Djindjica je ubio zapad zato sto je hteo da stvori srpsku nacionalnu drzavu

Без зезања, ја кад бих био спољнополитички противник Србије, далеко више би ми одговаро неки Милошевић или Коштуница на власти, него један Ђинђић.
увек запад подржава диктаторе
Наравно, не кажем да је тако. А овај Марко Јанковић може бити и луд и блесав, али сигурно не води кампању за неке партије. Људи су га пре пар година нападали да је Шешељевац, а ја га се на пример сећам као водитеља који је био у тешким сукобима са њим након 5. октобра. Мислим да је добронамеран човек, и да може да има утицај на многе попут њега, па би стварно било боље да ако постоје неки аргументи који би га "поклопили", да се они јавно искористе, јер овако изгледа да само покушавају да га ућуткају или дискредитују што се увек показује као контрапродуктивно.

Западу се није допало како је решен случај "Ана" и "Прешевска долина" комбинација Гури+екипица ехЈСО+Небојша Човић .......долина је постала мирна и почела су да се отварају нека "јако захебана "питања,а Ђинђић је гурнуо прст у око Западу оним његовим интервјуом ...........и остало је познато
 
lupas, to je sve sto mogu da kazem....

Tomislav Nikolic, Aleksandar Tijanic, Vojislav Seselj, ubistvo sluzbenika DB-a .... ko ima iole mozga moze da dodje do zakljucka....

kakva gomila CIA gluposti.

ako imas neke informacije da su to uradili seselj tijanic i nikolic javi se odmah najblizem tuzilastvu u suprotnom smatracemo da kao sluzbenik CIA i nedrzavljanin ove zemlje - lazes.
 
Koji je pa klinac Marko Jankovic!!! :shock:
Kako da ne, ubio ga Zapad! :rolleyes:
Pa, preskocise ljudi Slobu, Seselja, Kostunicu i BAS, gle cuda, ubise Djindjica. :(
Pocela predizborna kampanja. :rolleyes:
Je l' to teorija Kostunjavog, Legijinog nalogodavca? :roll:



za razliku od gore pomenutih, djindjicu nisu mogli staviti etiketu nedemokrate, soviniste i totalitarca..

i opet mu nisu pomogli, sto ne znači da su ga fizički likvidirali ali su strašno oslabili političku struju koju je predvodio.
 
Đinđić se verovatno prevrće u grobu... poteže ga svaka šuša kako joj se prohte zarad jeftinih poena u politici, ili, 'novinarskoj karijeri' - po potrebi.
'
Uskoro će se verovatno javiti i neko da objasni kako je Zoran posmrtno diktirao Šekiju recimo mega-delo 'Афера Хртковци и усташка ***** Наташа Кандић' :mad::evil:
 
Po toj logici, Ameri bi najvise voleli da pobede Radikali, pa da udare po nama, s izgovorom da smo nepopravljivi.

ne znam i zapravo to je jako teško dokazati da oni ne vole srbiju i srbe, i da bi željeli pobjedu radikala kao ispriku za neku ponovnu krizu.
mislim da to i nije njihov cilj.

ali nije slučajno da tako puno ulažu u naoružanje i da izigravaju svjetskog policajca. oni definitivnoj trebaju ''neprijatelja'' jer takvo ulaganje u oružje i patroliranje po svijetu ne bi imalo smisla ako nemaju neprijatelje. vole biti glavni, a i moze im se.

ostaje činjenica je da se nisu pretrgli u pomoći djindjicu i to je sramota, dvoličnost koja budi sumnju.
 
ne znam i zapravo to je jako teško dokazati da oni ne vole srbiju i srbe, i da bi željeli pobjedu radikala kao ispriku za neku ponovnu krizu.
mislim da to i nije njihov cilj.

ali nije slučajno da tako puno ulažu u naoružanje i da izigravaju svjetskog policajca. oni definitivnoj trebaju ''neprijatelja'' jer takvo ulaganje u oružje i patroliranje po svijetu ne bi imalo smisla ako nemaju neprijatelje. vole biti glavni, a i moze im se.

ostaje činjenica je da se nisu pretrgli u pomoći djindjicu i to je sramota, dvoličnost koja budi sumnju.

Ja sam napisala: Po toj logici...
Naravno da nikom normalnom nije u cilju da pobede Radikali. Ne mislim da nas bilo ko mrzi, ali cinjenica je da se moramo uklopiti u danasnji svetski poredak, bio on pravedan ili nepravedan.
Slazem se da se nisu pretrgli u pomoci Djindjicu i da su to kasno shvatili, pa su gledali kroz prste Kostunici. A da im se moze da izigravaju svetskog badzu, moze im se. I mi bismo da mozemo. Svako bi.
 
...pa ne znamo ko ga je ubio ali Tadica i ove iz G17 sigurno niko nece ubijati...
to je jasna stvar navikao ovaj narod da trpi po 500 godina tiranuju i oni to znaju..
.ona Dulicka podelila seljacima u Vojvodini genetski izmenjenu soju koju su odbili da prime Tanzaji i Zimbabve kao humanitarnu pomoc od Amera

kako stigla soja ...u hladnjačama ili vozom?
 

Back
Top