Зашто?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Србенда100%

Aktivan član
Poruka
1.366
Подсети ме тема са ОБРАЗ-ом да погледам да ли је отворена тема о забрањеном скупу 24. 3 и видим да није. Ако ми је промакло нека модови преместе.

24. 3. 2008 требало је на Тргу Републике да се одржи меморијални скуп, на годишњицу бомбардовања НАТО-а. Организатор је Горан Давидовић. Скуп је забрањен буквално у задњем тренутку. Шта мислите о томе?
 
Ееее, просветлили сте ме... Такав одговор би очекивао од детета... Како може да се забрани скуп који је организован у сећање на српске жртве?
 
Pa eto može ako je organizator kreten i primitivac kao što je ovde slučaj. Uostalom ko je on da organizuje skup tog tipa? Čovek sebi mnogo pridaje na značaju ali hvala Bogu ne konstatuju ga pošto i ne zaslužuje da se obrati pažnja na njega.
 
Подсети ме тема са ОБРАЗ-ом да погледам да ли је отворена тема о забрањеном скупу 24. 3 и видим да није. Ако ми је промакло нека модови преместе.

24. 3. 2008 требало је на Тргу Републике да се одржи меморијални скуп, на годишњицу бомбардовања НАТО-а. Организатор је Горан Давидовић. Скуп је забрањен буквално у задњем тренутку. Шта мислите о томе?

Treba pitati:Micunovica i Tadica starijeg!
Oni su inace zuta alfa i omega.
P.S
Braca iz Amerike i Francuske im javila da to nije estetski lepo :mrgreen:
 
Подсети ме тема са ОБРАЗ-ом да погледам да ли је отворена тема о забрањеном скупу 24. 3 и видим да није. Ако ми је промакло нека модови преместе.

24. 3. 2008 требало је на Тргу Републике да се одржи меморијални скуп, на годишњицу бомбардовања НАТО-а. Организатор је Горан Давидовић. Скуп је забрањен буквално у задњем тренутку. Шта мислите о томе?


Kada neko nešto zaista želi onda mu to niko ne može uskratiti.

ostalo su izgovori...
 
Да, видим, Чеда и Чанак се пуно залажу за Косово и Србе па нису кретени и примитивци. Како уопште можеш да га означиш као кретена и примитивца? По ком основу?
 
Да, видим, Чеда и Чанак се пуно залажу за Косово и Србе па нису кретени и примитивци. Како уопште можеш да га означиш као кретена и примитивца? По ком основу?

Mogu zato što je taj čovek nacionalista u onom negativnom smislu i mrzi sve koji nisu Srbi. Na njegovom skupu je verovatno svašta moglo da se desi pa je bolje otkazati nego prizivati nesreću. A nisam rekla ni da su Čanak i Čeda mnogo bolji, oni mrze prvo Srbe pa onda i sve ostalo ...
 
Подсети ме тема са ОБРАЗ-ом да погледам да ли је отворена тема о забрањеном скупу 24. 3 и видим да није. Ако ми је промакло нека модови преместе.

24. 3. 2008 требало је на Тргу Републике да се одржи меморијални скуп, на годишњицу бомбардовања НАТО-а. Организатор је Горан Давидовић. Скуп је забрањен буквално у задњем тренутку. Шта мислите о томе?

Nisi dobro informisan odrzali su skup ali u zatvorenom,Davidovic je govorio o politicarima,stanju u zemlji i Amerima naravno,skup je prosao bez incidenata i daleko od javnosti a odrzali su i parastos zrtvama!!:cool:;)
 
Nisi dobro informisan odrzali su skup ali u zatvorenom,Davidovic je govorio o politicarima,stanju u zemlji i Amerima naravno,skup je prosao bez incidenata i daleko od javnosti a odrzali su i parastos zrtvama!!:cool:;)

О, врло сам добро информисан о томе. Знам ја све то, али зашто су забранили ЈАВНИ СКУП??????
 
Подсети ме тема са ОБРАЗ-ом да погледам да ли је отворена тема о забрањеном скупу 24. 3 и видим да није. Ако ми је промакло нека модови преместе.

24. 3. 2008 требало је на Тргу Републике да се одржи меморијални скуп, на годишњицу бомбардовања НАТО-а. Организатор је Горан Давидовић. Скуп је забрањен буквално у задњем тренутку. Шта мислите о томе?

Mozda zato sto bi bila uvreda za poginule da memorijalni skup organizuje jedan fashista kao sto je doticni Davidovic! Sta ti mislis o tome?
 
Mozda zato sto bi bila uvreda za poginule da memorijalni skup organizuje jedan fashista kao sto je doticni Davidovic! Sta ti mislis o tome?

Хајде објасни ми по ком основу га етикетираш као фашисту? А и колико знам, нас су бомбардовали и уништавали твоји обожавани капиталисти.
 
Србенда, ако су забранили тај скуп, зашто су у последњем тренутку забранили скуп испред америчке амбасаде када је био 40-дневни помен Зорану Вујовићу? Ма све је то банда, која жели да прикрије праву истину.
 
Хајде објасни ми по ком основу га етикетираш као фашисту? А и колико знам, нас су бомбардовали и уништавали твоји обожавани капиталисти.

Ma ajde molim te, covek je osudjen na godinu dana zbog raspirivanja rasne, verske i nacionalne mržnje kada je pri upadu na Filozofski fakultet u Novom Sadu zaustavio tribinu u organizaciji Antifašističke organizacije Novog Sada.

Ne znam gde sam se ja deklarisao kao "obozavatelj kapitalista"?
 
Србенда, ако су забранили тај скуп, зашто су у последњем тренутку забранили скуп испред америчке амбасаде када је био 40-дневни помен Зорану Вујовићу? Ма све је то банда, која жели да прикрије праву истину.

A sta je tacno "prava istina"? Obistini nam o presvetli nojkic_problem!
 
Права истина је да је Зоран убијен у амбасади. Права истина је да су га убили маринци. А не желе да погледају истини у очи. Где су сада борци за људска права? Наташа Кандић, Бисерко и остале сподобе
 
Права истина је да је Зоран убијен у амбасади. Права истина је да су га убили маринци. А не желе да погледају истини у очи. Где су сада борци за људска права? Наташа Кандић, Бисерко и остале сподобе

To su ozbiljne optužbe i ne treba da ih iznosiš ako nemaš dokaze. Ja neću kategorički da tvrdim šta se tamo dešavalo jer nisam bila prisutna ali mislim da je tvoja teorija malo previše fantastična. Da je ubijen rodbina je ta koja bi trebala da progovori o tome.
I nemoj da prizivaš Natašu Kandić, dosta nam je idiota i bez nje :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top