Cool Edit 2000-Pomoc

sale12

Obećava
Poruka
99
Imam u svom kompu program za muziku Cool Edit 2000. Hteo sam da preko njega ako moze da umiksujem vise mp3 pesama(tj. da nalepim pesmu za pesmu) i napravim od vise pesama jednu celinu. Laik sam u tome pa molim da mi neko postupno kaze ko je vec radio sa tim programom kako to da uradim. Mozda je to za nekoga vrlo prosto al za mene je nepoznato kako da to uradim.Unapred zahvalan!!!
 
Imam u svom kompu program za muziku Cool Edit 2000. Hteo sam da preko njega ako moze da umiksujem vise mp3 pesama(tj. da nalepim pesmu za pesmu) i napravim od vise pesama jednu celinu. Laik sam u tome pa molim da mi neko postupno kaze ko je vec radio sa tim programom kako to da uradim. Mozda je to za nekoga vrlo prosto al za mene je nepoznato kako da to uradim.Unapred zahvalan!!!
puno će biti - to je ceo tutorijal ;)
trebalo bi da ti pomognu i ovih nekoliko nekoliko saveta::

učitaš pesme koje želiš da obradiš
pesma na koju klikneš ti je aktivna
i onda se igraš sa naredbama koje imaš na panelu: copy; cut, paste; mix paste, fade in, fade aut: itd.....
preslušaš šta si uradio pa ako je sve ok, nastaviš dalje
ako ne valja pritisneš "undo" ili tastere "CTRL"+"Z"
pa sve ispočetka
dok se malo ne naučiš, obavezno koristi opciju "save as..." - da bi usnimio promene na fajlovima (nikako "save", jer ćeš tako izgubiti originalne muzičke fajlove)
Znači radi šta hoćeš, sve snimaj sa "save as..." i ne možeš pogrešiti
ako snimljeni fajl i ne valja, ništa ne gubiš... a nešto si usput naučio ;)
 

Back
Top