Resident Evil serijal

po meni je najbolji deo ikada Resident Evil 2 :)
u stvari svi delovi sa ps1 su dobro..kad su poceli da prave za ps2 i segu dreamcast tad su i upropastili igru..nema vise onog smeka od pre..pogotovo RE 4 OMFG
pa sta je ono?zombi sa motornom testerom i sacmarama..ma daj xD
 
znaci re 2 dominira. najveca doza straha ubedljivo, plus onaj stari shmek, raznovrsnost, dobre cake i zadaci za mozak, neprijatelji uradjeni kvalitetno i sa ukusom, nema nekih preterivanja, naucne fantastike, zombija koji lete i pucaju i slicno... upravo sad posle 10 godina ponovo obrcem tu igru, sa kler... u policijskom stanici sam josh... nema, strah te ne pusta ni u jednom trenutku... adrenalin pumpa... igra koja zadaje nocne more ali te zarazi da ne mozes prestati da je igras dok ne predjes... genijalna...
 
ja sam presao sva 4. Najbolji mi je 4. I ono nisu zombiji sa testerama i sacmaricama. Ako si igrao znas da se neki parazit nakotio u njima i da onaj baja kontrolise parazita, samim tim i njih.....
Fali takvih igara.....
 
RE 1, Re 2, RE 3 sa sony playstation 1 su najbolje IKADA!
Ovo posle me smara... Secam se kad sam kupio sony i te 3 igre, i nisam imao memorijsku karticu, pa mi je sony bio upaljen po mesec dana dok nisam presao sva 3 dela...:D
 
^xexexe... najbolji dani... Kad se samo setim... RE serijal, Tekken, Diablo, MK, Crash, Twisted metal, Syphoon Filter, GTA2 ...itd itd ... te igre su imale dusu....:D

Onaj Assasin Creed kolko su hvalili a na kraju...smorio me za 3 dana...Sad cekam Gta 4 da vidim,kanda ce i to da smori za 5-6 dana,a one stare sam pichio cak i po 2-3 meseca pa me jos uvek nisu smorile.:)
 
znas kako kaze rambo:
poras'o mi standard i prohtjevi mi rastu, naviko sam ja na sapun i na zubnu pastu.....
Nije problem u kvalitetu novih igara nego u tebi nekad i sad... Nekad su ti prohtjevi bili nizi :)
a i pici te nostalgija.....
 
Za mene je nsjbolji 2dio.Mislim da saqm ga presao na sve moguce nacine...
Najbolji djelovi su bili na PS 1...ovo ostalo mi nije nesto posebno...nisam rekao da ne valjaju.

Da li je iko kompletirao cjeli 2 doi Rezidenta na PS 1???
 
Obozavam RE serijal. Igrao sam sve delove osim RE:0 i RE: remake, a omiljeni su mi 2. deo i Code Veronica X, koji je, ako nista, najsadrzajniji.


Resident Evil 0 nikada nisam igrao jer je izasao samo za nintendo mislim.Igra se valjda sa sa onom devojkom,bolnicarkom iz prvog dela,Rebeka.Ispravi me ako gresim.
Za mene je prvi deo neprevazidjen a isto bih zeleo da odigram taj remake.
Code Veronika nije los,na segi dreamcast sam to picio.
A neko je pitao za Outbrake...Nije nesto,nema pricu.Samo se krljas sa zombijima u razlicitim ulogama.
 

Back
Top