Propala stwar...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: Propala stwar...

Zainteresovan član princess92 (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2007.
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Propala stwar...

e owako..wec nekih mesec dana ne mogu da se sastawim sama sa sobom..u shkoli su mi ocene ok,imam 2 ili 3 jedinice ali nisu chiste i mogu ih lako isprawiti samo da sednem i nabubam..problem je shto 3 nedelje ne mogu da se nateram da sednem i uchim jednostawno e mogu...trudim se,pokushawam,krenem da chitam ali mi misli odlete negde drugde..a to negde drugde je uglawnom ka nekom drugom tj ka jednom dechku koji me je powredio i od kako sam raskinula sa njim nisam wishe ista..s obzirom da on nije prwi koji me je prewario,samu sebe mrzim shto sam naiwna i shto se olako zaljubim..imam osecaj da me mnoge ortakinje ne shwataju iako se super slazemo i sa njima mogu o swemu da pricham,u poslednje wreme nijedna da me saslusha nego kad istorokaju ono shto imaju a ja treba njima da se izjadam,jednostawno ne slushaju i okrenu temu..pritom su tu i roditelji sa kojima swe cheshce ulazim u konflikte (pogotovo sa majkom) jer ne uchim ili zbog nekih drugih sitnica ali oni jednostawno ne kapiraju da mi je naishao takaw period kada bih samo spawala i plakala da mi bude lakshe..zaprawo ne bih wolela da mi odgowarate na fazon "procice swe to,pubertetske bubice i sl" samo da mi kazete bar shta da radim,da se potrudim oko shkole,zaborawim momke,shta?thanks unapred

Ističe se RainbowEyes (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: Propala stwar...

Hm...Ne dozvoli da ti lutaju misli!!Pa ne mozes da ucis i mislis na momke odjednom!Pokusaj da se posvetis samo jednom od ova dva navedena.

Elita User Friendly (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Citat Original postavio RainbowEyes Pogledaj poruku
    Hm...Ne dozvoli da ti lutaju misli!!Pa ne mozes da ucis i mislis na momke odjednom!Pokusaj da se posvetis samo jednom od ova dva navedena.
    Lakse reci nego uciniti!!!

Primećen član elle0308 (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

evo ja sam tvoja vrsnjakinja

mislim da se osecas posebno usamljeno

e imam nekoliko dobrih stvari za tebe:
    slusaj, sve je ok, sve ce biti ok, i sve uvek bude okej na kraju - to zapamti za pocetak

tesko ces sebe naterati da ucis, kad mislis o necemu drugom
    bolje slusaj muziku, mnoogo muzike, ona je spas, veruj mi
    citaj neku knjigu, neki ljubavni roman, ako volis
    vise izlazi, druzi se, ne moras uvek sa najboljim prijateljima, vec sa onima koji znaju za dobru zabavu, malo odes do neke diskoteke, gubis se
    ako volis nesto mirije idi sa drugaricom ili jos bolje povedi nekog super druga koji ce te mozda bolje razumeti, na caj, sok, sta god, idi na piknik, sta znam
    ili pozovi drustvo kod sebe i gledajte film - neku komediju, narucite picu
    posto si devojka, uvek se mozes sredjivati, sredi nokte, idi na tretman lica, nabaci neku novu frizuricu, uci da se sminkas, da se negujes
    i daa, posto se vise izlaziti i druziti se, sresces nekog finog momka i zacas ce ti biti bolje
    dokazi roditeljima koliko si zrela, smirenija, nek primete promene u tvom ponasanju
    tek kada sebe oraspolozis, moci ces da budes vise koncentrisana na ucenje i skolu

vidi kakva si bila pre mesec dana, kakve su bile tebi drage osobe pre mesec dana, vidi kakva si sad, kakvi su oni, ustanovi koliko si se promenila, koliko oni, i da li je problem u njima ili u tebi, i znaj da nisi jedina koja prolazi kroz takav period, ima ljudi koji su u nezavidno goroj situaciji

Ističe se RainbowEyes (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio Overkill 991 Pogledaj poruku
    Lakse reci nego uciniti!!!
    To ti mislis.Ja mislim suprotno - ako joj je stvarno stalo do toga da promeni svoj zivot na bolje,potrudice se i uspece joj!Razmisljaj pozitivno!!!

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Citat Original postavio RainbowEyes Pogledaj poruku
    To ti mislis.Ja mislim suprotno - ako joj je stvarno stalo do toga da promeni svoj zivot na bolje,potrudice se i uspece joj!Razmisljaj pozitivno!!!
    I ja sam u slicnoj situaciji,samo sto ja nemam ljubavnih problema!!Ne mogu da se skocentrisem pa da me ubijes,uzmem i sedim za knjigom pola sata i kad uzmem da se preslisam ne znam nista,kao da nisam nista procitao!!

Neproveren član
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio princess92 Pogledaj poruku
    e owako..wec nekih mesec dana ne mogu da se sastawim sama sa sobom..u shkoli su mi ocene ok,imam 2 ili 3 jedinice ali nisu chiste i mogu ih lako isprawiti samo da sednem i nabubam..problem je shto 3 nedelje ne mogu da se nateram da sednem i uchim jednostawno e mogu...trudim se,pokushawam,krenem da chitam ali mi misli odlete negde drugde..a to negde drugde je uglawnom ka nekom drugom tj ka jednom dechku koji me je powredio i od kako sam raskinula sa njim nisam wishe ista..s obzirom da on nije prwi koji me je prewario,samu sebe mrzim shto sam naiwna i shto se olako zaljubim..imam osecaj da me mnoge ortakinje ne shwataju iako se super slazemo i sa njima mogu o swemu da pricham,u poslednje wreme nijedna da me saslusha nego kad istorokaju ono shto imaju a ja treba njima da se izjadam,jednostawno ne slushaju i okrenu temu..pritom su tu i roditelji sa kojima swe cheshce ulazim u konflikte (pogotovo sa majkom) jer ne uchim ili zbog nekih drugih sitnica ali oni jednostawno ne kapiraju da mi je naishao takaw period kada bih samo spawala i plakala da mi bude lakshe..zaprawo ne bih wolela da mi odgowarate na fazon "procice swe to,pubertetske bubice i sl" samo da mi kazete bar shta da radim,da se potrudim oko shkole,zaborawim momke,shta?thanks unapred
    па ја кад сам нервозан одем негде и истрчим се ко луд (баскет, фудбал или суво трчаније)........сад не знам да ли ће теби помоћи то

Poznat BIG PEOPLE (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    143

I ja sam u slicnoj situaciji,samo sto ja nemam ljubavnih problema!!Ne mogu da se skocentrisem pa da me ubijes,uzmem i sedim za knjigom pola sata i kad uzmem da se preslisam ne znam nista,kao da nisam nista procitao!!

i ja isto... mozhda bih mogla da se skoncentrishem samo u onoj sobi za ludaru, ona je prazna.... a ovako, prochitam jednu rechenicu pa dodjem na krstu, pa sledetja rechenica... u medjuvremenu mi stigla milion poruka, i najmanje 3 telefonska razgovora od po 10-15 min.....

911s [SK] nije na forumu
    "pauza služi da se završavaju poslovi van zgrade, a razno vreme služi za razne stvari"
    Poznat 911s [SK] (avatar)
    Učlanjen
    18.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    133

[QUOTE=princess92;6352464problem je shto 3 nedelje ne mogu da se nateram da sednem i uchim jednostawno ne mogu[/QUOTE]
    Tako je i jedan moj drugar, pa je pao godinu. Mislio da će sve da reši poslednji dan.
    Prvo: gledaj te ocene što pre da središ.
    Drugo: ono za muziku je dobra ideja
    Treće: zaobilazi ljubavne romane u što širem luku
    Četvrto: što više sa društvom na neku "bleju".

Zainteresovan član princess92 (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2007.
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio Stefan K. Pogledaj poruku
    Tako je i jedan moj drugar, pa je pao godinu. Mislio da će sve da reši poslednji dan.
    Prvo: gledaj te ocene što pre da središ.
    Drugo: ono za muziku je dobra ideja
    Treće: zaobilazi ljubavne romane u što širem luku
    Četvrto: što više sa društvom na neku "bleju".
    e owo za druga si me uplashio stwarno:shock::shock:
    i ja mislim da bi prwo trebala shkolom da se pozabawim a onda swe ostalo ali najteze je pocheti od nechega..trudim se,pokushawam da se nateram nekako da konachno krenem da bubachim jer swakako chim pomislim da ide swe lepshe wreme a da ja posle kad bude najbolje treba da sedim kuci i shtrebam da poprawim jedinice,pripadne mi muka odmah..

Domaćin TEA_93 (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    75

E viidsh tu ja prepoznajem sebe!
    Ono,ja sam odlichan djak i ok je sve,ali ponekad bih volela da samo sedim uzivam da mashtam,neki to ne razumeju,ali eto shta cemo dok to ne prodje moracemo sami sa sobom da vodimo rat....

911s [SK] nije na forumu
    "pauza služi da se završavaju poslovi van zgrade, a razno vreme služi za razne stvari"
    Poznat 911s [SK] (avatar)
    Učlanjen
    18.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    133

Drug je nekad bio jedan od boljih učenika, medjutim sve više je odugovlačio. Mi ga upozoravali, a on je mislio da će u poslednja tri dana da odgovara pet-šest predmeta, i to svaki po celo polugodište. Em nije mogao, em mu profesori nisu dali.

Domaćin dale92 (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    79

i ja mislim da bi prwo trebala shkolom da se pozabawim a onda swe ostalo ali najteze je pocheti od nechega..trudim se,pokushawam da se nateram nekako da konachno krenem da bubachim jer swakako chim pomislim da ide swe lepshe wreme a da ja posle kad bude najbolje treba da sedim kuci i shtrebam da poprawim jedinice,pripadne mi muka odmah..
    pazi ako nemas neku naviku da ucis tesko ce to ici veruj mi....mislim moze da uspe....licno ti nebi preporucio da dovedes sebe u situaciju da ides u avgust....

Domaćin Alex 777 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Died and rose again in the name of eternal love...
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    84

Mislim da treba da promenis pristup ucenju... znam, i ja sam pre tako, samo pomislim "Treba da ucim" i vec mi je muka... posmatrao sam to kao neku obavezu... sada ne "ucim", lol, sta pisem, ucim, ali ne tako... ne posmatram ucenje kao obavezu, vec kao citanje neke knjige... citam, uzivam u zanimljivosti (gradivo je nekada veoma zanimljivo, priznali mi to ili ne ) ... tako se lakse kocentrisem na ono sto ucim, i mnogo brze naucim...
    Sto se tice raskida... svaki raskid je bolan ( Oh, I know) , medjutim, ta bol mora da nestane s vremenom...
    Ne postoji univerzalan recept za prebol raskida, ali mogu da ti kazem ono sto je meni pomoglo...
    Prvo moras da tugujes... uz tuzne baladice... i tako razmisljaj o svemu... gde je nastao problem, koliko se zaista volite, sve do trenutka kad ste se upoznali... kad se setis svega, probaj da nadjes dobar razlog za raskid... bice tesko, ali sigurno postoji... kada to skontas, mislim da ce ti biti mnogo lakse...
    Sledeci korak je, naravno, zezanje Nadji se sa prijateljima, idite negde, zezajte se, smejte, uzivajte u mladosti, HAVE FUN Prijatelji ce uvek biti uz tebe, uvek... momci ce da dolaze i odlaze, a prijatelji ce uvek biti tu...
    Nadam se da sam bar malo pomogao Srecno

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Nasao sam resenje uci nocu!!Sinoc sam ostao do 1 i imao sam super koncentraciju i bolje sam zapamtio nego sto sam nesto jutros citao!! Nije strasno u vezi keceva imas malo ja imam 6 i nisam bio 28 dana u skoli pa ti vidi u kakvom sam ja sr*nju!!

Neproveren član
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nasao sam resenje uci nocu!!Sinoc sam ostao do 1 i imao sam super koncentraciju i bolje sam zapamtio nego sto sam nesto jutros citao!! Nije strasno u vezi keceva imas malo ja imam 6 i nisam bio 28 dana u skoli pa ti vidi u kakvom sam ja sr*nju!!
    ја синоћ после ЛШ до 2 штребао хемију......у праву си има много је добра концентрација ноћу, само сам устао јутрос у 11 и имам осећај да ме је неко тукао маљем по глави, али бар има наде да поправим на 4 данас..........

Domaćin dale92 (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    79

po meni je najbolje ujutru....fazon je ustani malo ranije(a da bi bio i odmorniji i legni ranije)....jer tad si odmoran i skoncentrisan na ucenje tad ti je i samim tim i mozak odmoran....a uvece ipak nije to to.... i opet pored svega toga mislim da je najbolje da se prati na casu....tad se dosta nauci zaista i kod kuce eto ponovis....
    Poslednji put ažurirao/la dale92 : 09.04.2008. u 14:31

Poznat
    Učlanjen
    27.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    144

Ma ima i trakwih slucaja i kod mene.Ali ja se uwek nekako nateram da ucim....ali ako stwarnmo ne mozes....pfff....ne znam stwarno sta da ti kazem...Moras da ga ZABORAVIS!!!!

Buduća legenda Transcendental (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    596

sedi i igraj icy tower
    to je tako debilna igrica da cesh POZHELETI da uchish

Učlanjen
    08.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio вождовац Pogledaj poruku
    ја синоћ после ЛШ до 2 штребао хемију......у праву си има много је добра концентрација ноћу, само сам устао јутрос у 11 и имам осећај да ме је неко тукао маљем по глави, али бар има наде да поправим на 4 данас..........
    mnogo ste mi pamtni
    samo tako nastavite, u skorije vreme necete nista osecati, a za par godina
    bre sjeb,acete se psihicki
    znam da svako to vise voli,ucenje nocu, i studenti se tako zajebu,al ne valja to
    ja kada imam neki test ili odg. sutradan, ja bih pre legla ranije da budem odmorna za to(pa cu se snaci nekako, setiti necega, bar da ne dobijem negativnu) nego strebati do 2

Citat Original postavio dale92 Pogledaj poruku
    po meni je najbolje ujutru....fazon je ustani malo ranije(a da bi bio i odmorniji i legni ranije)....jer tad si odmoran i skoncentrisan na ucenje tad ti je i samim tim i mozak odmoran....a uvece ipak nije to to.... i opet pored svega toga mislim da je najbolje da se prati na casu....tad se dosta nauci zaista i kod kuce eto ponovis....
    e to
    ne po tebi, to svako pametan zna
    e to za slusanje na casu se slazem 10000%
    dobro, nisam tako mirna, zezam se naravno, ali dosta i zapamtim
    dok svi strebaju k'o nenormalni zato sto "nisu bili prisutni" na casu, mene bas briga
    uradili ste pola posla keca necete dobiti sigurno

i eto saveta da popravis malo te keceve, autorko teme

mislim nisam htela da offtopic-ujem ali morala sam, oprosticete mi

Buduća legenda Transcendental (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    596

ja najbolje uchim na kontrolnom
    tad za knjigu dushu dalo
    pa kad se profesor okrene, a ispod stola otvorena knjiga...QQ lepote

Učlanjen
    08.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio kreptoman Pogledaj poruku
    tad za knjigu dushu dalo
    tacno tako

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Citat Original postavio kreptoman Pogledaj poruku
    tad za knjigu dushu dalo
    To pali u osnovnoj a u srednjoj nema sanse (mozda moze kod 1-2 profesora i to onih ciji predmet nije vezan sa struku) kad samo dodje i kaze sve jakne na civiluke sve torbe na jednu klupu ili cosak i non stop ide i seta po ucionici,ajde tu rodjace prepisi!!

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Elle nisi ni ti mnogo pametnija od nas!! Svako ima svoj nacin i metodu ucenja a to slusanje na casu a kuci da nista ne pogledas pali samo u osnovnoj!!Sad bih ti opsirnije odgovorio ali mi je linija pukla na prethodnom postu koji je bio ogroman i nisam uspeo da ga posaljem a sad me mrzi da kucam!!

Domaćin dale92 (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    79

mi smo i rekli tj. ja da se prati na casu i da se ponovi kod kuce....

Slične teme

1. Država Je Propala, Bankrotirala!
    Autor loken u forumu Politika
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 21.09.2008., 09:03
  2. Propala jos jedna americka investicija
    Autor Jerry Ropero u forumu Politika
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 10.11.2006., 18:56
  3. Reforma medicine propala?????
    Autor Trut, al pametan u forumu Arhiva
    Odgovora: 1