Volela bih da cujem vasa misljenja

jovcke

Početnik
Poruka
46
Zaljubljena sam vec 8 mes u decka koi je u vezi vec 5 god a i ja sam u(jako losem) braku ,upoznali smo se slucajno preko sms i razmenili e mail adrese to je bio pocetak naseg upoznavanja, da bi vremenom to preslo u svakodnevno pricanje i gledanje preko webcam,nase pricanje traje i po 7-8 sati, ja ne jedem ne spavam cekam njega da dodje na msn(posto je velika razlika u vremenu ,jel nismo u istim drzavama)sa njim kad pricam sve mi je lepo , tada sam najsrecnija osoba,Da li se ikome od vas tako nesto dogodilo?Dali je veza uspela?On meni tvrdi da cemo biti uskoro zajedno samo da ga ne pozuruem da mu dam malo vremena, dali da mu verujem?:(
 
Ma kakvo verovanje tipu s neta koji je jos u vezi i to 5 god! 7-8h?! Imas li ti zeno decu,radis li? I sta taj covek radi kad je sa tobom toliko na netu? Gde mu je ta zena kad moze toliko s tobom da prica? To mi je nesto sumnjivo. Kakvih sve ludaka koji su kao divni ljudi a ovamo sex manijaci,dileri droge,sverceri belim robljem. Drz se ti zeno draga svog muza i pravo u bracno savetovaliste ako ti je stalo da sacuvas brak,a ako ne ide razvedi se pa nadji opipljivu osobu, a ne nekog tamo preko puta kamere 8)
 
E, to ti je emocionalno neverstvo.

Slažem se...:lol:

A sad odgovor: tuzna i nezadovoljna zena lak je plen rečitog muškarca...
A kad je još u tu vezu umešan i net , kao posrednik, sve se zvezde lako skidaju sa neba!

Kad bi imala dovoljno razuma da se distanciraš , shvatila bi i sama , bez nas, da je to virtuelno, da ne postoji i da je najverovatnije tako sjajno samo zbog te činjenice - da je nepostojeće...

Naše babe kažu- ne poznaješ muškarca dok ne pojedete zajedno kilo soli...
Iskustvo mi je pokazalo da je to istina ...surova istina...

Želim ti sreću da nadješ to što tražiš...al čuvaj se !
 
Zaljubljena sam vec 8 mes u decka koi je u vezi vec 5 god a i ja sam u(jako losem) braku ,upoznali smo se slucajno preko sms i razmenili e mail adrese to je bio pocetak naseg upoznavanja, da bi vremenom to preslo u svakodnevno pricanje i gledanje preko webcam,nase pricanje traje i po 7-8 sati, ja ne jedem ne spavam cekam njega da dodje na msn(posto je velika razlika u vremenu ,jel nismo u istim drzavama)sa njim kad pricam sve mi je lepo , tada sam najsrecnija osoba,Da li se ikome od vas tako nesto dogodilo?Dali je veza uspela?On meni tvrdi da cemo biti uskoro zajedno samo da ga ne pozuruem da mu dam malo vremena, dali da mu verujem?:(
Прво бих гледала да ли вреди или не спашавати тај лоши брак.

Дала бих себи шансу да се ипак посветим том мушкарцу са којим сам се одучила на формирање породице. ( можда си ти то урадила, па схватила да не иде)

Ако је тако како сам констатовала у загради, онда бих пажљиво анализирала тог интернет момка.
Ово ти говорим из искуства.
Емоције нису спорне, али да ли је он баш онакав каквим се претставља?
Објективно, то ћеш моћи знати тек кад се сретнете очи у очи и кад неко време проведеш с њим.
Да ли ће до тога доћи, а с обзиром да развој ситуације не зависи само од тебе ( да не кажем да он тражи да чекаш- дакле, он кочи)- јавићеш нам.;)

Само опрезно, моје искуство ме је томе научило.
 
Zaljubljena sam vec 8 mes u decka koi je u vezi vec 5 god a i ja sam u(jako losem) braku ,upoznali smo se slucajno preko sms i razmenili e mail adrese to je bio pocetak naseg upoznavanja, da bi vremenom to preslo u svakodnevno pricanje i gledanje preko webcam,nase pricanje traje i po 7-8 sati, ja ne jedem ne spavam cekam njega da dodje na msn(posto je velika razlika u vremenu ,jel nismo u istim drzavama)sa njim kad pricam sve mi je lepo , tada sam najsrecnija osoba,Da li se ikome od vas tako nesto dogodilo?Dali je veza uspela?On meni tvrdi da cemo biti uskoro zajedno samo da ga ne pozuruem da mu dam malo vremena, dali da mu verujem?:(

ti nisi emocionalno spremna za novi odnos...trazis spas iz loseg braka a to nije dobra baza za razvoj kvalitetnog odnosa....drago mi je sto ti je lepo ali prvo rascisti lose odnose u braku, oslobodi se starih okova pa onda u nova osvajanja.....
 
To je samo znak da nisi sretna a nikakva prava ljubav ne moze biti u pitanju posebno za onog ko "traži malo vremena" da budete zajedno.Je li nemoguće da porazgovaraš sa suprugom,ako ima nade za vas zajedno cete lakse naci rjesenje a ako nema sanse da se brak sacuva onda zavrsi i trazi srecu u stvarnom svijetu.nastaviti takav zivot opasno je(posebno ti razgovori od 7-8 sati),postaces ovisnik:).
 
ti nisi emocionalno spremna za novi odnos...trazis spas iz loseg braka a to nije dobra baza za razvoj kvalitetnog odnosa....drago mi je sto ti je lepo ali prvo rascisti lose odnose u braku, oslobodi se starih okova pa onda u nova osvajanja.....


Да не понављам.
Верујем да ти све то пуно значи, да ти прија, нарочито пошто си у лошем браку.
Али са рашчишћавањем свог живота треба да кренеш од почетка, а не од краја!!!

Прво одлучи шта ћеш са браком, разреши прво ту ситуацију. Никад немој да се разводиш због другог мушкарца, ако треба да се разведеш - разведи се због себе!
Е, тек после види шта ћеш и како ћеш са новом везом, али с обзиром на просторну удаљеност и његову дугогодишњу везу није ни ту баш тако једноставно.

Иначе, нисам тако велики скептик, и везе преко нета могу да буду успешне везе, али тек када постану праве, реалне везе.

Нису сви људи са нета манијаци и психопате...па и ми сви овде спадамо међу њих, па видиш како смо добри, слатки и паметни. :)
 
pa ne znam....mozda si se i ti zaljubila iz dosade : )...mozda ocajnicki trazis nesto da te pokrene,jer si u braku koji skripi,koji te ne cini srecnom i sta ja znam...secama se da sam se ja jednom prilikom zaljubila u decka koji je imao devojku,ali je to mene zaista kratko drzalo...i bilo mi je lose jako...a on je bio droljak(konacno sam ja upotrebila ovu rec) u pravom smislu te reci...
 
Da...i uostalom zasto odrzavati tako los brak...
Jovcke...razgranici sa sobom sta stvarno zelis...virtuelni tip je samo naisao u pravom momentu sa pravim rijecima,stavom...to te privuklo...sve mislim da je i neki drugi bio,isto bi osjecala...ako zudis za paznjom,ljubavlju...
Sta ako je samo iluzija,profil lika kakvog bi ti muskarca zeljela....sta ako se sve raspline,kad ga upoznas...ne stvaraj sebi probleme vecim nego sto vec jesu...malo razbistri glavu...
Moje misljenje je da prvo rijesis svoj zivot u stvarnosti...pa dalje vidjeces sama...:)
 
A ti vec znas da nosis musko?
Ako zelis da bude dobar, plemenit i poslusan, zaklinjem te Forumom da ga nazoves po meni - Julian_Duranona.
Eto tako, kad odes kod maticara, upisi ga kako sam ti rekao, sve sa donjom crtom - da ne mora da menja nista kad stasa za internet.

znam julijane. mushko. ko ce to odgajiti?
nemam nikakvu ideju kako se gaji mushko.

a s obzirom da muku muchim s imenima, rado cu prihvatiti tvoj predlog i savet.
jeste da vec vidim da cu se silno namuchiti dok ne objasnim onoj babi iz maticharske sluzzbe shta i kako, ali sve za forum. :D

josh kad bi bio crnac k`o ti, gde bi mu kraj bio... :D
 
josh kad bi bio crnac k`o ti, gde bi mu kraj bio... :D
Eh, pa to je prosto, samo moras s njim da postupas onako kako su moji postupali sa mnom i tako od mene nehoticno napravili crnca.
Nemoj da mu kupujes zvecke i igracke. Bez igracaka ce da bude upucen na samog sebe, da se igra sobom i razvlaci pisu.
Mislim, to ce mu biti dovoljno; ne mora da bude bas bas crn.

E, ajd necu vise. Zacatovasmo, a ozbiljna tema.
 
mani se cyber tipa..grozno bre..


Па и ми смо сви овди сајбер типови, па шта нам фали? :)

(Сад озбиљно, баш је интересантно: до сада је већ много тема отварано о томе како људи имају предрасуде о ''сајбер типовима'', то јест како већина нас крије од своје околине да висимо на форуму зато што у друштву владају предрасуде како су људи са нета манијаци, фрикови, усамљени очајници и фолиранти...а и сами, када су други у питању, подлежемо тим предрасудама. Мислим, на манијака можемо налетети и у стварном животу са једнаком вероватноћом као и овде. А да су овде претежно манијаци и фрикови - шта бисмо сви ми уопште тражили овде?)
 
Па и ми смо сви овди сајбер типови, па шта нам фали? :)

(Сад озбиљно, баш је интересантно: до сада је већ много тема отварано о томе како људи имају предрасуде о ''сајбер типовима'', то јест како већина нас крије од своје околине да висимо на форуму зато што у друштву владају предрасуде како су људи са нета манијаци, фрикови, усамљени очајници и фолиранти...а и сами, када су други у питању, подлежемо тим предрасудама. Мислим, на манијака можемо налетети и у стварном животу са једнаком вероватноћом као и овде. А да су овде претежно манијаци и фрикови - шта бисмо сви ми уопште тражили овде?)

Hellen, ovo ti je odličan šlagvort za Tabue na pdf. Filozofija. ;)
 

Back
Top