Kalifornija - Rent a rodjak
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Kalifornija - Rent a rodjak

Nov član
    Učlanjen
    06.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kalifornija - Rent a rodjak

Nudim:
    - Luksuzni apartman u Palm Springs regiji:
    -Oko 90kvm, centralna klima, puna sigurnost - kompleks ima sigurnosnu zasticenu kapiju i ogradu (skoro da je to nepotrebno - taj kraj je potpuno siguran - bivši predsednik Dzerald Ford je živeo na 100 m, a mnogi „slavni i bogati” su u komsiluku), 2 spavace sobe, 1.5 kupatila, velika dnevna soba i trpezarija, kuhinja, atrium i patio, 2 ulaza, tenis (vas je ceo teren), bazeni, jacuzzi, golf na 30 metara, ADSL i Skype, peske do jedno 30 restorana, supermarketa (VONS), apoteke (LONGS), galerija, knjizare (Borders), bioskopa, gomile radnji... Autom do bezbroj turistickih destinacija Juzne Kalifornije i Palm Springs regije i do bezbrojnoh mogućnosti za shoping i zabavu (npr. bezbroj fabrickih outleta u cuvenom Kabazonu su 25 minuta daleko).
    - Za posetioce iz Srbije, saljem pozivno pismo, obezbedjujem prevoz od i do aerodroma (LA - ukljuceno u cenu), pomazem u iznajmljivanju auta (garantujem super cenu - oko $25 po danu za dobar auto), obezbedjujem lokalne mobilne (ukljuceno u cenu), obezbedjujem ulaznice (Diznilend, Lejkersi, zabavni parkovi, itd.), obezbedjujem sve potrebne informacije i pomoć tokom boravka ovde...
    - Da ne zaboravim: Ova regija je ne samo tenis vec i GOLF prestonica Amerike. Bezbroj terena i kurseva su dostupni.
    - Ako ste zainteresovani, moguća organizacija izleta do Las Vegasa, San Diega, Meksika(ako dobijete multi vizu), lokalnih planina... LA koji je najblizi je lako dostupan - ako ste zainteresovani, moguće organizovanje boravka od par dana u LA (Santa Monika).
    - Sve u svemu - dobijate kompletnu uslugu i sigurnost (uvek sam jedan telefonski poziv daleko). Znaci, i ne treba vam sjajni engleski - tu sam uvek da pomognem. Prvi vikend provodim najmanje nekoliko sati dnevno sa vama da vas upoznam sa svim tim „americkim posebnostima” koje treba znati.
    - Preporucujem boravak od 30 dana (kada već prelazite okean), i uzimanje nekog od putnickih zdravstvenih osiguranja (za svaki slučaj, da zlo ne cuje). Međunarodna vozacka obavezna - bar jedan vozac je neophodan jer ovde skoro da i nema javnog prevoza.
    - Placanje: 50% odmah, 50% na kraju; evri il' dolari; cash il' preko banke...
    - Cena: 1500 EUR za sve navedeno bez obzira na broj osoba (ne preporucujem vise od 4 odrasla i dvoje dece - zbog prevoza).
    - Preporuke od ljudi u Bgdu dostupne.

Dobrodosli!

Ako ste zainteresovani, javite se na email: ranchocondo@earthlink.net

Domaćin Vesna Ks (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano Re: Kalifornija - Rent a rodjak

Ja sve to imam dzabe-bas sam sreckovic

Slične teme

1. Večeras se Kalifornija poklonila najvećem Srbinu !
    Autor C0NSIGLIERI u forumu Politika
    Odgovora: 122
    Poslednja poruka: 01.04.2009., 17:34
  2. Kalifornija na rubu bankrota
    Autor andeli apokalipse u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 09.03.2009., 23:27
  3. alo kalifornija!
    Autor miki24 u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 16.11.2007., 23:31
  4. sta bi na to rekao rodjak?