KADA ĆE ČEDOMIR JOVANOVIĆ ODGOVARATI ZA IZVOĐENJE ĐINĐIĆEVIH UBICA IZ ZATVORA?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
5.643
Zašto kamere ispred vlade baš na dan atentata nisu radile?
Šta to Dušan Mihailović zna, i zašto ne sme da priča?
Zašto je zgrada u Šilerovoj onako naprasno srušena?
Zašto se ćuti o Đinđićevom poslednjem intervjuu datom 21.02.2003. Marku Jankoviću?
Na koje ambasadore Đinđić misli u tom intervjuu?
Zašto su leševi Kuma i Šiptara bili onako modri od batina?
Zašto Branislav Lečić kaže da mu nije jasno od čega Čedomir Jovanović živi?
itd...

Ovo je zemlja sa najviše pitanja a najmanje odgovora...
 
Zašto kamere ispred vlade baš na dan atentata nisu radile?
Šta to Dušan Mihailović zna, i zašto ne sme da priča?
Zašto je zgrada u Šilerovoj onako naprasno srušena?
Zašto se ćuti o Đinđićevom poslednjem intervjuu datom 21.02.2003. Marku Jankoviću?
Na koje ambasadore Đinđić misli u tom intervjuu?
Zašto su leševi Kuma i Šiptara bili onako modri od batina?
Zašto Branislav Lečić kaže da mu nije jasno od čega Čedomir Jovanović živi?
itd...

Ovo je zemlja sa najviše pitanja a najmanje odgovora...

Dobra pitanja za policiju i javnog tužioca.

To što ćemo mi ovde "pametovati" neće dati odgovore na ova pitanja.
 
Zašto kamere ispred vlade baš na dan atentata nisu radile?
Šta to Dušan Mihailović zna, i zašto ne sme da priča?
Zašto je zgrada u Šilerovoj onako naprasno srušena?
Zašto se ćuti o Đinđićevom poslednjem intervjuu datom 21.02.2003. Marku Jankoviću?
Na koje ambasadore Đinđić misli u tom intervjuu?
Zašto su leševi Kuma i Šiptara bili onako modri od batina?
Zašto Branislav Lečić kaže da mu nije jasno od čega Čedomir Jovanović živi?
itd...

Ovo je zemlja sa najviše pitanja a najmanje odgovora...

Kada SRS dodje na vlast,znaces zasto!
 
Ne, to je L DJ P

LDP je Ludaci Dizu prashinu

... a daaa...

Pre neku godinu u onoj "zamci" na pinku Branislav Lecic pocne da napada Vucelica za sve i svasta (99% normalno tacno), i onda usput nabaci mu i krivicu za atentat na premijera. Na to mu Vucelic smireno odgovori u stilu "...ti znas da ja znam...i bolje ti je da ne govorimo o tome...jer ako ja propevam...itd". Ja zapanjeno slusam ovaj odgovor iz mafijaskih filmova i ocekujem eksploziju od rasprave, ali sipak, Lecic pocinje da prica o drugim temama i ne pada mu vise na pamet da spominje Djindjica do kraja emisije. Posle mi neko rece da se slicno desilo i u nekoj drugoj emisiji izmedju Covica i nekoga iz DS-a. COVECE...oni svi sve znaju...ALI DZABA, svi se tale!!
 
Imaju oni posla još iz svog perioda. Neka reše nerešena ubistva iz devedesetih, npr. novinara. Znamo kojih.:roll: Da idemo redom.

I resavalisu ali posto nikad nisu bili vlast (veci partner) onda nikad nisu ni mogli to da rese. Medjutim, koliko se secam dr. Seselj je vodio anketnu komisiju u vezi ubistava radeta bulatovic ai mislim curuvije i da je izneo svoja saznanja ali tuzilastvo nije reagovalo.

U vezu ubistva Djindjica, samo srs moze da to razotkrije jer bi nam to bilo od velike koristi a ds-ovcima to ne pad na pamet jer im nije intees. Kako drugacije obajsniti ovu ujdurmu i to sto se nista ne zna....
Sem toga, ko bi na politickoj sceni no ceda, tadic, a posebno oni koji su u prvoj turi zamenili Djindijica .. da je on ziv? niko i nista bi bili... kao srece da je tako i bilo.
 
Ni sami ne znate ko se krije iza ubistva Đinđića.
truthaxi8.jpg

Samo agent Molder zna istinu, ali do njega je veoma teško doći zadnjih nekoloko godina..
 
I resavalisu ali posto nikad nisu bili vlast (veci partner) onda nikad nisu ni mogli to da rese. Medjutim, koliko se secam dr. Seselj je vodio anketnu komisiju u vezi ubistava radeta bulatovic ai mislim curuvije i da je izneo svoja saznanja ali tuzilastvo nije reagovalo.

U vezu ubistva Djindjica, samo srs moze da to razotkrije jer bi nam to bilo od velike koristi a ds-ovcima to ne pad na pamet jer im nije intees. Kako drugacije obajsniti ovu ujdurmu i to sto se nista ne zna....
Sem toga, ko bi na politickoj sceni no ceda, tadic, a posebno oni koji su u prvoj turi zamenili Djindijica .. da je on ziv? niko i nista bi bili... kao srece da je tako i bilo.

Kad se hoće nešto zataškati onda se formira anketni odbor, A što bi to Šešelj obelodanio ubistvo recimo Ćuzruvije, kad je on glavni akter.A to što kažeš da nije bio na vlasti, možeš da pričaš nekome drugom.To je toliko licemerno da nevredi ni diskutovati o tome.
 
Ubijen je zato sto je smetao.
Da

Moze se samo nagadjati ko ga je ubio,jer mnogima je smetao.
Egzekutor je Zvezdan Jovanović

Ali i to ce se saznati jednog dana.
Potpuno rasvetliti pozadinu nekog političkog ubistva, nije tako lako....Uzmi primer Kenedija....
Zato je podložno najrazličitijim teorijama zavere, raznih maštovitih ljudi, kao i oni kojih iza lansiranja tih priča žele da izvuku neku korist...
CIA, KGB, vampri, vanzemaljci...od trilera, preko horora do dobrog SF....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top