A gde su sirene u Beogradu???

Torrente-Bgd

Domaćin
Banovan
Poruka
3.335
Sinoc posle eksplozije u magacinu pesticida u Galenici nisu zasvirale sirene u Beogradu da objave mogucu opasnost po gradjane. Kako rece kandidat za gradonacelnika BGD-a Djilas sinoc na Studiju B dok je bio u poseti vatrogascima koji su bili na detoksikaciji na VMA .... nismo hteli da uznemiravamo gradjane posto nema opasnosti za zdravlje gradjana. Sta li onda rade ti vatrogasci na VMA koji k.rac????????
Inace poznato je da su znali da pale sirene u Pancevu.
 
Sinoc posle eksplozije u magacinu pesticida u Galenici nisu zasvirale sirene u Beogradu da objave mogucu opasnost po gradjane. Kako rece kandidat za gradonacelnika BGD-a Djilas sinoc na Studiju B dok je bio u poseti vatrogascima koji su bili na detoksikaciji na VMA .... nismo hteli da uznemiravamo gradjane posto nema opasnosti za zdravlje gradjana. Sta li onda rade ti vatrogasci na VMA koji k.rac????????
Inace poznato je da su znali da pale sirene u Pancevu.

Sirene se pripremaju za poruke narodu!
Eeeevrooooppppaaaaaaaa neeeeeemmmmaaa aaaallllllllternnnnnnnnativuuuuuuu !
 
meni nije jasno koji qurac ima Djilas da prica o sirenama , prvo zasto njega pitaju a drugo sto jos on odgovara kako ON nije hteo "da uznemirava " gradjane ,kada ni ekologija , ni bezbednost , ni gradska uprava i civilna zastita nemaju ama bas nikakve veze sa njegovim nadleznostima :confused:
 
meni nije jasno koji qurac ima Djilas da prica o sirenama , prvo zasto njega pitaju a drugo sto jos on odgovara kako ON nije hteo "da uznemirava " gradjane ,kada ni ekologija , ni bezbednost , ni gradska uprava i civilna zastita nemaju ama bas nikakve veze sa njegovim nadleznostima :confused:

Pa covek kandidat za gradonacelnika pa ***. I to prvo bio tamo kod galenike....bio i Vucic cak su i pricali njih dvojica....i onda posle je Djilas otisao na VMA pa se odande javio da raportira za Studio B :D:D:D
 
...a mozda su samo resili da nas eliminisu...ti gasovi su kancerogeni i uticu na razvoj fetusa....prvo Pancevo pa Zemun... ko zna sta je sledece...i naravno niko od politicara nece odgovarati... naci ce nekog fizikalca....kao da ne dizemo paniku...more digla bih im ja paniku da ne znaju gde su
 

Back
Top