Statistika

Borg

Domaćin
Poruka
4.366
govori da su inicijatori raskida:

Žena (64%)
Muškarci (21%)
Sporazumno (15%)

ako pretpostavimo da je uzorak bio pravilno izabran (a i moja okolina se recimo poklapa sa ovim rezultatima) kako objasnjavate ovakvu razliku?
ili prosto tvrdite da to nije tacno.
 
...ja odgovorno tvrdim da nije tachno, i smatram da su moje teme kvalitetnije i zzivopisnije od tvojih i da zasluzzujem da postanem mood...:)
ps. nemoj da me banujesh imam maaaajku, imaaaam majku shto me zzali...:)
 
...pa jesam, ali niko da mi odgovori...ja chekam...imash u mom blogu zahtev da prochitash, ako te interesuje...:)
ps...i nemoj da chatujesh...:mrgreen:
@ tema, pa mislim da je to relativno i da statistika lazze:)
 
ja mislim da je tacno,

zene su manje spremne da zive sa kompromisom koji su prihavtile zdravim razumom, valjda zato sto daju vise u vezi i na nju racunaju 100% a mi uvek imamo 'rezervu' (ili bar tako mislimo)

milsim da sve ide iz biologije gde zena brani porod i za to joj treba 'savrsen' hranilac, dok je muskarcu mnogo vaznije da poroda ima i sto vise, a neka ga uzdize ko hoce i gde hoce i kako hoce
(ovo je svakako bilo samo pre bar 100,000 god. sada smo fini)
 
govori da su inicijatori raskida:

Žena (64%)
Muškarci (21%)
Sporazumno (15%)

ako pretpostavimo da je uzorak bio pravilno izabran (a i moja okolina se recimo poklapa sa ovim rezultatima) kako objasnjavate ovakvu razliku?
ili prosto tvrdite da to nije tacno.

Zhene su kuchke, a mu$karci emotivna bicja kojima je stalo do svojih partnerki i toga da odrzhe vezu. Jedino logichno obja$njenje
 
govori da su inicijatori raskida:

Žena (64%)
Muškarci (21%)
Sporazumno (15%)

ako pretpostavimo da je uzorak bio pravilno izabran (a i moja okolina se recimo poklapa sa ovim rezultatima) kako objasnjavate ovakvu razliku?
ili prosto tvrdite da to nije tacno.

Не могу да знам да ли је тачно или не... али... када би било тачно...

Можда би могло да се објасни тиме да су жене храбрије...:roll:

Храброст је одупрети се навици и започети нови и квалитетнији живот...

А људи се навикну на свашта... убеде себе да веза баш тако и треба да изгледа...
да баш такву везу и заслужују... и сл... само да не би морали да се одупиру колотечини...
 
Не могу да знам да ли је тачно или не... али... када би било тачно...

Можда би могло да се објасни тиме да су жене храбрије...:roll:

Храброст је одупрети се навици и започети нови и квалитетнији живот...

А људи се навикну на свашта... убеде себе да веза баш тако и треба да изгледа...
да баш такву везу и заслужују... и сл... само да не би морали да се одупиру колотечини...

e kojice, sa ovim se slazem u potpunosti.
 
Zzene su iskrenije, pa kad vide da ne ide, raskidaju. Mushkarci su droljci koji che radije da varaju.

Ovo ne vazzi za forumashe, oni su emotivna bicha.
hehehehehe... masala, pipi...

bila tema. muskarci vole vrapca u ruci... i dok ne ulove drugog vrapca - ne idu... sem toga verbalni rezovi - ahahahahahaha. jok. oni radije prave situaciju da riba njih ostavi. cast izuzecima.
 
Čini mi se da je muškarcima nakon n godina braka češće svejedno da li su i dalje u njemu ili ne, dok žene veruju da im razvod može doneti kvalitativnu promenu. Tako da verujem da je statistika tačna.
 
I? Jesu li sretnije.. jesu pametnije? :)

Ne znam Clicki, ja sam vrlo odluchna zzena.
Ne verujem da ima sreche u sportskom seksu ni za zzene ni za mushkarce.

Ali ipak mislim da je bolje biti sam nego u pogreshnom drushtvu...a oni shto chesto greshe...njima se svetovi rushe...mislim da mushkarci mnogo tezze podnose rastanke...jer se tezze odluche da se vezzu...mozzda i greshim. Ne znam ...
 
...kad je muskarcu dosadno u vezi on pocne intenzivnije da gleda fudbal i sve je ql.
mi se slabo razumijemo u fudbal...pa shoppingujemo i idemo u frizeraje....i istrosimo se .
Onda smo nervozne ,nerviramo partnera i eto raskid.

Sve zbog prok. fudbala:|
 

Back
Top