Pola godine??

Hollow_man

Obećava
Poruka
89
Izlazim sa djevojkom vec pola godine tj. za 10 dana ce nam biti pola godine.sta da uradim,da nesto poklonim,da je vodim na veceru:D u krevet ili sta vec?:D pomazite. . samo neka bude romanticno kreativno i jednostavno:D:D
 
Pokloni joj kutiju sa 182 papirića na kojima ces da ispises po jedan razlog zašto je bas ona ta koja te cini srecnim..Svako veče može pročitati samo po jednu poruku i tako sve do druge polovine godine kada poklon mozes dopuniti - sa novim porukama, naravno :)
 
brate 182 razloga..neko ce morati mnoogo da laze..:)

zasto laze ? druze ja ne bih slagao ni jedan jedini razlog...naprotiv...bilo bi mi jako malo i tih 182 da pokazem koliko ima miliona stvari koji me cine srecnim bas sa NJOM...sve to bi nekome bile sitnice ali upravo je to ono sto bi NJU odusevilo za nasih pola godine.Zamisli samo NJEN izraz lica dok bude svako vece narednih 182 dana citala zasto je bas ONA ta koja ti pomera granice,dize te do nebeskih visina i ONA koja je jedina u tvojim ocima...to je neprocenjivo....
 
Cveće - iznenadite dostavom cjeća! To je uvek OK
Nakit - bilo da se radilo o prstenu, narukvici ili lančiću, zlatnom ili srebrnom, ili pak bižuteriji, nakit je uvek dobrodošao poklon za žensku osobu. Pripazi samo da odabereš nešto u skladu sa ukusom i njenim stilom
Parfem - za devojku parfem odaberi tako da saznaš koje parfeme najviše voli - cvetne ili voćne, jače ili blaže mirise te se prema tome posavetuj sa prodavačicama u parfimeriji.
Puzzle od zajedničke fotografije
Vikend-putovanje, Uokviren kolaž sa zajedničkim slikama, Web kamera kako biste se i online mogli vidjeti, ...
 
zasto laze ? druze ja ne bih slagao ni jedan jedini razlog...naprotiv...bilo bi mi jako malo i tih 182 da pokazem koliko ima miliona stvari koji me cine srecnim bas sa NJOM...sve to bi nekome bile sitnice ali upravo je to ono sto bi NJU odusevilo za nasih pola godine.Zamisli samo NJEN izraz lica dok bude svako vece narednih 182 dana citala zasto je bas ONA ta koja ti pomera granice,dize te do nebeskih visina i ONA koja je jedina u tvojim ocima...to je neprocenjivo....

Kakooooo romanticno....Svaka ti cast!Ja sam mislila da je moj decko romantican,sad vidim da i nije bas mastovit.Ovako nesto cak ni meni ne bi palo na pamet.
A sto se pitanja tice...i nije toliko vazno da joj nesto kupis,vazno je da ucinis da se oseca totalno posebno,da je pokazes da ti je stalo...
 
jao to sam ja mom decku poklonila, ali bilo je manj papirica oko 20 ili 30 i na avkom je bio ospisan po jedan zlog zasto ga volim, uz to kao prilog narezala sam cd sa meni tada najdrazim pesmama i napisala reci pesme posvecene nemu (aleksandra kovac_ ti) i sve strpala u ogromnu kovetu i poslala sam mu...zao mi je samo sto nisam videla njegov izraz lica kada je otvorio i video sta ga je snaslo
 
Pokloni joj kutiju sa 182 papirića na kojima ces da ispises po jedan razlog zašto je bas ona ta koja te cini srecnim..Svako veče može pročitati samo po jednu poruku i tako sve do druge polovine godine kada poklon mozes dopuniti - sa novim porukama, naravno :)

blago tvojoj devojci.to je stvarno jako lepo od tebe i zelim ti da ti ona uzvrati istom merom,da ti pruzi istu kolicinu ljuvbavi i paznje:heart:
 
Pokloni joj kutiju sa 182 papirića na kojima ces da ispises po jedan razlog zašto je bas ona ta koja te cini srecnim..Svako veče može pročitati samo po jednu poruku i tako sve do druge polovine godine kada poklon mozes dopuniti - sa novim porukama, naravno :)

Ovo je sa ljubavje.com?
@ hollow pogledaj ovaj sajt ima milion ideja.
 
Kako ti nemas devojku,a svaka budala ima...
Cure su glupe,beze od normalnih da bi bile sa frajerima koji nece ni pomisliti nikad na njih...

pa nemam...*** ne ulazim u neko dublje mozganje o tome,bar ne vise....
e sad..da su cure glupe...ne mogu da kazem jer ne zelim da Vas vredjam zaista...ali tacno je da od normalni danas imaju sve manje i manje sansi....
 
Prijatelju ne kiti se tudjim perjem, ukucaj tvoj text na google i naci ces bar 5 istih ovakvih recenica. S'tim da je rec o vise dana.
Al dobro, ideja je u svakom sl. dobra.


ne razumem...ja ponavljam da ne znam za pomenti sajt niti da znam da je neko drugi to vec napisao.Ako ti je toliko stalo da dokazes da se kitim tudjim perjem reci tako i nema problema,cutacu i neka bude po tvome.
Ne zelim da ulazim u polemike ovog tipa jer tema nije moja i samo sam dao primer a ti ako imas nesto pametno ili neki savet da das coveku sta da pokloni svojoj devojci ti kazi.E sad ukoliko ti je toliko stalo da raspravis sa mnom da li se ja kitim tudjim perjem...prijateljice moja dacu ti svoj broj telefona na pp pa se mozemo naci negde i raspraviti :)
 
Pokloni joj kutiju sa 182 papirića na kojima ces da ispises po jedan razlog zašto je bas ona ta koja te cini srecnim..Svako veče može pročitati samo po jednu poruku i tako sve do druge polovine godine kada poklon mozes dopuniti - sa novim porukama, naravno :)

Daaaaaaaaaaaaa, i da se devojka smori do kraja dok bude citala to..?:roll:
Znam iz iskustva da je vise od 7 poruka smor...
 
Izlazim sa djevojkom vec pola godine tj. za 10 dana ce nam biti pola godine.sta da uradim,da nesto poklonim,da je vodim na veceru:D u krevet ili sta vec?:D pomazite. . samo neka bude romanticno kreativno i jednostavno:D:D

Hmmm, ako zelis to da obelezis pokloni joj neku sitnicu nemoj preterivati...
Znam parove koji poklanjaju jedni drugima nesto za nedelju dana, dve nedelje, tri, mesec, dva, tri, cetiri......godina... Itd. uglavnom retardirano...

Ja licno kada god odem na neki put kupim mu nesto,
majicu knjigu, sta vec... Za rodjendan i godisnjicu.
U godini to je bilo nekih pet poklona...
Ne obelezavam gluposti tipa dan zaljubljenih...
 
Cveće - iznenadite dostavom cjeća! To je uvek OK
Nakit - bilo da se radilo o prstenu, narukvici ili lančiću, zlatnom ili srebrnom, ili pak bižuteriji, nakit je uvek dobrodošao poklon za žensku osobu. Pripazi samo da odabereš nešto u skladu sa ukusom i njenim stilom
Parfem - za devojku parfem odaberi tako da saznaš koje parfeme najviše voli - cvetne ili voćne, jače ili blaže mirise te se prema tome posavetuj sa prodavačicama u parfimeriji.
Puzzle od zajedničke fotografije
Vikend-putovanje, Uokviren kolaž sa zajedničkim slikama, Web kamera kako biste se i online mogli vidjeti, ...

A za deset godina veze POKLONI JOJ PORSE...!!!:roll::roll::roll:

Decko kupi joj slatku cestitko od 100din.
I ono malo Milka srculence od 90din. i zavrsio si...

Ipak je to SAMO pola godine...
 

Back
Top