Izdajnici iz DSS-a bi da nas vrate u 90-te!

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Da opet imamo najveću inflaciju u istoriji, da kupujemo benzin mešan sa vodom po ulicama, da čekamo u redovima za najosnovnije životne namirnice, da imamo dva kursa deviza, dilere po ulicama, da nam plate budu 5 eura, da živimo ispod svakog ljudskog dostojanstva, a da za sve to vreme brbljamo o kosovskim mitovima i sedimo u 1389. godini. I sve to, zamislite, sa najvećim političkim pigmejima u istoriji ove zemlje - SPS-om, protiv koga su i sami ustali 2000. godine.
 
Па шта и ако се вратимо у 90-те? Што си се толико уср'о? Само о понижењу немој да трубиш пошто смо од 2000-те до данас испонижавани више него икад.

Jesi ti normalan kad pricas o lepoti 90-tih godina? :-(
Dosta prica o ponizenju, dostojanstvu, casti...:shock:
Toliko su se otrcale te reci... :roll:
 
Nemoj da pricas gluposti vise.
Reci mi ko inma platu 5 evra,ko kupuje benzin po ulici.
Davis covece..............:-|:neutral::neutral:

Nema niko sada, ali ako se vrate politički pigmeji na vlast prosečna plata će biti 5 eura. Ne znam koliko si godina imala 1993. Ja sam imao 17 i sećam se da ljudi nisu ni dizali platu, jer je ujutro vredela 10 DM a uveče 1 DM. Benzin se mogao kupiti jedino na ulici i to u bocama od 2 l.
 
Da opet imamo najveću inflaciju u istoriji, da kupujemo benzin mešan sa vodom po ulicama, da čekamo u redovima za najosnovnije životne namirnice, da imamo dva kursa deviza, dilere po ulicama, da nam plate budu 5 eura, da živimo ispod svakog ljudskog dostojanstva, a da za sve to vreme brbljamo o kosovskim mitovima i sedimo u 1389. godini. I sve to, zamislite, sa najvećim političkim pigmejima u istoriji ove zemlje - SPS-om, protiv koga su i sami ustali 2000. godine.

Ti prijatelju izgleda sa si ograničen ko terasa.:D:D:D
 
U politici smo se uvek slagali. Jedino sto se meni vise svidja Nebojsa Medojevic od Filipa Vujanovica. Sta ces, ludo zensko. ;)

mogli bi vas dvoje da se uzNete i pravac crna gora. takvi nam u srbiji nista ne trebaju.

evo sredicu vam ja ako nemate pare na 48 sati svadba, jetrva od moje strine je svekrva suraku od voditeljkinog bratanca sa majcine strane.
 
Poceo si stvarno da davis ljude.
Jel tebe neko placa da pises ovakve postove ovde na Krstarici.
Ako se bojis i ne mozes vise da izdrzis ovde u Srbiji,idi covece u Crnu Goru.
Nemoj samo da kazes da necu i sta mi mozes.
Na kraju krajeva to je nas krst koji ce mo nosti tvoj sigurno nije.

Ma Slavka,ne treba obracati paznju na njega,obicni manipulator!
 
Nema niko sada, ali ako se vrate politički pigmeji na vlast prosečna plata će biti 5 eura. Ne znam koliko si godina imala 1993. Ja sam imao 17 i sećam se da ljudi nisu ni dizali platu, jer je ujutro vredela 10 DM a uveče 1 DM. Benzin se mogao kupiti jedino na ulici i to u bocama od 2 l.

Koliko si godina imao kad smo kupovali hleb i prasak na bonove.
 
mogli bi vas dvoje da se uzNete i pravac crna gora. takvi nam u srbiji nista ne trebaju.

evo sredicu vam ja ako nemate pare na 48 sati svadba, jetrva od moje strine je svekrva suraku od voditeljkinog bratanca sa majcine strane.

Žao mi je, ali ja nisam iz te priče. Ja idem u pozorište, slušam operu i klasičnu muziku, 48 sati svadba, grand, kursadžije i tome slične emisije me ne zanimaju. Vidim da imaš dobru familiju, kulturnu i kultnu.

Koliko si godina imao kad smo kupovali hleb i prasak na bonove.

To o čemu pričaš bilo je 1950-ih, nisam se tada ni rodio.
 
Da opet imamo najveću inflaciju u istoriji, da kupujemo benzin mešan sa vodom po ulicama, da čekamo u redovima za najosnovnije životne namirnice, da imamo dva kursa deviza, dilere po ulicama, da nam plate budu 5 eura, da živimo ispod svakog ljudskog dostojanstva, a da za sve to vreme brbljamo o kosovskim mitovima i sedimo u 1389. godini. I sve to, zamislite, sa najvećim političkim pigmejima u istoriji ove zemlje - SPS-om, protiv koga su i sami ustali 2000. godine.
A šta oni to rade da bi nas vratili u 90-te?
 
Ma idi begaj!



Koje bre 50-te?Mucak si ti veliki.

50-tih se kupovalo na bonove.

A šta oni to rade da bi nas vratili u 90-te?

Pa ništa, samo što prekidaju diplomatske odnose sa jednom po jednom zemljom, najavljuju podizanje eura na 120 dinara, puštanje na slobodu kriminalaca i ubica kao što je bivši direktor TV Milanović, nazivaju 55% građana izdajnicima... Malo li je?
 

Back
Top