Milion $

Fifpif

Zainteresovan član
Poruka
298
Da li bi svoju zenu ili devojku dali za milion dolara jednu noc drugom muskarcu?? Skakljivo pitanje, zar ne? Pitanje vazi i za zene, da li bi one dale svoga za jednu noc za miliunceka?
 
jao!!! kao u onom filmu sa Vudi Harlesonom ,Demi Mur i Robert Redfordom..bas simpatican film:lol:..a on se kao misli....i u startu odluci ne...posle ipak da......to je kod nas neka kao drama.
....ovdje ja mislim da taj film ubrajaju u losije komedije...jer bi i zenu i majku i oca i i svu blizu i dalju rodbinu zajedno sa kucnim ljubimcima dali za kes...
 
ja licno Da.
Pozajmila bih decka,posle transakcije od 1 000 000$(ako ko dava 500 000$ moze!)posto uredno 'legnu' na moj racun...I bila bih ponosna na njega,sto vrijedi toliko...i dala bih jos jednu noc........gratis.
 
ja licno Da.
Pozajmila bih decka,posle transakcije od 1 000 000$(ako ko dava 500 000$ moze!)posto uredno 'legnu' na moj racun...I bila bih ponosna na njega,sto vrijedi toliko...i dala bih jos jednu noc........gratis.

Ја се слажем с овим...
Исто бих пристао, чак бих је и саветовао да пристане...
А и сам бих пристао да ме ова моја изнајми не на ноћ већ на недељу дана за те паре...
Жени, наравно...
 
....................voljenu osobu ne bih menjala nizašta na svetu a ponajmanje za tričavih milion dolara............

То је зато што никад ниси видела милион долара...:D:D:D
Или имаш 16 година, што значи да ти није место на овом делу форума (ако имаш 16 година).
 
e bio jedan starinski film na tu foru.
i kao oni su pristali, al im je to posle dosta otežalo zajednički život..
tako, gledali su jedno drugo popreko i ne znam šta još
bila sam dosta mala kad se davao taj film
a do kraja sam i zaspala tako da ne znam kako se završio.

enivejz, stekla sam utisak da to i nije baš najpametnije.
a i da nisam gledala film.. mislim, ako :heart: oće da mi se prostituiše
to je njegova odluka
ja bih samo mogla da izaberem hoću li ili neću da ostanem sa njim.
 
То је зато што никад ниси видела милион долара...:D:D:D
Или имаш 16 година, што значи да ти није место на овом делу форума (ако имаш 16 година).

..............imam mnogo više od 16 godina ali kad nekog voliš taj osećaj nikakvi novci nemogu da zamene i zato je tih milion dolara tričavo......................
.....................kad osetiš pravu ljubav razumećeš zašto to kažem.................
 
to i nije baš najpametnije.
.. mislim, ako :heart: oće da mi se prostituiše
to je njegova odluka
ja bih samo mogla da izaberem hoću li ili neću da ostanem sa njim.

ovaj ako cemo da budemo surovo realni jedino sto gulpo je ispustiti toooliki novac.a i ne treba donositi zakljucke na osnovu filmova.

Pitanje je valjda:Ako ti treba da odlucis da ili ne?tvoja je zadnja!sta reci?
 
..............imam mnogo više od 16 godina ali kad nekog voliš taj osećaj nikakvi novci nemogu da zamene i zato je tih milion dolara tričavo......................
.....................kad osetiš pravu ljubav razumećeš zašto to kažem.................

ako te decko tvoja prava ljubav prevari....posle te moli dati se vrati,pati..u ocima mu vidis da se iskreno kaje ...sta ces uraditi?
 
Bodzi ispada da niko nije osetio pravu ljubav..ko nema leba da jede pff

..............samo hoću da kažem da je milion dolara ništa naspram osećaja da vas neko voli i da nekog volite, i da nekom pripadate i da vam neko pripada....................nema para za koje bih dala voljenu osobu, to je samo moje mišljenje a svako ima pravo na svoje............
 

Back
Top