Petak,dan za metak..

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Kraj radne nedelje...kako za koga,smenasima je kao ponedeljkom...neko se vratio sa posla,neko je otisao na posao...neko je u skoli....neko je rucao,neko ceka rucak....neko jebbe u ovom trenutku..neko place,neko se smeje...neko,..neko.....a ja,posle dobrog rucka...resih da napisem prepev jedne stare ljubavne pesme...mislim da ju je pevao Boris Novkovic....a ona glasi...:

Tamara

Nocas sam ti opet sam,ta-na-na..
Barem da se necim uradim,ta-na-ta-na-na...
Bice shita kazu svi,i necu umreti od ljubavi...

Pa kaze :

Ma ko te sada jebbe Tamara,ta-na-na...
Prodala si dupe drugima,ta-na-na....
Nocima ja sanjam,tone konoplje,ta-na-na...
I bas me boli kita za tebe,ta-na-na.....

ps.Ponoviti puta 1....:D

Dragi moji zajebanti...kako zenski,tako muski....dajte neke prepeve cuvenih ljubavnih pesama...da se malo smejemo i secamo nekih dana.....

pps Samo za LSD-ja...;)
 
Ja sam recimo nervozan jer me stalno neshto zeyebava komp i koji god program da usnimim uvek neshto nije u redu...zashto nishta u zivotu ne moze da bude jednostavno?
Ili bar u vezi kompa?
Nego stalno mora da se smarash sa razlichitim shiframa/nachinima instalacije/bagovima/fiixovima/nepoznatim problermima za koje sluchajno otkrijesh reshenje bla bla
Jel su tolko glupi ko qurac ovi razni programeri da ne mogu da osmisle pored svih ovih mega giga na kompovima program koji samo kliknesh "instal"i gotovo?
Kad ce bre vishe da prodje?
 
Ja sam recimo nervozan jer me stalno neshto zeyebava komp i koji god program da usnimim uvek neshto nije u redu...zashto nishta u zivotu ne moze da bude jednostavno?
Ili bar u vezi kompa?
Nego stalno mora da se smarash sa razlichitim shiframa/nachinima instalacije/bagovima/fiixovima/nepoznatim problermima za koje sluchajno otkrijesh reshenje bla bla
Jel su tolko glupi ko qurac ovi razni programeri da ne mogu da osmisle pored svih ovih mega giga na kompovima program koji samo kliknesh "instal"i gotovo?
Kad ce bre vishe da prodje?

Jel to Oda Windowsu i nelegalnim programima..?
 
Ja sam recimo nervozan jer me stalno neshto zeyebava komp i koji god program da usnimim uvek neshto nije u redu...zashto nishta u zivotu ne moze da bude jednostavno?
Ili bar u vezi kompa?
Nego stalno mora da se smarash sa razlichitim shiframa/nachinima instalacije/bagovima/fiixovima/nepoznatim problermima za koje sluchajno otkrijesh reshenje bla bla
Jel su tolko glupi ko qurac ovi razni programeri da ne mogu da osmisle pored svih ovih mega giga na kompovima program koji samo kliknesh "instal"i gotovo?
Kad ce bre vishe da prodje?

kad promeniš os..
 
Jel to Oda Windowsu i nelegalnim programima..?

Oda glupim programerima glupog softvera i josh glupjeg hardvera.
Nisha ama bash nishta ne funkcionishe na click.
Zasghto?
Ja ne zelim da nznam nishta o programu,ni kako funkcionishe ni shta moze da izaziva problem jednostavno to me se ne tiche.Ja zelim da budem u ntotalnom neznanju.Za to sluze di idioti shto bi trebali da naprave program samo na 1 klik,za to ih valjda debelo platjaju a ne ja da se zlopatim.
A koji je stepem debilizma u tim mozgovima najbbolje se moze videti po raznim knjigama uputstava za razne programe..secam se iz srednje prve rechenice knjige io Auto Cad-u: "Posle ovih poteza uraditi t39420-fjewhfew"-neshto" s tim da napominjem da se radi o prvoj rechenici knjige...shta je "t39420-fjewhfew" kasnije se neigde ne spominje ali zato se obilno objashnjava po stavkama kako kliknuti mishem.
 
nije deki,
niko nije kreten, sasvim je moguće napraviti program koji lepo radi i ne baguje
al za to treba platiti milion beta testera
pa sačekati da istestiraju
pa popraviti i tek onda prodati.

ovako ti ne radi
ti pozoveš tehničku podršku koja košta đavo i po
oni ti ne pomognu
onda pozoveš servis il nekog drugog
ko košta đavo i po
i oni ti pomognu
i na kraju svi srečni i bogati.

a ako govoriš o nelegalnom sotfveru, pa jbga, šta da se radi..

a koju ti ono školu učiš?
ja sve mislila neke eteefove i to..
 

Back
Top