Kako sa muskim Ovnovima :)

Ne bih da generalizujem, poznajem 5 Ovnova (sa jednim bila u vezi), pa mogu da pricam samo o ovima koje poznajem. Svi su izuzetno porodicni ljudi, privrzeni zeni i deci ili devojkama.Izuzetno su verni, retko izlaze bez svojih lepsih polovina, ali im nesmeta ako one izlaze bez njih. Moj zakljucak je da nisu ljubomorni sto meni naravno odgovara.Ne komentarisu druge devojke i zene, ali ako ti prokomentarises drugog tipa to im odmah rusi samopouzdanje bez obzira i ako oni sami dobro izgledaju.Traze stalno potvrdu da ih volis bez obzira i ako si sa njim sto godina i imate petoro dece. Najveca mana im je sto su katastrofa tvrdoglavi, kad se posvadjate sa njima ljute se 100 godina,kada im nesto smeta nece otvoreno reci vec moras da im cupas reci iz usta sto meni dize pritisak na 300.E sad.....ja u tom slucaju pocnem odmah da divljam i da se derem, i on se odmah povlaci i izvinjava jer stalno ima strah da ce biti ostavljen.Ovo vazi i za ostalu cetvoricu, jer sam bliska sa njihovim zenama pa znam. Sto se tice seksa one su prezadovoljne, ja nisam jer ovom mom ocigledno nesto fali. Mada u podznaku je Devica, pa je mozda u tome problem.Sto se tice one price da su posesivni, ali ako im pokazes preteranu ljubav da ih onda gusis.....jeste tacna je.Ali posto sam ja Vodolija, a ja idem tamo gde vetar duva, ja nisam imala problem sa time.U svakom slucaju su dobri za devojke i zene koje mastaju o porodici,kucici sa travnjakom i drvenom ogradicom, ali meni su dooooooooosadni. Ubijaju me u pojam. Pogotovo sto ne vole izlaske,da se mnogo druze,sktri su,sto su perfekcionisti, detaljni, ne vole avanturu, sto stalno moraju da su ti uz nogu...i bla bla. U svakom slucaju za devojke koje vole sigurnost, oni su idealni.
 
gajic:
Ne bih da generalizujem, poznajem 5 Ovnova (sa jednim bila u vezi), pa mogu da pricam samo o ovima koje poznajem. Svi su izuzetno porodicni ljudi, privrzeni zeni i deci ili devojkama.Izuzetno su verni, retko izlaze bez svojih lepsih polovina, ali im nesmeta ako one izlaze bez njih. Moj zakljucak je da nisu ljubomorni sto meni naravno odgovara.Ne komentarisu druge devojke i zene, ali ako ti prokomentarises drugog tipa to im odmah rusi samopouzdanje bez obzira i ako oni sami dobro izgledaju.Traze stalno potvrdu da ih volis bez obzira i ako si sa njim sto godina i imate petoro dece. Najveca mana im je sto su katastrofa tvrdoglavi, kad se posvadjate sa njima ljute se 100 godina,kada im nesto smeta nece otvoreno reci vec moras da im cupas reci iz usta sto meni dize pritisak na 300.E sad.....ja u tom slucaju pocnem odmah da divljam i da se derem, i on se odmah povlaci i izvinjava jer stalno ima strah da ce biti ostavljen.Ovo vazi i za ostalu cetvoricu, jer sam bliska sa njihovim zenama pa znam. Sto se tice seksa one su prezadovoljne, ja nisam jer ovom mom ocigledno nesto fali. Mada u podznaku je Devica, pa je mozda u tome problem.Sto se tice one price da su posesivni, ali ako im pokazes preteranu ljubav da ih onda gusis.....jeste tacna je.Ali posto sam ja Vodolija, a ja idem tamo gde vetar duva, ja nisam imala problem sa time.U svakom slucaju su dobri za devojke i zene koje mastaju o porodici,kucici sa travnjakom i drvenom ogradicom, ali meni su dooooooooosadni. Ubijaju me u pojam. Pogotovo sto ne vole izlaske,da se mnogo druze,sktri su,sto su perfekcionisti, detaljni, ne vole avanturu, sto stalno moraju da su ti uz nogu...i bla bla. U svakom slucaju za devojke koje vole sigurnost, oni su idealni.

Gajo, pa ti si fantastična ... :D ..
Ipak mislim da vodolija može sa ovnom kako hoće....:wink:...
 
Ja sam bila s jednim par godina....pa, imao je duple kriterijume- on sve može, a ja samo ono sto on dozvoli.
Svakako, to nije bilo bas tako i to je bio osnovni razlog svadja.
Ej, ali oni imaju jednu mnoooogo dobru osobinu koja ja cenim iznad svega ( generalno kod ljudi)- iskreni su i govre ono sto misle. Nema laži, nema pravare. Ako ga nerviraš- rećiće ti, ako mu nedostajš- rećiće ti....
 
InQuisitive:
Prvo nauci kako s muskarcima, povezi malo, OVAN>MARS>MUSKI PRINCIP.
možda da se pretvorim u VAGU>VENERA>ŽENSKI PRINCIP :lol:
Ovo što sevilja reče je istina i to je možda jedna od ovnovskih osobina koje najviše cjenim. Dalje ja sam rak, meni sva ta pompa koju ovnovi prave i vezanost za obitelj pašu, ali mi se ne razumjemo i to nikako. ja crno on bijelo i obratno...čini mi se da iz svega ovog što navedoste jedino što ja mogu raditi kao rak a ne valja jeste da ga možda gušim ljubavlju, ali kontroliram se po tom pitanju(ipak sam u podznaku blizanac)...Ma ne znam, ovnovi su toliko jednostavna i topla bića koja toliko puno daju a ja ne znam kako im uzvratitijer se bojimda ne pretjeram... :lol:
 
A da...............zaboravila sam da kazem da nikada ne lazu i da voooooole da sole pamet tipa - a sto si ovo ovako, zasto stalno moras da zujis negde, kako je moguce da kofer pakujes pola sata pred polazak ( oni to urade mesec dana pre ), kako nikad nista ne planiras, kako ne razmisljas na moj nacin, kada ces se uozbiljiti.............................................MA MRS BRE SELJACINO.....zna se ko kosi a ko vodu nosi :D :D :D
 
gajic:
A da...............zaboravila sam da kazem da nikada ne lazu i da voooooole da sole pamet tipa - a sto si ovo ovako, zasto stalno moras da zujis negde, kako je moguce da kofer pakujes pola sata pred polazak ( oni to urade mesec dana pre ), kako nikad nista ne planiras, kako ne razmisljas na moj nacin, kada ces se uozbiljiti.............................................MA MRS BRE SELJACINO.....zna se ko kosi a ko vodu nosi :D :D :D
eh kad bi ja mogla ovako misliti o njima život bi mi bio jednostavniji puno puno puno, a još i više kad bi mogla škorpione volit upola koliko volim ovnove... :(
 
gajic:
Ne bih da generalizujem, poznajem 5 Ovnova (sa jednim bila u vezi), pa mogu da pricam samo o ovima koje poznajem. Svi su izuzetno porodicni ljudi, privrzeni zeni i deci ili devojkama.Izuzetno su verni, retko izlaze bez svojih lepsih polovina, ali im nesmeta ako one izlaze bez njih. Moj zakljucak je da nisu ljubomorni sto meni naravno odgovara.Ne komentarisu druge devojke i zene, ali ako ti prokomentarises drugog tipa to im odmah rusi samopouzdanje bez obzira i ako oni sami dobro izgledaju.Traze stalno potvrdu da ih volis bez obzira i ako si sa njim sto godina i imate petoro dece. Najveca mana im je sto su katastrofa tvrdoglavi, kad se posvadjate sa njima ljute se 100 godina,kada im nesto smeta nece otvoreno reci vec moras da im cupas reci iz usta sto meni dize pritisak na 300.E sad.....ja u tom slucaju pocnem odmah da divljam i da se derem, i on se odmah povlaci i izvinjava jer stalno ima strah da ce biti ostavljen.Ovo vazi i za ostalu cetvoricu, jer sam bliska sa njihovim zenama pa znam. Sto se tice seksa one su prezadovoljne, ja nisam jer ovom mom ocigledno nesto fali. Mada u podznaku je Devica, pa je mozda u tome problem.Sto se tice one price da su posesivni, ali ako im pokazes preteranu ljubav da ih onda gusis.....jeste tacna je.Ali posto sam ja Vodolija, a ja idem tamo gde vetar duva, ja nisam imala problem sa time.U svakom slucaju su dobri za devojke i zene koje mastaju o porodici,kucici sa travnjakom i drvenom ogradicom, ali meni su dooooooooosadni. Ubijaju me u pojam. Pogotovo sto ne vole izlaske,da se mnogo druze,sktri su,sto su perfekcionisti, detaljni, ne vole avanturu, sto stalno moraju da su ti uz nogu...i bla bla. U svakom slucaju za devojke koje vole sigurnost, oni su idealni.

Смарање....
 
Dilema :):
hmmmm....a da li ih treba smarati i zivkati ili pustiti da oni vode celu pricu? Ja mislim da treba sedeti po strani i cekati :)
I meni se tako čini...a čini mi se i da oni vole smarati i zivkati...u osnovi treba uživati u tome što te oni guše i stalno bi bili s tobom ali i dati im svu slobodu koju oni oće...u biti pustiti ih da oni vode a ti se prilagodi, sviđalo ti se ili ne...
 
Dilema :):
hmmmm....a da li ih treba smarati i zivkati ili pustiti da oni vode celu pricu? Ja mislim da treba sedeti po strani i cekati :)

Pa opusteno.......kad nazove ti sutra uzvratis i to je to. Bitno je da imas svoj stav u celoj prici, kada ti nesto smeta budi jasna i glasna. Vole kocoperne devojke. I da.......morate imati slicnosti u stvarima tipa muzika, film, sport, jer ne vole da popustaju, a da se ne bi stalno svadjali pozeljno je da su vam interesovanja slicna. Ili da iskuliras kad se dohvati daljinskog jer ga ne ispusta iz ruke ( mada mislim da ovo vazi za vecinu tipova ). :wink:
 
Iz iskustva znam da su strasno posesivni,barem ovaj moj.... Nisam smela nikog drugog ni da pogledam...U stvari to mi je i odgovaralo "moja si i samo moja".( ja sam devica). Kao malo vode na dlanu...Ahhhhhhhhhhhh....

Ne treba ih osvajati,vec ih pustiti da osvajaju,to im dize samopouzdanje...
 
ovde sam "doktorirala" :lol:
ovako-njih svako interesovanje drzi jedno dve i po sekunde,a ako su neki mirniji tipovi-eventualno dva dana.stalno treba da im glumis i igras igrice.pale se kako vole iskrenost,a kada im saspes sve u facu,u stanju su da te ubiju.stalno kriju da su ljubomorni.jure za svakim dupetom,samo ako je new i ako se ne da.
medjutim,njihova ljubav ume da bude najiskrenija,najtoplija i najlepsa.samo treba umeti da podgrejes vatru na pravoj temperaturi.
i josh neshto-odlepljuju za cicama koje ih cooliraju
najbrze ih izgubish ako patetises,dajes romanticne izjave ljubavi i zivkas ih i proveravash non-stop
povodljivi su,njihovo drustvo je obicno izvor svakojakih gluposti i zbog njih cesto ulaze u probleme,a da su sve to labavi odnosi shvate tek sa 30-35,u najboljem slucaju
moje iskustvo govori da nisu podmukli i osvetoljubivi
u trenutku vidis da li je zainteresovan ili ne,sto bi moja drugarica rekla "stavi ti ....na sto kada te muva"
ima josh mnogo toga,ali ne mogu da se setim....
 

Back
Top