Ko će glasati za Koštunicu?

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Pošto je svoju politiku ranijih godina bazirao na ideji borbe protiv izolacionizma i u velikoj meri protiv SRS, nisam siguran da će mu stari glasači ukazati poverenje. Znam dosta simpatizera DSS koji se užasno plaše radikalskih obećanja da će stvoriti "Veliku Srbiju" nekim novim ratovima sa susedima, i mrze radikale, i sada neće izaći na izbore, jer više vole da ne glasaju ni za koga nego za DSS koji najavljuje da će se uvući radikalima tamo gde ne treba. Izbori nisu daleko. Živi bili pa videli.
 
Od 2000. godine do danas, 8 godina, Koštunica je imao najznačajnije pozicije u državi, ma kako se ona zvala (SRJ-SCG-Srbija). Mislim da će za njega glasati ono biračko telo, koje nije shvatilo da je izgubljeno 8 dragocenih godina za Srbiju, u svakom pogledu.

Izuzetan teoretičar iz oblasti prava, na žalost, Srbija nema vremena za naučne radove.
 
Pošto je svoju politiku ranijih godina bazirao na ideji borbe protiv izolacionizma i u velikoj meri protiv SRS, nisam siguran da će mu stari glasači ukazati poverenje. Znam dosta simpatizera DSS koji se užasno plaše radikalskih obećanja da će stvoriti "Veliku Srbiju" nekim novim ratovima sa susedima, i mrze radikale, i sada neće izaći na izbore, jer više vole da ne glasaju ni za koga nego za DSS koji najavljuje da će se uvući radikalima tamo gde ne treba. Izbori nisu daleko. Živi bili pa videli.

Posto si ti rekao da na ovim prostorima nema vise ratova,jer su tvoja braca tako rekla,ti ih oslobodi straha.Tvoje teme tipa rekla-kazala su u cilju manipulacije i dokle mislis da su svi ljudi na ovoj planeti ovce,grdno se varas.
 
Mene samo zanima kako ovaj pacijent za manje od mesec dana ima preko 1600 poruka i tema + 68 tekstova u blogu :D Ko ti bre daje platu za ovakvo spamovanje, ae bezi nazad na drvo neandertalac, da li ti znas da ovo sto radis ima samo kontraefekat po pitanju srpskog glasackog tela u kojem ce se roditi inat pa ce svi glasati za radikale samo da se vama ....... mile majke. Kakav pacijent :roll:
 
O da, Sead je izvorno srpsko ime :D blago srbima sa tobom i Srbiji sa Tadicem :P eUropa nema alternativu, ugledajmo se na Andoru, San Marino itd. jos samo Srbe da svedemo na isti broj, a za drzavu cemo lako, to se da smanjiti i preko noci....a onda ima da vidite sta je standard, sta je eUropa :P LOL
 
Borisa Tadića podržava "samo" 150 - 200.000 više.:mrgreen:

U predsednickim izborima gde se sva tzv. demokratska opcija udruzila protiv radikala!
A sada su demokrate podeljene i u svadji oko borbe za vlast.
Radikali su jedna konstantna politicka stranka sa "redovnim" glasackim telom.
Stvarno,moras priznati,radikali su stvarno homogeni i KONSTANTNI?
Na stranu demagogija i predizborne parole.
 
anarog, priznajem ti da su homogeni, ali govorili smo o Nikoliću i Tadiću generalno - veću podršku ima Tadić. Svi se bore za vlast i svi su nužno zlo. Ja sam za to da odaberemo manje zlo - a to su demokrate. I sam sam demokrata ali nemam dobro mišljenje o političarima generalno, iz koje god stranke da su, pa makar bili i iz moje. Radikali su trenutno zlo iznad svih zala, gori od SPS-a. Zbog takvih si napustio Srbiju, nisi valjda zaboravio.
 
anarog, priznajem ti da su homogeni, ali govorili smo o Nikoliću i Tadiću generalno - veću podršku ima Tadić. Svi se bore za vlast i svi su nužno zlo. Ja sam za to da odaberemo manje zlo - a to su demokrate. I sam sam demokrata ali nemam dobro mišljenje o političarima generalno, iz koje god stranke da su, pa makar bili i iz moje. Radikali su trenutno zlo iznad svih zala, gori od SPS-a. Zbog takvih si napustio Srbiju, nisi valjda zaboravio.

Radikali su jedini u stanju da ovu zabokracinu uklone.
Oni treba da posluze svrsi bas zbog toga(zla) :idea:
 

Back
Top