Windows XP SP2 problem! Hitno!!!!

Dr.Strangelove

Početnik
Poruka
14
Hitno potrabna pomoc!!!
Kada pokrenem windows setup nema opcije za formatiranje C particije vec dozvoljava da se formatira samo E. A kada selektujem C particiju nudi mi samo opciju da brisem fajlove iz vec postojeceg direktorijuma WINDOWS. Sta da radim?
Ima jos jedan problem. Ranije kad sam instalirao win xp sp2 ali malo stariju verziju,komp je radio sasvim normalno samo mi je kod startovanja nudio izbor izmedju dve verzije windowsa. Prva je bila ta sto sam instalirao a druga nosi isti naziv ali je nema. Kako to da maknem da se vise ne pojavljuje?
Unapred hvala!
 
Hitno potrabna pomoc!!!
Kada pokrenem windows setup nema opcije za formatiranje C particije vec dozvoljava da se formatira samo E. A kada selektujem C particiju nudi mi samo opciju da brisem fajlove iz vec postojeceg direktorijuma WINDOWS. Sta da radim?
Ima jos jedan problem. Ranije kad sam instalirao win xp sp2 ali malo stariju verziju,komp je radio sasvim normalno samo mi je kod startovanja nudio izbor izmedju dve verzije windowsa. Prva je bila ta sto sam instalirao a druga nosi isti naziv ali je nema. Kako to da maknem da se vise ne pojavljuje?
Unapred hvala!

Da li si mozda mountovao particije?
 
Kad prodje ono F8...nekad treba da pritisnes ESC da bi se pojavile sve particije.Zatim:
D - brisanje
L - prihvatas da ce biti izgudljeni podaci
C - kreiranje nove
ENTER - instaliranje sistema na oznacenu particiju
sad tek biras da li da bude FAT32 ili NTFS tj. zadajes formatiranje

To ti je redosled.Ako nisi nigde pogresio onda imas zeznut Win,mozda rucni rad nekog ko je nesto tu dodavao,menjao.
 

Back
Top