NLO i vanzemaljci na starim crtezhima
Strana 1 od 17 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 418

Tema: NLO i vanzemaljci na starim crtezhima

Obećava ugac (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano NLO i vanzemaljci na starim crtezhima

Svi ste se vec sreli sa nekim antichkim crtezhima NLO objekata. Kroz istoriju postoji mnogo takvih. Neki ne zavredjuju pazhnje, neki su samo interesantni, dok ima i onih totalno ne objashnjivih. Listajuci razne sajtove naisho sam i na sliku iz manastira Visoki Dechani (1350. god.).

Po meni ovo predstavlja metaforu odlaska dushe na onaj svet or something ali evo vam josh par interesantnijih da vas zaintrigiram.

PS. Ovo je samo jedan deo. Ako ste zainteresovani, proguglajte malo. Naci cete josh dosta toga.

Veoma poznat pirratica (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: NLO i vanzemaljci na starim crtezhima

pa ljudi su i tada mastali kao i sad sto mastamo o vanzemaljcima........
    P.S.ne kazem da ne postoje....vec sam x puta objasnjavala sta mislim pa da se ne ponavljam

Zainteresovan član Royal (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio <<<machkica>>> Pogledaj poruku
    pa ljudi su i tada mastali kao i sad sto mastamo o vanzemaljcima........
    P.S.ne kazem da ne postoje....vec sam x puta objasnjavala sta mislim pa da se ne ponavljam
    Ma, kako da ne, mozda i francuska vlada masta o tome, kada ima posebno odeljenje koje se samo time bavi nekoliko decenija, a prosle godine je iznela javno svoje dokumente o tome: http://www.cnes-geipan.fr/accueil.html . Da ne pominjemo tvrdnje meksicke vojske i japanske vlade takodje, indijske takodje, kao i velikih broj americkih obavestajaca i insajdera koji su iznosili podatke o vanzemaljcima a zatim likvidirani. Svi oni mastaju. lol.

Učlanjen
    18.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ok...sve i da je to tacno moze li mi neko od vas takoreci "vernika u vanzemaljce"....objasniti razlog zbog kog su vanzemaljci kod nas

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Citat Original postavio Royal Pogledaj poruku
    Ma, kako da ne, mozda i francuska vlada masta o tome, kada ima posebno odeljenje koje se samo time bavi nekoliko decenija, a prosle godine je iznela javno svoje dokumente o tome: http://www.cnes-geipan.fr/accueil.html . Da ne pominjemo tvrdnje meksicke vojske i japanske vlade takodje, indijske takodje, kao i velikih broj americkih obavestajaca i insajdera koji su iznosili podatke o vanzemaljcima a zatim likvidirani. Svi oni mastaju. lol.
    ti mesas NLO i vanzemaljce.
    a i ocemo sajt na engleskom.
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Neproveren član MasterYoda (avatar)
    Učlanjen
    18.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ima i na engleskom. Pogledaj treću poruku u ovoj temi
    http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=206989

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

da samo sto link ka "sightnings" vraca na onu francusku stranicu.
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Učlanjen
    18.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Jedne iste slike koje se vrte još od Denikenovih knjiga. Deniken bar nije širio
    priče o zavjerama i prepadao ljude, nego pisao zabavne knjige koje su se
    s uživanjem čitale. Pretpostavljam da se više love zarađuje kad se svijet prepada.
    Bilo bi lijepo navoditi uz svaku sliku odakle je, iz kog vremena i slične podatke.

Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

These a images from Kimberley, Australia. Possibly 5,000 years old. Some people believe they may represent ET beings. Notice how the ones in the middle and on the left resemble the head size of grey aliens.

Aktivan član Almsivi (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Evo vam sliku glavnih krivaca.. ali i glavnih pokretaca evolucije.

Evo skinite Istoriju Galaxije, direktan link. (Yoda nemoj da obrises ovo, jer je to vazan izvor informacija )
    http://www.ivantic.net/Moje_knjige/IstorijaGalaksijeZemljeICoveka.pdf

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Nemote da skidate tu knjigu jer je prepuna gluposti koje ni ovi vernici ne umeju da objasne.

Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Poslednji put ažurirao/la Royal : 07.04.2008. u 03:08

Primećen član
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

predvidjanje buducnosti ,ne ukazivanje na to da vanzemaljci postoje ...

Iskusan ljuta_mamba (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    137

ma slike bezveze,umetnicka forma izrazavanja...a ove zadnje slike sa srednjoevropskih zidina zamkova su neka stvorenja,ne iz svemira vec iz pakla koja tu tako keze zube i usesa po coskovima i uglovima tih viletina i zamkova da bi valjda oterali neke druge demone...toga po francuskoj i nemackoj imas koliko hoces po renesansnim zgradama,ali nisu vanzemaljci,znam pouzdano..vec masta...ko sto veneciju predstavlja krilati lav,i svuda ga ima po starim objektima...a svi znamo da lav nema krila

Obećava ugac (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio MasterYoda Pogledaj poruku
    Jedne iste slike koje se vrte još od Denikenovih knjiga. Deniken bar nije širio
    priče o zavjerama i prepadao ljude, nego pisao zabavne knjige koje su se
    s uživanjem čitale. Pretpostavljam da se više love zarađuje kad se svijet prepada.
    Bilo bi lijepo navoditi uz svaku sliku odakle je, iz kog vremena i slične podatke.
    Pa mogu da ti kazhem da Deniken zgrnuo dobru kintu na njegovu prichu. Izgleda da je ipak on pronashao zlatnu zhilu. Ne znam tachno gde je napravio zabavni park kao Diznilend samo u "Another world" fazonu.

Kad si vec pomenuo Denikena da nastavim sa njegovim tezama.
    Deniken je tvrdio da su nas u dalekoj proshlosti posecivale civilizacije iz drugih galaksija. To je dokazivao kroz bozhanstva u svetu. Npr. pojedini hramovi u Indiji su od pamtiveka, od svojih stvaralaca nazivani "velika kola". Mislim konkretno na Gopuram hramove. Deniken je pronashao slichnost u mnogo chemu sa danashnjim shatlovima. ( http://images.google.com/images?q=Gopuram&ndsp=20&um=1&hl=en&lr=&ie=UTF-8 ) On takodje tu vrstu verovanja i obozhavanja konkretno naziva "cargo kult" tj. da su ne naucheni ljudi spremni da obozhavaju sve shto ne razumeju. Izadjite iz malog pajper aviona, donesite im ogledalce i shibicu i jednostavno ce te postati svevishnji bogovi koji vide unutar dushe i dolaze sa vatrom. (cargo kult - zbog potencijalnog obozhavanja predmeta koje donose ljudi) Evo jednog finog videa o tome, mada izmontiran dobro od chika Denikena > http://youtube.com/watch?v=lFaDk0Lxg2k&feature=related )

PS. Da ne bezhim mnogo od teme, tj. da ne prostudiramo bar josh jednu antichku slichicu.

Mayan sarcophagus depicts King Palenque
    Podseca li vas ovo na choveka u danashnjem kokpitu shatla (nachin na koji sedi i dira neke ruchice), a mogu se videti i plamenovi pri poletanju. Zar ne?

PS2. Iako sam ja pokrenuo ovu temu, vishe mi odgovara Henkokova nego Denikenova tema.
    Aj' pa tako!

Obećava ugac (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

E da. Almsivi i Royal. Odmorite sad sa reptilima sem ako nisu antichke rukotvorine. Ovo se vidi da je moderan crtezh.

Učlanjen
    18.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

@ugac
    Naravno da je deniken namlatio pare. On je tada nalazio neke neobjašnjene stvari i prikazivao ih cijelom svijetu, postavljao pitanja, davao teorije ali uvijek jasno označavao da je to njegova teorija i da za to nema dokaza. Svi su čitali te njegove knjige kao zabavno štivo. Pročitaš knjigu i ostaviš je i nikad više je ne uzimaš u ruke. Knjige nisu bile skupe pa su ih mnogi kupovali.

Ovi današnji mističari ne postavljaju pitanja nego serviraju gotova rješenja, u paketu. I to što serviraju proglašavaju apsolutnom istinom a svaku suprotnu ideju plodom ili zatucanosti ili zavjere, a nekad i oboje zajedno. Pa pobogu, oni ZNAJU da je to istina, i kako se iko usuđuje tvrditi da nije tako.

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ugac Pogledaj poruku
    E da. Almsivi i Royal. Odmorite sad sa reptilima sem ako nisu antichke rukotvorine. Ovo se vidi da je moderan crtezh.
    Za one crteže u uvodnom postu niko ne može reći da su moderni crteži. Stari su ihaj koliko.

Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio ugac Pogledaj poruku
    Zasto ti mene uopste uzimas u usta i mesas sa njim. Ja sam izneo anticku statuu na kojoj je predstavljen reptil kako drzi ljudsku bebu. Kakve ja imam veze sa tim sto almisivi stavlja.

ma slike bezveze,umetnicka forma izrazavanja...a ove zadnje slike sa srednjoevropskih zidina zamkova su neka stvorenja,ne iz svemira vec iz pakla koja tu tako keze zube i usesa po coskovima i uglovima tih viletina i zamkova da bi valjda oterali neke druge demone...toga po francuskoj i nemackoj imas koliko hoces po renesansnim zgradama,ali nisu vanzemaljci,znam pouzdano..vec masta...ko sto veneciju predstavlja krilati lav,i svuda ga ima po starim objektima...a svi znamo da lav nema krila
    Ljuta mambo
    Hvala sto si mi navela jos argumenata. Da sa srednjeevropskih zidina kazes, i ne iz svemira vec iz pakla? Pa legende o djavolima i paklu su upravo potekle od Reptila koji zive u unutrasnjosti zemlje a dosli su iz svemira. Takva stvorenja stavljaju plemici na svojim vilama. A zasto, pa zato sto su oni sami ti isti plavokrvni hibridi coveka i reptila. A kazes na veneciji krilati lav, a ima ga svuda? A jel znas zasto? Kazes lav nema krila? Pa oni za tog krilatog lava ne smatraju obicnog lava vec humanodinog lava, to su bica koja zive na visokim astralnim nivoima. Reptili poput kraljevske porodice i ostalih su opsednuti tim lavovima. To su jako mocna bica, mnogo mocnija od reptila. Mnogi ezotericari smatraju da je lavlja ferkvencija najjaca koja se moze spustiti u fizickoj realnosti. Vidis da ne treba odmah suditi o necemu ako nemas dovoljno informacija.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Citat Original postavio WEISHAUPT Pogledaj poruku
    Za one crteže u uvodnom postu niko ne može reći da su moderni crteži. Stari su ihaj koliko.
    upravo zato i ne mozes da ih tumacis na "moderan" nacin.

Učlanjen
    18.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ljuta mambo
    Hvala sto si mi navela jos argumenata. Da sa srednjeevropskih zidina kazes, i ne iz svemira vec iz pakla? Pa legende o djavolima i paklu su upravo potekle od Reptila koji zive u unutrasnjosti zemlje a dosli su iz svemira. Takva stvorenja stavljaju plemici na svojim vilama. A zasto, pa zato sto su oni sami ti isti plavokrvni hibridi coveka i reptila. A kazes na veneciji krilati lav, a ima ga svuda? A jel znas zasto? Kazes lav nema krila? Pa oni za tog krilatog lava ne smatraju obicnog lava vec humanodinog lava, to su bica koja zive na visokim astralnim nivoima. Reptili poput kraljevske porodice i ostalih su opsednuti tim lavovima. To su jako mocna bica, mnogo mocnija od reptila. Mnogi ezotericari smatraju da je lavlja ferkvencija najjaca koja se moze spustiti u fizickoj realnosti. Vidis da ne treba odmah suditi o necemu ako nemas dovoljno informacija.
    I u cijeloj ovoj konstrukciji nema ni jedne jedine informacije. Sve te priče o reptilima itd, itd, samo su priče. Mnogo mi liče na Ezopove basne, samo je Ezop pisao mnogo ljepše.

Velika je razlika između informacije i tvrdnje zasnovane na nečijoj mašti.

Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Velika je razlika između informacije i tvrdnje zasnovane na nečijoj mašti.
    A prava istina je priznati da ti jednostavno ne znas da li je to istina ili nije. Ti samo mozes da nagadjas, jer ne znas.

Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

These ufo petroglyphs were created thousands of years ago by ancient Indians in the American Southwest. According to Indian folklore, two objects collided high in the sky and one crash-landed in the region of Death Valley...
    Poslednji put ažurirao/la Royal : 07.04.2008. u 23:35

Učlanjen
    18.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

'oce to 'oce
    'ajde na trenutak da pretpostavimo da je sve za vanzemaljce tacno
    vanzemaljci su se vremenom razvijali...nisu oni oduvek imali toliko razvijenu tehnologiju....a cak i da im je tehnologija bila tad(hiljadama godina ranije) takva oni bi sigurno razvili nesto mnooooooooogo naprednije do sada

Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Two images c.6000 BC from Tassili, Sahara Desert, North Africa. They do not look human do they ? Also notice the disk in the sky in left hand picture.

Slične teme

1. problem sa starim kompom
    Autor msmrga u forumu Hardver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 22.04.2009., 13:27
  2. POZDRAV STARIM DRUGARIMA
    Autor guda u forumu Arhiva
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 23.01.2007., 16:42
  3. KUTIJA SA STARIM NOVCICIMA
    Autor ogi u forumu Numizmatika i filatelija
    Odgovora: 2