    A la carte 4
    19:00 cet
    National Championship Match
    (France - Ligue 1) Lorient vs AJ Auxerre
    A la carte 3
    19:00 cet
    National Championship Match
    (France - Ligue 1) Grenoble vs AS Monaco
    A la carte 2
    19:00 cet
    National Championship Match
    (France - Ligue 1) Caen vs Paris S.G.
    A la carte 1
    Digit Alb Premium 4 (SuperSport 4)
    Kanal A
    Novasports 6
    TV5 Orient
    19:45 cet
    National Championship Match
    (Poland - I. Liga) Jagiellonia vs Piast Gliwice
    Orange Sports Polska
    20:00 cet
    National Championship Match
    (Spain - Primera Division) Espanyol vs Real Valladolid
    Digit Alb Premium 2 ( SuperSport 2)
    Fox TV Serbia
    Hi Soccer
    Novasports 1
    NTV+ On-Line
    Sky Calcio 3
    Sport 1 CZ
    Sport 2 UKR
    SuperSport 7 SA
    Taquilla 1
    TV 4 Sport
    20:00 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 1) Dinamo Bucharest vs Universitatea Craiova
    Antena 1
    Antena International
    20:30 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie A) Sampdoria vs Inter
    Alfa TV Cyprus
    Alpha TV
    ART Sport 1
    Boom Sport
    Canal + Sport 1 Denmark
    Canal + Sport 1 Finland
    Canal + Sport 1 Norway
    Digit Alb Premium 1(SuperSport 1)
    DigitAlb SuperSport HD 1
    Fox Soccer Channel
    Hi Sports 2
    La 7 Cartapiu C
    NTV Spor
    OBN
    Polsat Sport
    RAI Italia 3 Africa
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Italy
    Sky Sport 16:9
    Sky Sport HD 1 Italia
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport 5
    Sport Klub Serbia
    Telekanal Sport
    20:45 cet
    National Championship Match
    (Netherlands - Holland Casino Eredivisie) Utrecht vs PSV Eindhoven
    Futbol Smart
    Sport 1 Hungary
    21:00 cet
    National Championship Match
    (France - Ligue 1) Olympique Marseille vs Sochaux
    Digit Alb Premium 3 (SuperSport 3)
    Galaxie Sport
    Kanal A
    NTV+ Football
    Orange Foot
    Setanta Sport Europe 2
    TV 2 Sport (Denmark)
    Viasat Sport 2
    21:45 cet
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga) Benfica vs FC Porto
    NTV+ Sport
    Ring TV
    ShowSports 1
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Hungary
    Sport 1 NL
    Sport Klub+ Serbia
    Sport TV
    22:00 cet
    National Championship Match
    (Spain - Primera Division) Valencia vs RCD Mallorca
    Boom Sport
    C+ Sport 2 Poland
    Digit Alb Premium 2 ( SuperSport 2)
    Fox TV Serbia
    Hi Soccer
    Kanal 5
    La Sexta
    Novasports 2
    NTV+ On-Line
    Sky Calcio 2
    Sky Sports 3
    Sport 2 UKR
    Sport 5+
    Sport Klub Slovenia
    Sport+
    SuperSport 7 SA
    TV 4 Sport
    TV Canaria
    TV2 Sport

  23. #23
    Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.630
    Reputaciona moć
    55

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    Matches From : September 11, 2008

    00:04 cet
    FIFA World Cup 2010 Qualifiers Chile vs Colombia
    Al Jazeera Sports 2
    Alfa TV Cyprus
    Arryadia
    Boom Sport
    C+ Futbol ( Deporte 1 )
    ESPN BRASIL
    NTV Spor
    Sport Italia
    Sport N
    Sports max
    SuperSport 3 SA
    TV 2 Sport (Denmark)
    Viasat Sport 1
    Yes Sport 2
    01:00 cet
    FIFA World Cup 2010 Qualifiers United States vs Trinidad and Tobago
    ESPN 2
    02:50 cet
    FIFA World Cup 2010 Qualifiers Brazil vs Bolivia
    Al Jazeera Sports 2
    Arryadia
    Boom Sport
    C+ Futbol ( Deporte 1 )
    C+ Spain
    Digit Alb Premium 1(SuperSport 1)
    Novasports 1
    NTV+ On-Line
    Polsat Sport
    Sky Sports 1
    Sport TV
    Sports max
    SuperSport 3 SA
    SuperSport Maximo
    Yes Sport 2
    04:30 cet
    FIFA World Cup 2010 Qualifiers Peru vs Argentina
    Alfa TV Cyprus
    Boom Sport
    C+ Futbol ( Deporte 1 )
    C+ Spain
    NTV Spor
    Sky Sports 1
    SuperSport 7 SA
    TV 2 Sport (Denmark)
    Viasat Sport 2
    Viasat Sport Baltic - Rusia
    Yes Sport 2
    19:00 cet
    National Championship Match
    (Sweden - Allsvenskan) Orgryte vs Landskrona
    TV 4 Sport
    -------------------------
    Major League Soccer USA 2008
    01:30 New England Revolution -- : -- CD Chivas
    Serbia) Sport Klub)
    ART- ESPN

    Iranian League 2008/2009
    18:00 Piroozi (Perspolis) -- : -- ms krman
    IRAN - IRIB 2
    IRAN - TV 3

    Kuwaiti Federation Cup 2008/2009
    20:30 AlQadsia -- : -- AlSalmiyah
    Kuwait Sport
    RADIO KUWAIT main

  24. #24
    Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.630
    Reputaciona moć
    55

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    Matches From : September 17, 2008

    19:00 cet
    National Championship Match
    (Sweden - Allsvenskan) IFK Goteborg vs Halmstad
    Säsongskortet 1

    20:00 cet
    National Championship Match
    (Sweden - Allsvenskan) Elfsborg vs Malmo FF
    Canal + Sport 1 Denmark
    Canal + Sport 1 Finland
    Canal + Sport 1 Norway
    Canal + Sport 1 Sverige
    Canal+ Sport HD Skandinavien

    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Dinamo Kiev vs Arsenal
    ART Sport 2
    Kuwait Sport - Local
    Premiere Sport 1
    Sky Calcio 7
    S.Sport 2 Hellas
    Setanta Sport Europe
    Sky Sports 3
    ViaSat Xtra 5
    Sky Sports Interactive

    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) FC Porto vs Fenerbahce
    Premiere Sport 1
    Sport TV (TV Cabo)
    Sky Calcio 8
    STAR Spor
    ViaSat SportXtra
    NTV+ Sport Klassika

    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Juventus vs Zenit St. Petersburg
    RAI Due Italy
    HRT-TV2 Croatia
    Premiere Sport 1
    Sky Calcio
    Sky Sport 1
    SuperSport 1
    CT 2
    NTV+Sport
    ViaSat Sport 2
    ART Sport 6
    Tango TV
    Sky Sports Interactive

    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Real Madrid vs BATE Borisov
    ART Sport 3
    Canal+ (Spain)
    Premiere Sport 1
    Sky Calcio 4
    Sport 1 NL
    S.Sport 7 Hellas

    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Manchester United vs Villarreal
    Slovenia TV2
    SF2 Switzerland
    Premiere Sport 1
    Sky Calcio 5
    B 92
    C+Spain 2
    (C+Sport (France
    Nederland 3
    NET
    NTV plus Sport
    Rustavi 2
    Sky Sports 2
    TVP 2
    ART Sport 5
    m1 (Hungary)
    Sport 1 Ukraine
    CT4 Sport
    TV6 (Sweden)
    TV2 Sport
    Sky Sports Interactive

    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Celtic vs Aalborg BK
    Premiere Sport 1
    Sky Calcio 6
    Setanta Sport1
    TV3 (Danmark)
    Sky Sport IT Xtra
    Sky Sports Interactive

    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Steaua Bucharest vs B. Munchen
    ART Sport 1
    Premiere Sport 1
    Sky Calcio 3
    SAT. 1
    ORF 1
    Pro TV International
    S.Sport 3 Hellas
    ViaSat SportXtra
    Sky Sports Interactive

    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Olympique Lyonnais vs Fiorentina
    Premiere Sport 1
    Sky Calcio 2
    C+France
    Sky Sport 3 (Italia)
    Sportmania
    S.Sport 4 Hellas
    Sport 1 Rom
    Sky Sports Interactive
    -------------------------------------
    Argentina Apertura League 2008
    00:30 Argentinos Jrs. -- : -- Boca Juniors
    Sport Klub+(Serbia)
    Sport Klub +(Hungary)
    22:10 River Plate -- : -- Vélez Sarsfield
    Sport Klub+(Serbia)
    Sport Klub +(Hungary)

    Copa Sudamericana 2008
    03:15 Deportivo Cali - Colombia -- : -- America de Cali - Colombia
    Sport 1 Ukraine

    Asian Champions League 2008
    12:00 Kashima Antlers - Japan -- : -- Adelaide United - Australia
    ART Sport 1
    Dubai Sports 1
    Aljazeera Sport 2

    18:45 Saipa - Iran -- : -- Quruvchi Tashkent - Uzbekistan
    Abu Dhabi Sports
    Dubai Sports 1
    AL-Kaas and AL-Dawri Channel
    Aljazeera Sport +1
    ART Sport 1
    2008/09/17 23:30

    21:00 Al-Karamah - Syria -- : -- Gamba Osaka - Japan
    Abu Dhabi Sports
    Dubai Sports 1
    Syrian TV 2 - Local
    ART Sport 2
    2008/09/17 21:00

    21:00 AlQadsia - Kuwait -- : -- Urawa - Japan
    Abu Dhabi Sports
    Dubai Sports 1
    Kuwait Sport
    Saudi Sports
    Aljazeera Sport 2
    AL-Kaas and AL-Dawri Channel
    Alwatan Plus
    ART Sport 1
    2008/09/17 21:30

    Italian Cup 2008/2009
    18:30 Siena -- : -- Empoli
    7TV - Russia
    Serbia) Sport Klub)
    21:00 Catania -- : -- Padova
    7TV - Russia
    Conto TV

  25. #25
    Obećava Fidelito_Castro (avatar)
    Učlanjen
    28.04.2007.
    Pol
    muški
    Poruke
    61
    Reputaciona moć
    39

    Podrazumevano Re: Fudbal na SAT TV + Kosarka na Sat tv

    Informacije o fudbalu i kosarci na sajtu
    http://www.liveonsat.com

Slične teme

  1. KO je VAS FAVORIT -FUDBAL-VATERPOLO-KOSARKA-ODBOJKA-
    Autor ASA u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.08.2004., 23:56
  2. Košarka ili Fudbal???
    Autor djole1 u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 13.02.2004., 01:16

Pravila za slanje poruka

  • Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •