Koliko treba da traje...

Mislim da je ovde navedeno njačešće trajanje sexa, a ne apsolutno pravilo.
Ovo bi u nekim normalnim uslovima bilo optimalno.
Nekada stvarno prija duži sex i za to ste potpuno psihički pripremljeni, jer vam toliko prija, ali više puta mi se desilo da bih svršio ranije, ali ajde zbog partnerke nekako zaobiđem org. i onda nastavim tako, pa shvatim da to više nije to, pa ubrzam, izubijam i jaja i njenu ****, ili tako završim, ili odustanem, i posle pet minuta sve iz početka, ali uspešno.
Nije bitno vreme, u krajnjoj distanci, koliko karate, već da vam je približan stepen napaljenosti i želje. Mislim da naš orgazam je identičan posle 30sec, ili posle pola sata. I oboje smo potpuno zadovoljni!
 
Ja jednom kreso. I kreso. I kreso... Do iznemoglosti. Kad pogledam na sat, a ono prošo jedan minut!

Posle pogledam u kalendar i shvatim da je prošlo tri dana i jedan minut! Pitam partnerku kako je to izdržala. Bez problema, reče, smenjivalo se nas deset!

A kako sam ja izdržao - pitah je. Lako - ti si kresao jedna minut, a posle se smenjivalo 20 zidara!
 
Moj rekord je
2 x dvaput bez vadjenja
5x za noć - više puta
sa 28god - te godine sam ima u proseku jedanipo put dnevno
5x da me različite **** mole da ih oslobodim
naj duže 40-ak minuta, mislim da sam jedva ustao polse toga na noge, a ni ona nije lako podnela - ako se to uopšte može tako definisati.
prvi sex 3min.
prvo pušenje 8min. - svaka joj čast kako me držala na tankoj liniji - noge su mi utrnule i ako sam ležao.
Ne znam da li sam nešto propustio?
 

Back
Top