Misteriozna lica

MasterYoda

Gost
Poruka
4.275
Može li neko objasniti ovakve pojave

facesmountain-thumbnail.jpg


Misteriozna lica!
 
pa...da nije ono - sto je babi milo...

covjek je sklon da svuda vidi/trazi "sliku svoju"
jbga, to je jedan od mehnizama koji nam pomazu da se izborimo s nepoznatim...

aj sad svi u sobu/kupatilo i potrazite lica na tapetama/plocicama/flekama od budji na zidu (ko ima jelte...ko Da Vinci onomad...)
garantiram da su tu, samo ih morate "prepoznati"...;)
 
Stari šamani odavno su ovladali antigravitacijom i to je poznato vladama svih većih država, ali one zavjerenički čuvaju tu tajnu.

Evo, recimo, slike stijene koja lebdi pored muhamedovog hrama. Neki šaman musliman demonstrira
svoje moći:

floating_rock_lg.jpg
 
nije PS contest, ima toga....osim mozda ovog kamena koji lebdi (a u pozadini se vide i chemtrails;) )
cak i to - da nalazis poznate oblike kao sto su lica u stenama ima svoje ime....samo sto ne mogu da se setim kako se zove.

ako se zagledate u beli zid, posle nekog vremena moze da se vidi lice, djavo, isus itd....

normalno, nisu atlantidjani....
 
covjek je sklon da svuda vidi/trazi "sliku svoju"
jbga, to je jedan od mehnizama koji nam pomazu da se izborimo s nepoznatim...

aj sad svi u sobu/kupatilo i potrazite lica na tapetama/plocicama/flekama od budji na zidu (ko ima jelte...ko Da Vinci onomad...)
garantiram da su tu, samo ih morate "prepoznati"...;)

haha :D
pa da, to sam rekao :D:D
 
Na fotografiji u prvom postu vide se tri lica ispod tvrđave. Tvrđavu su gradili ljudi. Zašto ne bi ljudi bili autori i ova tri lica ispod tvrđave. Nemoguće je da priroda izvaja tri ljudska lica jedna pored drugog na tako malom prostoru. Za ostale fotografije nisam siguran, naročito za stenu koja lebdi; u to čak ni ja ne mogu da poverujem.
 
Zašto ne bi vjerovao u tu lebdeću stijenu? Pa eto je, lebdi u punom sjaju.
Levitacija je sveti gral svih koji vjeruju u natprirodne moći. Fotografija je
prihvatljiv dokaz svih pojava, zar ne. Svi 'prosvijećeni' često se pozivaju
na ovu vrstu dokaza. Zašto bi ova bila neprihvatljiva?

Ustvari, znam zašto nije prihvatljiva. Zato što sam je postavio ja a ne
neko poput Ickea. Da ste tu sliku pronašli u nekoj njegovoj slici, niko
to ne bi osporavao. Ne bi se usudio.
 
Postoji jedna zajednička stvar kod svih takvih slika. Slike uvijek potiču samo iz jednog izvora. Gdje god da se pojavi neki UFO, uvijek ga snimi samo jedan čovjek, s jednog mjesta (a često ni on ne napravi više od jedne slike). Kad bih se ja našao u takvoj situaciji, ispucao bih cijelu giga karticu slikama u maksimalnoj rezoluciji.
Već sam govorio o ovome. Prosto je nevjerovatno da se negdje iznad urbanizovane zone pojavi leteći tanjir, lebdi ili šara po nebu neko vrijeme, a snimi ga samo jedan čovjek. Budimo realni: Koliko vi imate poznanika? Koliko oni ukupno imaju sprava kojima mogu napraviti neku sliku (običnih ili digitalnih aparata, mobilnih s kamerom itd.)?
UFO lebdi iznad grada i snimi ga samo jedan čovjek??? Prije će biti da ga je 'snimio' u fotošopu.
 
Ne verujem u UFO na jednoj slici, to je obično montaža. Ali alieni se neće pokazivati masi ljudi, naročito ne u naseljenim mestima, ali da ih ima i da se mogu videti - ima ih i moguće ih je videti.
 
Postoji jedna zajednička stvar kod svih takvih slika. Slike uvijek potiču samo iz jednog izvora. Gdje god da se pojavi neki UFO, uvijek ga snimi samo jedan čovjek, s jednog mjesta (a često ni on ne napravi više od jedne slike). Kad bih se ja našao u takvoj situaciji, ispucao bih cijelu giga karticu slikama u maksimalnoj rezoluciji.
Već sam govorio o ovome. Prosto je nevjerovatno da se negdje iznad urbanizovane zone pojavi leteći tanjir, lebdi ili šara po nebu neko vrijeme, a snimi ga samo jedan čovjek. Budimo realni: Koliko vi imate poznanika? Koliko oni ukupno imaju sprava kojima mogu napraviti neku sliku (običnih ili digitalnih aparata, mobilnih s kamerom itd.)?
UFO lebdi iznad grada i snimi ga samo jedan čovjek??? Prije će biti da ga je 'snimio' u fotošopu.

Yodo pa da li znas kad je izmisljen PS, a od kad ljudi slikaju ili snimaju UFO.

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:BaptismOfChristByAertDeGelder_Fitzwilliam_Cambridge.jpg#file
 

Back
Top