VRATIĆE SE RODE

mineral032

Obećava
Poruka
84
...Zaista sam mislio pod kojom oblasti da zavedem ovu temu,ali mislim da joj je ovde pravo mesto...Vratiće se rode po mom mišljenju postaje kultna serija..Verujem da je mnogi prate na tv-u i da su oduševljeni realnošću te serije...Glumci su odlični,ne zna se ko bolje od koga glumi - seljaci,kulturni ljudi,intelektualci,mafijaši...Svi su odlični i Todorović i Bjelogrlić i Mirjana Joković i Djuricko i Mira Banjac...U suštini,meni se naravno ne sviđa preterano vulgarno ponašanje i kriminal,ali i u tome je pun pogodak serije - to je nažalost prava naša sadašnjost...Ima pozitivaca kao što su Milenko,baka Ruža,pa i Ekser...Svaka im čast i mislim da odavno nisu napravili bolju seriju na našim prostorima...Ja je redovno pratim...8-)
 
Dobra serija, ako zanemarimo te psovke i tu mafiju (jer to nam je realnost). Da nije dobra ne bi se gledala u susednoj Hrvatskoj. Oni su malo probirljiviji od nas. Primera radi, Srećni ljudi, Porodično blago i ostale naše glupe serije kod njih nikad neće biti prikazane. Za razliku od naše serije Lisice koja je oduševila hrvatsku publiku.
 
Dobra serija, ako zanemarimo te psovke i tu mafiju (jer to nam je realnost). Da nije dobra ne bi se gledala u susednoj Hrvatskoj. Oni su malo probirljiviji od nas. Primera radi, Srećni ljudi, Porodično blago i ostale naše glupe serije kod njih nikad neće biti prikazane. Za razliku od naše serije Lisice koja je oduševila hrvatsku publiku.

eh,baš ti je poređenje...skoro sve hrvatske serije su očajne,uštogljene,sa lošim glumcima...šta oni znaju šta je dobra serija...:)

a iskreno,malo me nervira ovo potenciranje "roda" kao kultne serije...valjda se kultnim postaje i protokom vremena...a mi još ne gledasmo ni kraj,a i nešto se reprizira,tako da nikad ne znaš ni koja je epizoda na redu...
lično,meni je serija previše otegnuta i dosadna...a više su i dosadili ti mafijaši i devedesete...ima li ikakva druga tema...?:)
 
Zašto bi se mi poredili sa Hrvatima, zašto da nam oni služe kao reper za uspeh neki ili vrednost, kad je naša kinematografija bolja?

Zato što Nemci slušaju američku muziku i gledaju američke filmove, Hrvati slušaju nemačku muziku, mi slušamo hrvatsku muziku, naše odvratne narodnjake slušaju Bugari, bugarski šljam od muzike slušaju Turci, tursku užasnu muziku slušaju Arapi, arapsku Indijci, koji onda odu u Ameriku i pevaju Hare Krišna.
 
...VRATIĆE SE RODE JE,NAŽALOST,NAŠA REALNOST...NAPOMENUO SAM DA JA NISAM OD ONIH LIKOVA KOJI PSUJU,BAVE SE KRIMINALOM,NEMORALOM...ALI TO JE TO...PUN POGODAK ZA SRBIJU...IMA I POZITIVACA,ALI ŽIVE U NEKOM SVETU GDE NISU SHVAĆENI OD VEĆINE OSTALIH...ILI SU LUDI U OČIMA DRUGIH ILI SU ZAISTA POLUDELI OD NEMOGUĆNOSTI PODNOŠENJA SUROVE REALNOSTI...NADAM SE DA SE RAZUMEMO DA JA NE PODRŽAVAM TAKVU MAFIJAŠKU,NEMORALNU,VULGARNU SRBIJU...NAŽALOST TO JE TA SUROVA REALNOST...ŽELIM I NADAM SE JEDNOJ BOLJOJ,KULTURNOJ,MORALNOJ,NEKORUMPIRANOJ SRBIJI...I NADAM SE DA ĆE SE RODE IPAK VRATITI...HVALA NA RAZUMEVANJU...
 

Prilozi

  • Rode.jpg
    Rode.jpg
    71,4 KB · Pregleda: 6
BEOGRAD - Glumac Ljupčo Lazareski (47) preminuo je juče u Beogradu tokom snimanja epizode serije „Vratiće se rode“. Lazareski je preminuo oko 11.30 od posledica srčanog udara u hotelu „Moskva“ gde se snimala jedna od epizoda serije.

Prema nezvaničnim informacijama Lazareskom, koji je u seriji tumačio lik Mikija Nosonje, pozlilo je tokom snimanja. Posle pregleda na Vojnomedicinskoj akademiji glumac se vratio u hotel, gde je kasnije i preminuo. Telo Ljupča Lazareskog prebačeno je na Vojnomedicinsku akademiju, gde će biti urađena obdukcija.
.banner_text_link{text-align: right}.banner_text_link a{font-size: 12px;color: #ccc}.banner_text_link a span{font-size: 10px;}.banner_text_link a:hover{color: #666}- Iako je dva dana osećao bolove u grudima, Ljupče je vojnički disciplinovan i došao je na snimanje uveravajući i sebe i druge da je u pitanju obična prehlada. Posle pola sata od dolaska na snimanje doživeo je jak srčani udar koji mu je u trenutku oduzeo život. Ekipa serije „Vratiće se rode“ nalazi se u dubokom šoku i izražava veliko žaljenje zbog gubitka dragog prijatelja i saradnika - stoji u saopštenju „Cobra filma“ koji je producent serije.
Lazareski je u seriji „Vratiće se rode“ igrao Mikija Nosonju, kontroverznog biznismena i najvažnijeg poslovnog partnera jednog od glavnih junaka serije Duleta Pacova (Srđan Todorović).


 

Prilozi

  • lj.l..jpg
    lj.l..jpg
    20,2 KB · Pregleda: 30
serija realno prikazuje srbiju...
pa psovke su sastavni deo zivota u srbiji..
ovde u chicagu postoji jedna veca grupa ljudi koja sa nestrpljenjem ceka svaku sledecu
epizodu....
mislim da je to jedina serija koju mi ovde pratimo..
 
Glumac Ljupčo Lazarevski (47) preminuo je juče u Beogradu tokom snimanja epizode serije „Vratiće se rode“. Lazareski je preminuo oko 11.30 od posledica srčanog udara u hotelu „Moskva“ gde se snimala jedna od epizoda serije.

Ljupćo je bio legenda. Lično sam ga poznavao iz VJ, bio sam njegov vozač nešto duže od mesec dana... Mnogo dobar čovek, galamdžija, veseljak. Jedan od sposobnijih u jedinici.
RIP
 
serija realno prikazuje srbiju...
pa psovke su sastavni deo zivota u srbiji..
ovde u chicagu postoji jedna veca grupa ljudi koja sa nestrpljenjem ceka svaku sledecu
epizodu....
mislim da je to jedina serija koju mi ovde pratimo..
Ne, ne prikazuje. Psovke su sastavni deo života ponekog prostaka, ali definitivno nisu normalan način komunikacije u ovoj zemlji. Naravno da vi koji ste u dijaspori volite sve što dolazi iz zavičaja, ali baš zbog toga mi je krivo što sami sebe prikazujemo u tako ružnom svetlu. Kao da smo sve sami čudaci i divljaci. To nije realna slika, sami sebi pravimo loš publicitet.
 
da, kajo prikazuje.
kao prvo, psovanje jeste realnosti i svi psuju.
kao drugo, psovanje nije rezervisano za "cudake i divljake" vec za sav normalan svet.
kao trece, psovka je deo jezika, kao sto je deo jezika sto, stolica krevet, teleskop, mikroskop, televizor....

tako da nemoj da se pravis nekakav intelaktualac i da ispravljas krive drine.....
 
...NAŽALOST PSOVKA JE REALNOST U SRBIJI...KRIMINAL TAKOĐE...NEMORAL ISTO TAKO...PONEKAD SE POSTIDIM ŠTO SAM SRBIN,JER TO NIJE SRBIJA NAŠIH STARIH PREDAKA...SAMO ZBOG RETKIH IZUZETAKA VREDI ŽIVETI U OVOJ ZEMLJI I KAO SRBIN...

POZDRAV OD AUTORA TOKITO :?: :?: :?:

P.S: I VEČERAS TREBA GLEDATI I TO OBAVEZNO NASTAVAK SERIJE DA BI SE PODSETILI KAKVI SMO ZAISTA...SERIJA JE KULTNA...ODLIČNA SERIJA-PUN POGODAK...
 
Ne, ne prikazuje. Psovke su sastavni deo života ponekog prostaka, ali definitivno nisu normalan način komunikacije u ovoj zemlji. Naravno da vi koji ste u dijaspori volite sve što dolazi iz zavičaja, ali baš zbog toga mi je krivo što sami sebe prikazujemo u tako ružnom svetlu. Kao da smo sve sami čudaci i divljaci. To nije realna slika, sami sebi pravimo loš publicitet.
Ta vrsta ljudi koja je opisana u seriji se tako i ponaša.
 
da, kajo prikazuje.
kao prvo, psovanje jeste realnosti i svi psuju.
kao drugo, psovanje nije rezervisano za "cudake i divljake" vec za sav normalan svet.
kao trece, psovka je deo jezika, kao sto je deo jezika sto, stolica krevet, teleskop, mikroskop, televizor....
tako da nemoj da se pravis nekakav intelaktualac i da ispravljas krive drine.....

Ajde procitaj neke postove pojedinih ljudi na drugim pdf-ima i reci da li se svi kulturni ljudi prave intelektualci..znaci ne psuju svi..vaspitan covek ne psuje..ta serija ne bi se smela prikazivati pre ponoci..ne znam na koju rec bih se nadovezao..toliko ogranicen post nisam video od kad sam ovde..posto su te reci deo jezika..zasto ih ne stave u recnik..normalan svet..svasta.
 
naravno da nisu svi kulturni ljudi intelektualci, kao sto ni svi vaspitani ne moraju da budu intelektualci.
takodje, ni svi vaspitani nisu operisani od psovanja, to foliranje je cist snobizam.
obajsni mi razliku izmedju ove dve recenice:

- Sto mu gromova, ostetio mi se pneumatik na motornom vozilu.
i
- E do ku*ca, puce guma
 
Vidi ti kazes normalan svet..znaci ja mogu psovati kod kuce..u automobilu..sa ukucanima..ovde je rec o tv-u..forumu..uopsteno o vaspitanju..ajde sad svi da oteramo u 3 lepe..nadrndanog komsiju..prodavacicu..smrdljvog pijanca u busu..sefa na poslu i tako u krug..znaci celo drustvo je sirovo..nevaspitano..ako ti zelis propagirati takvo ponasanje poput ove serije ok..ja je ne pratim..pokusao sam u vise navrata po par minuta i stvarno ne mogu.
 

Back
Top