Sad mi imamo Racak, Ulicu Vase Miskina i Markale zajedno a niko nista ne radi
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Sad mi imamo Racak, Ulicu Vase Miskina i Markale zajedno a niko nista ne radi

bubobubo nije na forumu
    anarhista. ali kako mu to dodje nesto kao don kihot, onda se predstavljam kao liberal.
    Ističe se bubobubo (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano Sad mi imamo Racak, Ulicu Vase Miskina i Markale zajedno a niko nista ne radi

Karla del Ponte znala da su se prodavali organi otetih Srba na Kosovu!!!
    Glavni pogon za simpatije javnog mnjenja su emocije. A nasa je i istinita. Nisam cuo da se nasi politicari oglasavaju po tom pitanju. A imamo zlatnu koku, da albanci dobiju reputaciju "bad boys". Treba nam VEEEELIKA medijska paznja. Nasa vlada treba da trazi istragu UN, naravno, ne verujemo haskom tribunalu. Neka plate, ako treba da se o tome pise u najvecim svetskim novinama. Stalno. I da se vrte izvestaji na televizijama. To bi moglo i besplatno. Da obustave neku "saradnju" sa npr. EU, dok se to pitanje ne resi.

bubobubo nije na forumu
    anarhista. ali kako mu to dodje nesto kao don kihot, onda se predstavljam kao liberal.
    Ističe se bubobubo (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano Re: Sad mi imamo Racak, Ulicu Vase Miskina i Markale zajedno a niko nista ne radi

naravno, kao i sto sam predpostavio, kod nas se o tome cuti, umesto da se samo o tome govori.
    e stvarno smo nesposobni i nezainteresovani.

Aktivan član
    Učlanjen
    15.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Sad mi imamo Racak, Ulicu Vase Miskina i Markale zajedno a niko nista ne radi

Nazalost se cuti!!

Aktivan član
    Učlanjen
    15.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

DIGNIMO GLAS

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ajoj.

Veoma poznat manje_zlo (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Za sve je to kriv Sloba i njegovi sledbenici sila tame.

Tuzna je prica o odnosu EU i Amerike prema nama koliko god to "evropejci" sporili. Dupli standardi, prazne price, manipulacija, uslovljavanje, nema leba od EU.

Iskusan zadovoljni kupac (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    97

Ja sam cuo da je to o organima Kostunica preko veze umetnuo Karli u memoare...

Aktivan član Vanja R. (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Ma ljudi Karla je ljuta sto njoj nisu dozvolili da nas dokrajci nego je smenise, zato im se sad sveti otkrivanjem istine o njihovim miljenicima tacno pred pustanje Haradinaja . Dabogda im ti organi deci trebali i malo im bilo. Zna ona sve zlocine , citacemo o njima samo da je naljute. Ucutkuju je ambasadorskim mestima u Argentini dako nadje nekog ustasu iz 2 sv.rata da joj bude lektor.

Slične teme

1. Nista ne radi a nista mu ne valja!!!
    Autor Banovani u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 26.03.2007., 08:40
  2. Ne moze nam niko nista,opet cemo bit prvi.
    Autor telport u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 25.07.2003., 21:50

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •