Miroslav Lazanski

cek cek to je onaj Lazanski sto ide po izborima za miss i glumi ziri??
daj molim te,covek je prevazidjen vec 91 i prvim ispaljenim mestkom na teritoriji juge...mozda je 80-tih bio i dobar,u svom top-gun fazonu,ali danas,sprdnja
 
Drecuna obozavam pogotovo iz "predkosovskog ciklusa " :D ne stvarno ti nasi domaci "vojni analiticari "mi nikad nisu ulivali narocito poverenja.E da sed se setih bio i onaj na pokojnoj BK neki Aljosa sto je imao zanimljive reporetaze iz Iraka ,Avganistana i Istocnog Timora cini mi se , jel zna neko sta se sa njim desilo ?
 
Lazanski je jednom prilikom na TV-u pricao o najvecoj gresci koju je napravio u zivotu. U vreme rata u Krajini pozvao ga je na veceru neki UN sluzbenik. Smatrajuci ga nevaznim Lazanski je odbio taj poziv. Taj covek iz UN-a je bio Kofi Anan...
 
Drecuna obozavam pogotovo iz "predkosovskog ciklusa " :D ne stvarno ti nasi domaci "vojni analiticari "mi nikad nisu ulivali narocito poverenja.E da sed se setih bio i onaj na pokojnoj BK neki Aljosa sto je imao zanimljive reporetaze iz Iraka ,Avganistana i Istocnog Timora cini mi se , jel zna neko sta se sa njim desilo ?

Video sam Aljošu na nekoj od ovih novih televizija (e, sad da li je Košava, Avala ili FOX pojma nemama).
Pazi, ali on se ne bavi mnogo ''dubokoumnom analitikom'' i slabo piše za novine, a Drecun je za ovo kratko vreme napisao više knjige od Ive Andrića i snimio filmova od Martina Skorsezea (uglavnom iz pokosovskog ciklusa)....
 
`Drugi kosovski boj` od Drecuna sam procitao i sva je od podataka, imena, lokacija i opisa dogadjaja. Sve sto je napisao spasao je od zaborava ili zlonamernog i proizvoljnog ocenjivanja. Suva istina, zlata vredna o odbrani drzave Srbije na sopstvenoj teritoriji.
 
ajooj...Drecun....brat po peru Dejana Lucica.....a ovi obojica nizi razredi u skoli Dena Brauna.....cak ne Bejdzenta i Lija :):)
Lazanski je ljudi moji najveci folirant u ratnom novinatrstvu...jeste 80-tih bio neka faca,tj imao veze i poznanstva da ulazi po kasarnama i razgleda vojne vezbe i arsenali raznih svetaskih armija,al sto rece neko,slat je po zadatku,ne po znanju,jaku je vezu imao u nekom ili ministarstvu ili sluzbi....gore maskirna kosulja i slika iza,a noge u lavoru..dupe u fotelji:)
to je lazanski....jedini lik kojega sam ja za rata upoznao i licno,bio je Nebojsa Jevric...pisao za dugu...doduse jeste bio i alkos i teska budaletina...ali je bar bio na prvoj liniji fronta,neretko i ucestvovao u bitkama...bilo da je grbavica,majevica,gorazde...vazda na kriticnim mestima...dobre reportaze je imao...Drecun bi bio ok,da nije toliko zapenio o nekoj temi zbog koje mi je smesan a to e veza masona,vatikana,al kaide,cie i albanskih terorista na prostorima kosova i metohije...kako bi on to strucno rekao.....malo ima neproverene reportaze,pogotovo o al kaidi na kosovu....mada uvek moze da kaze,ko mi neveruje nek ode da proveri :):)
 
Veoma realan tekst,s tim sto bih dodao da je pogresio u jednom detalju vezano za uslovljavanje Srbije da u odredjenom trenutku ako zeli u EU mora da prizna Kosovo.Naime,napisao je da ovaj uslov EU nece saopstavati prije 11.maja,ali su ga demantovali Rupel i Kusner u pismu koje je objavljeno na sajtu slovenackog MIP-a,u kome kazu da ne vide kako Srbija moze traziti evropsku perspektivu,ako ne normalizuje odnose sa Kosovom.Znaci maske padaju,ako ih je uopste bilo(Toliko o tezi DS-a,kako ce se Kosovo najbolje odbraniti ulaskom u EU) P.S. ''U zemlji slepih moze da vlada i neko ko vidi na jedno oko''
 

Back
Top