Podmladjivanje vagine?!!

Kuchketina

Primećen član
Banovan
Poruka
943
- standardno lasersko podmladjivanje vagine - uchvrshcuje vaginalne zidove i "pojachava sexualni uzitak"

- dizajnerska laserska vaginoplastika - sluzi oblikovanju tzv. dizajnerske vagine, smanjuje stidne usne, preoblikuje izgled polnog organa, popravlja opushteni perineum i po potrebi ukljuchuje oblikovanje novog himena (himenoplastika)

dizajnersku vagina 2 000 – 2 8000 evra.
smanjenje i oblikovanje malih stidnih usana - ista cena.
uchvrshcivanje koze i tkiva perineuma od 1 600 – 2 700 evra.
povecanje velikih stidnih usana uz pomoc masnog tkiva izvadjenog iz bokova: 2 300 evra.
uklanjanje masnog tkiva s Venerinog brega i gornjih delova velikih stidnih usana: samo 500 evra.
standardno lasersko podmladjivanje vagine koje
uchvrshcuje vaginalne mishice: 2 300 - 3 700 evra.

novi himen samo 1 150 evra!! :lol:.

podmladjivanje vagine u Americi koshta od 2.500 do 10.000 dolara, a ova operacija postala je toliki hit da vec ima zena koje iza sebe imaju i po pet operativnih ulepshavanja vagine.:neutral:

i na kraju da se podsetimo o chemu prichamo:
vaginamf6.gif


komentari?
mozda iskustva? :lol:

zashto zene, zashto?
da li je zenski rod postao toliko yebeno malouman, pa zbog onih sa chachkalicom od qrca pribegavamo ovakvim drastichnim metodama? ili je u pitanju neshto drugo..trece? :|
znate da je ovo samo jedan u moru zahvata na koje se zene odluchuju..
 
Raditi ovu operaciju jednako je bolesno koliko i birati partnera prema velicini ku*ca i rugati se muskarcima za koje "samo predpostavljas" da im je mali. Samo sto je ovo jos bolesnije od tih operacija... te operacije nicemu ne stete, a takav stav kod zena "cackalica itd" steti, i to UVEK tim zenama, i nikome drugome...
 
nemam sto da ti objasnjavam, kad ti kazes "cackalice od ku*ca".
Nemoze ti niko objasnit.

Drugo, jesi kad imala seks? Ako jesi primetices da uopste tad nije bitno koliki je ku**ac za zenski orgazam, mnogo je bitnije koliko je decko seksi/romantican... vaznije je sta prica tokom seksa (za zensko svrsavanje) nego velicina ku*ca.

Kad se budes izje*ala vec jednom, znaces...
 
Zena kojoj je u seksu bitan samo tjelesni faktor - tj kojoj je on uopste bitan nemoze nikako doziveti orgazanm. Moze jedino da se po*ere u nekim slucajevima ekstremnim, ako se to racuna u to...

Ti davno nisi dozivela orgazam? pA i ne nadaj se skorije vrijeme da ce ti to donijeti...
 
"zashto zene, zashto?
da li je zenski rod postao toliko yebeno malouman, pa zbog onih sa chachkalicom od qrca pribegavamo ovakvim drastichnim metodama?"

napao sam te radi ovoga< iz vise aspekata mi je komicna 'vakva izjava oooo boze...
 
zzene to ne rade zbog mushkaraca. Rade to zato shto su nauchile da sebe vrednuju samo kroz izgled...a godine chine svoje...a ako u zzivotu sebe vidish samo kao fizichko biche onda postajesh sve nesrechniji...
Nisu sve jake da se odupru sistemu vrednosti koji velicha zzenu tako shto je srozava na puko bioloshko i pojavno...
Ovo se deshava i mushkarcima, ali je manje izrazzeno i drukchije se ispoljava...kod zzene se cene samo mladost, lepota a kod mushkaraca samo izdrzzljivost i velichina...prevare potroshachkog drushtva...
 
zzene to ne rade zbog mushkaraca. Rade to zato shto su nauchile da sebe vrednuju samo kroz izgled...a godine chine svoje...a ako u zzivotu sebe vidish samo kao fizichko biche onda postajesh sve nesrechniji...
Nisu sve jake da se odupru sistemu vrednosti koji velicha zzenu tako shto je srozava na puko bioloshko i pojavno...
Ovo se deshava i mushkarcima, ali je manje izrazzeno i drukchije se ispoljava...kod zzene se cene samo mladost, lepota a kod mushkaraca samo izdrzzljivost i velichina...prevare potroshachkog drushtva...

...i novog svetskog poretka.

Ajde sad udahni.
 
Napisala sam lep dug post a onda mi nestade prozorche...ma bila sam jasna i u prethodnom postu...unishtava nas modna industrija u kandzama modnih hirurga i plastichnih dizajnera...ubediche nas jednog dana da je seksi imati usta umesto pupka pa chemo ichi na ugradnje...Michael Jackson sindrom...shto bi bili ono shto jesmo kad mozzemo biti ono shto su svi...
E, idem na trenurno da napishem :"Yebo Microsoft Internet Explorer."
 
.....to je posledica...... velike kilometraze mora bit?:|

Ne...to je posledica velikog straha od smrti...i pusta zzelja za pripadanjem...opstanak bez chopora nije moguch...shto je vecha slichnost sa ostalim pripadnicima chopora to je vecha shansa da se ne bude izopshten...
Jer je porodica unishtena pa smo sami k'o lishche u jesen...usamljeni i uplasheni...od ovog brzog okretanja planete...
 
nemam sto da ti objasnjavam, kad ti kazes "cackalice od ku*ca".
Nemoze ti niko objasnit.

Drugo, jesi kad imala seks? Ako jesi primetices da uopste tad nije bitno koliki je ku**ac za zenski orgazam, mnogo je bitnije koliko je decko seksi/romantican... vaznije je sta prica tokom seksa (za zensko svrsavanje) nego velicina ku*ca.

Kad se budes izje*ala vec jednom, znaces...

aha.
vjerovatno,sto mu je manji, on je "romanticniji".i vise prica.


ako nekad nekog *****es kako treba, primijetices da muskarac nejcesce ne prica nego radi...a zena prica,trazi,vristi..vice, moli.....svrsava,neizmjenicno...

Moze naravno i puno romanticnije.i egzoticnije.Volimo i kad partner prica.Samo nek odgovara size a svaka zena zna koja joj prija.

kad to obavis nemoj javljat,jer sumnjam da koga interesuju tvoje seksualne vjestine.
 
Ne...to je posledica velikog straha od smrti...i pusta zzelja za pripadanjem...opstanak bez chopora nije moguch...shto je vecha slichnost sa ostalim pripadnicima chopora to je vecha shansa da se ne bude izopshten...
Jer je porodica unishtena pa smo sami k'o lishche u jesen...usamljeni i uplasheni...od ovog brzog okretanja planete...

mozda su uplasene te osobe.......a da su usamljene sumnjam.....

ne bise onda morale tako brzo oditi na remont.
 
Kako ti zamisljas te cackalice... boze!
Lol. crnac kad bi vidio kolko je vama na forumu bitna ku*cana velicina ucio bi srpski da dodje da skupi harem ovdje na prostorima Jugoslavije...


ne moramo mi uvozit crnce mi imamo Domaci kvalitet.

I pogresno si shvatio.ne traze se ekstremi,prosjek je u stvari........... zlatna sredina.Idealno.

....samo ne volimo muske organe u deminutivu.
 
RADI NEKIH MALOUMNIH LJUDI MORA SE NAVESTI NA KOGA SE ODNOSI ODGOVOR, ne mislim na Kucketinu da je maloumna, nego debila ispod.@Kuchketina (tebi, kucketina, odgovaram, tebi: )
: (dve tacke)

uff shto ste bukvalisti!!! i shta se on uhvatio za chachkalice!!
Da nisi to mozda htela da kazes da ja imam cackalicu? ja se ne uhvatim za nista stvarno kad vidim bolesne zene... sludjene. Patogene.
 

Back
Top