Volim ga ali sta mogu?

D

druga

Gost
Cao devojke. Neznam u sta su se ovi sajtovi pretvorili danas, njihovi autori su verovatno neki totalno nekreativni,nezaljubljeni i uobrazeni zavodnici pa uopste nemaju ideja koje bi mogle da poboljsaju meni njihovih sajtova. Na primer, ja sam imala problema u jednoj vezi za koju sam mislila da moze biti samo stabilna i stvaralacka u pravom i najsirem smislu te reci ali iskrsnuo je jedan problem kojem se nisam nadala. On voli drugu a ne mene kao sto mi je cak jednom i rekao a ja mu poverovala,cak i je i rekao da me voli za ceo zivot i to sam mu poverovala jer i ja njega i samo njega pa jos uvek volim i tako sam ispunjena kada me on slaze da me voli ali gde je tu istina? Ona druga koju realno voli mu je bliza i dostupnija i kad bi neko sa strane video nju i njegovu strast prema njoj odmah bi odstupio i okanio se corava posla, ali ja koja volim njega celog ,njegovu i unutrasnju lepotu i dusu i njegove misli postujem iznad svega , imam drugi problem ne mogu da shvatim kako je uopste ta gramziva, odvratna, niska i prostakusa glupaca mogla da osvoji srce jednog takvog najneznijeg i najromanticnijeg lepotana i princa iz najlepse bajke.....
Te misli me ubijaju i zamislite ja tako nemocna u svojoj ljubavi ne mogu da nadjem neku rubriku npr. "Vasa Vesna odgovara!" koja je interaktivan blok, jer sam neiskusna i ne umem, osim da volim ali koga(?) onoga koga nema a moze li ga biti za mene, za nas? Takodje pitam se i da li moze postojati neki recnik dostupan off-line koji bi korisnicima pomogao ukoliko neko pozeli npr. da vam se obrati na maternjem engleskom ili aboridzinskom, cestitke bi mogle da budu animirane,zatim u ime demokratije mogla bi negde da budu objavljena (sa ili bez neophodne cenzure) pisma originalnih korisnika pa mozda i u bilo kojoj oblasti ili o sajtu uopste, postoji jedna ukradena ideja sa takodje jedne lokalne televizije da bi trebalo svake nedelje objavljivati vencanja korisnika koji su se upoznali na zabavnim delovima nekih sajtova pa oni koji su specijalizovani bas za tu oblast ako su uspesni, ozbiljni i zele da uliju poverenje korisnicima ,zele da se mozda po necemu razlikuju od drugih, cik neka to i urade ako mogu, ako ne javno ono bar inerno kao studiu o svojoj efikasnosti, dopisacu jos ako se setim...

Devojke pisite mi, pomozite mi, recite mi sta ima ona sto nemam ja i kolike su mi sanse, mozda vi bolje znate?

 
Zasto mislis da bi neko pametan bio toliko lud da to zeli? Umesto tople i iskrene ljubavi da zeli jednu idiotknjinju bez grama mozga koja samo voli njegove pare iskoriscava ga i upropastava a na kraju ce ga samo sutnuti u najblizi kontejner u crnoj vreci za smece, a ja bih ga volele i volim ga zelim da mu budem nezna
 
draga moja, nekad se valja pitati i kakav je to decko koji moze voleti prljavu gramzivu prostakushu??
da li je on bas princ iz bajke, lepotan koji tebi treba?
Mozda ti imas vise a on hoce manje, jer nije uvek svakom isto najlepse i najbolje...okrutna sam ,ali trazi drugog, uvideces da je to najbolje resenje, a on ce ponovo da ti se vrati, onda kad budes srecna sa drugim deckom i kad ti on bude samo bleda uspomena na neku tamo ljubav i bice ti smeshno sta ti se nekad dopadalo!
to je neko univerzalno pravilo, muskarci kasno uvide sta su imali......
sve dodje, sve ode i sve se vrati.
Pozdrav, ne tuguj, postoji i za tebe par
 
taja:
druga:
On voli drugu a ne mene
Ona druga koju realno voli
i kad bi neko sa strane video nju i njegovu strast prema njoj odmah bi odstupio i okanio se corava posla
ovo si ti napisala...ja ne mislim nista...sto njega ne pitas sto voli tu "idiotkinju"......... a sto ima glupih zena :evil:

znas "pametna" Tajo, mnogo je lako suditi o postupcima drugih ljudi, pljuvati ih i praviti se pametna. nemoj doci u situaciju da te jednog dana Bog stavi na ista iskusenja koja sada osudjujes....
 
BLAGO VODOLIJI77! JA DA DODAM KOJA NESRECA DA SAM ZENSKO!
PA DOBRO JESI TI PROCITALA OVO STO PISES? IZVINI KOJI SI TI EGOISTA - VEROVATNO SI SUPER PAMETNA, LEPA, PRODUHOVLJENA, VILA RAVIJOJLA PA SE USUDIO DA TE NE VOLI?!?
*BOTE KAKVIH SVE KRETENUSI NEMA!!!
 
znas "pametna" Tajo, mnogo je lako suditi o postupcima drugih ljudi, pljuvati ih i praviti se pametna. nemoj doci u situaciju da te jednog dana Bog stavi na ista iskusenja koja sada osudjujes....[/quote]

stvarno mi je jako zao sto ne mogu da razumem takve stvari....ali sa svojim zivotom mozes da radis sta hoces...tvoja stvar....to nisu iskusenja...to su gluposti
 
ajde sad se probaj da se stavis u ulogu, da si ti nekom prva, i da neko drugi napise ovakvu poruku za tebe (eto ti slucajno najdes na netu i prepoznash se)... tesko je tesko je, ali..i sta bi pomislila?? ili recimo, da pishe tip koji je tebi bio drugi.. povredjena si, ali niko ne voli osobe koje za druge pricaju da su niske i ruzne itd...! razmisli
 
:( Moram da priznam da ja imam svoj rebus, to nisam nikada ni krila mada resenje koje je u sustini vrlo jednostavno ne iznosim bas na ulicu. On je uspeo da zadobije moje poverenje i odjednom se opet pretvorio u nesto drugo kao da mogu samo povremeno da budem sa njim, sigurno ona druga jos ga privlaci ali tu postoji rebus koji je mnogo jaci od mog,i ja se ubih resavajuci ga, ma sta da vam pricam, toliko mi je jedno vreme ,a sad opet, uzas jedem samo toliko da ne umrem od gladi. Mucim se gledam je kako mi ga otima, kako je lukava i podla a pri tom ona prema njemu ne oseca nista ,osim sto je strasno ispunjava zelja da ga unisti,izgleda kada sredi totalno nekog, kada ga dovede to propasti i dna ponora ona se tek tada zaustavlja i biva zadovoljna, onda ce ga ostaviti i naci novog kojeg ce isto tako unistiti licno i osetice takvu srecu neopisivu koja ipak nije konacna jer postoje i drugi i drugi i sve tako redom jer njoj samo to treba.
I sad vi meni recite da li jedan muskarac sa toliko kvaliteta koje on ima treba da bude sa njom ili sa mnom?

Verovatno jesam glupa.
 
ne mogu da shvatim kako je uopste ta gramziva, odvratna, niska i prostakusa glupaca mogla da osvoji srce jednog takvog najneznijeg i najromanticnijeg lepotana i princa iz najlepse bajke.....


sasvim je nebitno,on je takvu voli i ti nemas tu sta da trazis.bolje se pomiri sa tim sto pre [/quote]
 
Ne zelim da komentarisem,ali....moram! :lol: Sigurno je da i ona ima svoje kvalitete sa kojima ti i ostatak posmatraca niste upoznati a koje on primecuje... Mozda on jednostavno zeli takvu devojku a ne devojku kao sto si ti(iako mi "savetnici" ni ne znamo kakva si...)To je sve relativno i tesko da ces naci pravi odgovor... MOJ savet ti je da ne trosis vreme na razmisljanje i pitanja nalik ovom: "A zasto on hoce nju,a ne mene..." nego da mu stavis do znanja da ti,mozda,vise vredis i ubedis ga u suprotno... :!: :!: :!:
 
druga:
Cao devojke. Neznam u sta su se ovi sajtovi pretvorili danas, njihovi autori su verovatno neki totalno nekreativni,nezaljubljeni i uobrazeni zavodnici pa uopste nemaju ideja koje bi mogle da poboljsaju meni njihovih sajtova. Na primer, ja sam imala problema u jednoj vezi za koju sam mislila da moze biti samo stabilna i stvaralacka u pravom i najsirem smislu te reci ali iskrsnuo je jedan problem kojem se nisam nadala. On voli drugu a ne mene kao sto mi je cak jednom i rekao a ja mu poverovala,cak i je i rekao da me voli za ceo zivot i to sam mu poverovala jer i ja njega i samo njega pa jos uvek volim i tako sam ispunjena kada me on slaze da me voli ali gde je tu istina? Ona druga koju realno voli mu je bliza i dostupnija i kad bi neko sa strane video nju i njegovu strast prema njoj odmah bi odstupio i okanio se corava posla, ali ja koja volim njega celog ,njegovu i unutrasnju lepotu i dusu i njegove misli postujem iznad svega , imam drugi problem ne mogu da shvatim kako je uopste ta gramziva, odvratna, niska i prostakusa glupaca mogla da osvoji srce jednog takvog najneznijeg i najromanticnijeg lepotana i princa iz najlepse bajke.....
Te misli me ubijaju i zamislite ja tako nemocna u svojoj ljubavi ne mogu da nadjem neku rubriku npr. "Vasa Vesna odgovara!" koja je interaktivan blok, jer sam neiskusna i ne umem, osim da volim ali koga(?) onoga koga nema a moze li ga biti za mene, za nas? Takodje pitam se i da li moze postojati neki recnik dostupan off-line koji bi korisnicima pomogao ukoliko neko pozeli npr. da vam se obrati na maternjem engleskom ili aboridzinskom, cestitke bi mogle da budu animirane,zatim u ime demokratije mogla bi negde da budu objavljena (sa ili bez neophodne cenzure) pisma originalnih korisnika pa mozda i u bilo kojoj oblasti ili o sajtu uopste, postoji jedna ukradena ideja sa takodje jedne lokalne televizije da bi trebalo svake nedelje objavljivati vencanja korisnika koji su se upoznali na zabavnim delovima nekih sajtova pa oni koji su specijalizovani bas za tu oblast ako su uspesni, ozbiljni i zele da uliju poverenje korisnicima ,zele da se mozda po necemu razlikuju od drugih, cik neka to i urade ako mogu, ako ne javno ono bar inerno kao studiu o svojoj efikasnosti, dopisacu jos ako se setim...

Devojke pisite mi, pomozite mi, recite mi sta ima ona sto nemam ja i kolike su mi sanse, mozda vi bolje znate?

Ne vredi da lupas glavu pitanjima "Zasto?". Eto, on je tako izabrao i tu ti ne mozes nista. Veruj mi - prosla kroz to u svom zivotu. Nemoj da dozvolis sebi da gleda kako se ponizavas u pokusajima da ga vratis i imas samo za sebe. Nasladjivace se, a neces dobiti ono sto zelis.Ne znam - mozda mu je potrebo malo da se "izduva" - ipak je muskarac, a, na zalost, oni smatraju da im je to dozvoljeno.A, mozda mu je, jednostavno, bolje sa njom.Ipak on najbolje zna sta je za njega idealno - izvini, ali ti to ne znas bolje od njega. Znam da je sad strasno (ja sam bila pred brakom).Stisni zube i guraj dalje bez njega. Nadji neku zanimaciju koja ce te okupirati, skrenuti misli od svega ovog.A, pravi ce naici - nemoj da ga trazis.Ja sam u celom to glupom stanju imala srecu jer sam nakon "samo" dva meseca agonije upoznala decka koji nije znao kroz sta prolazim, ali je video da je nesto krajnje ozbiljno. Pokusavao je da mi se priblizi kao prijatelj, ja mu nisam dozvoljavala, a onda sam, nakon samo nedelju dana od kako smo se upoznali, izasla sa njim u grad. Kada sam dosla kuci i legla da spavam shvatila sam da odmah tonem u san (sto je u prethodna 2 meseca bilo nemoguce, cak i uz tablete za smirenje).A kada sam s sutra probudila - i dalje mi je bilo strasno zbog bivseg decka, ali sam osetila neke momente i shvatila da ovom drugom treba pruziti sansu kao prijatelju. jer,sa njim je bilo zaista zanimljivo.Kasnije je to preraslo u vezu.Raskidali smo zbog nekih razmimoilazenja u nekim stavovima (mada mislim da je to ipak bilo zbog kilometara), pa se mirili i tako oko dve godine. Poslednjih godinu dana smo bilio jako dobri prijatelji, a pre mesec dana smo skroz prekinuli kontakte, ali samo zato sto on zeli da se udam za njega, a za mene je on ipak samo covek kojeg cu celog zivota voleti kao bice koje me je vratilo u zivot.
Mnogo srece i hrabrosti ti zelim i - nemoj se truditi da ga zadrzis za sebe
 
Pa cekajte ,nije mi jasno vi izgleda mislite da ima vise pravih, kao da njih mozes naci na svakom koraku u zabludi ste jedan je pravi, i jedini i nemoj molim te da odustanes sad kad je najbitnije, please, kad je ljubav jaka i jednaka ne bi trebalo da postoje neresivi problemi, mislim za hrabre i zaljubljene.
Jedna moja zatucana drugarica mi je pricala da sa njenim momkom ima velikih problema i sve je kod njih komplikovano pa i to, on naime misli da ga ona laze a nju to tako boli sto on to misli i ne bi nikad lagala, kaze, onoga kojeg vise od svega postojeceg voli. On je covek sa obiljem svih vrlina i zasluzuje, zasto manje od ostalih ispravnu devojku. On insistira na potomstvu ali malo se izgleda zbunio, kako moze da insistira na necemu cemu jos vreme nije. Mislim mozda je ona stvarmp zatucana neznam ali pita se kako eventualno detetu kad nauci da racuna objasniti neke stvari, kaze ne treba u zivotu misliti samo na sebe, jer preci je obraz od ljubavi, i nezna samo gde je on odrastao ili dugo ziveo kad se pravi toliki Englez i koliko ima godina kad stalno pravi neke proracune? Kao da ce mu to zivot spasiti. Nazalost, ne moze tako u zivotu treba o svemu povesti racuna pa i o tome da ne povredis voljenu osobu. E pa neznam stvarno ja se ne razumem bas u te stvari i tako nesto ne bih javno komentaristala, mislim nije moja stvar ali slazem se sa tom curom i zao mi je sto i on tako ne razmislja, izgleda.
 
aleta:
draga moja, nekad se valja pitati i kakav je to decko koji moze voleti prljavu gramzivu prostakushu??
da li je on bas princ iz bajke, lepotan koji tebi treba?
Mozda ti imas vise a on hoce manje, jer nije uvek svakom isto najlepse i najbolje...okrutna sam ,ali trazi drugog, uvideces da je to najbolje resenje, a on ce ponovo da ti se vrati, onda kad budes srecna sa drugim deckom i kad ti on bude samo bleda uspomena na neku tamo ljubav i bice ti smeshno sta ti se nekad dopadalo!
to je neko univerzalno pravilo, muskarci kasno uvide sta su imali......
sve dodje, sve ode i sve se vrati.
Pozdrav, ne tuguj, postoji i za tebe par
 
Ja sam momak najboljih godina farmer iz BlackCityOutlanda ovde sam u zemlji uocio uzgajivanje velikih kucnih sivih pacova kao takvo, medjutim na muci sam, jer ti poslovi danas uopste nisu rentabilni, ko je dovoljno lud da voli pacove ili jos gore da ih ima za kucne ljubimce, mislim zar nije ocigledno mozda i postoji stvar ukusa ali zar mi ne bi svi trazili veterinarsko uverenje da li su zdravstveno ispravna ta gamad koju bih doveo u kucu da mi se i rodjena Majka plasi od njih i da se svako pita jesu li ruzniji spolja ili iznutra odakle dolazi moja nesigurnost, sta je p. to je p., a ja sam ipak zainteresovan ali mozete li mi pomoci a da bude jasno, neznam shta da radim? Mislim ponekad ti pacovcici narocito onaj kojeg smatram za svog najboljeg kucnog ljubimca i znaju da budu nekako simpatiicni cak i slatki mozda bi se na trenutak mogli svideti i mojim sugradjanima, mislim stalno nesto rade to jedino znaju, ali ma ljudi ta faza prodje i to zbog preterane osetljivosti i slabe ishrane i onda opet isto fuj pacov ostaje Pacov.
Eto rekoh da vas pitam da li da iz Minisarstva vadim HTO sertifikat ili da sacekam malo da razmislim i da se lepo vratim u svoj Outland i da ne uznemiram svoju porodicu?
I need answer?
 
Ma sta z. mali sta je log:
Ja sam momak najboljih godina farmer iz BlackCityOutlanda ovde sam u zemlji uocio uzgajivanje velikih kucnih sivih pacova kao takvo, medjutim na muci sam, jer ti poslovi danas uopste nisu rentabilni, ko je dovoljno lud da voli pacove ili jos gore da ih ima za kucne ljubimce, mislim zar nije ocigledno mozda i postoji stvar ukusa ali zar mi ne bi svi trazili veterinarsko uverenje da li su zdravstveno ispravna ta gamad koju bih doveo u kucu da mi se i rodjena Majka plasi od njih i da se svako pita jesu li ruzniji spolja ili iznutra odakle dolazi moja nesigurnost, sta je p. to je p., a ja sam ipak zainteresovan ali mozete li mi pomoci a da bude jasno, neznam shta da radim? Mislim ponekad ti pacovcici narocito onaj kojeg smatram za svog najboljeg kucnog ljubimca i znaju da budu nekako simpatiicni cak i slatki mozda bi se na trenutak mogli svideti i mojim sugradjanima, mislim stalno nesto rade to jedino znaju, ali ma ljudi ta faza prodje i to zbog preterane osetljivosti i slabe ishrane i onda opet isto fuj pacov ostaje Pacov.
Eto rekoh da vas pitam da li da iz Minisarstva vadim HTO sertifikat ili da sacekam malo da razmislim i da se lepo vratim u svoj Outland i da ne uznemiram svoju porodicu?
I need answer?
Sto pisete ovoliko........................................................................................................................................................................................au bre!
 

Back
Top