O cemu mastaju muskarci?

pa to znaci da ili nije totalno seksulano zadovoljena sa mnom ili da nije heteroseksualna...sve jedno nebih se ljutio ali nebih je ni zadrzao na duge staze

moja fantazija je vezana sa devojku koja po danju izgleda normlano a nocu se transformise i seks kraljicu...crna kosa, siske, opasan pogled...
nezelim sa dve dovoljna i i jedna ako je skorpija, jer za dve skorpije niko nema snage :wink:
a i uopste, nevolim da radim vise stravi u isto vreme jer ona nemozes totalno da uzivas...a promene danas jedna sutra druga....e to moze 8)

mada opet vise volim samo jednu ali vrednu...i koju samo ja imam i niko vise 8)
 
Milion puta sam cula kako se muskarci izgube na pomen dve devojke.Uvek me je zanimalo zasto im je ta ideja toliko primamljiva.Mada ne verujem da na nasim prostorima ima muskaraca koji bi pristali na takav predlog svoje devojke i dalje ostali sa njom.
 
passenger:
Milion puta sam cula kako se muskarci izgube na pomen dve devojke.Uvek me je zanimalo zasto im je ta ideja toliko primamljiva.Mada ne verujem da na nasim prostorima ima muskaraca koji bi pristali na takav predlog svoje devojke i dalje ostali sa njom.
ja prednost dajem kvalitetu a ne kvantitetu...
ima vas raznih !
 
Kada prodjes sve.Kada ti zivot za kratkovreme da toliko koliko nisi ni ocekivao.Kada si isprobao i moralne i nemoralne stvari.Kada si svoje telo zbog materijalnih stvari poklanjao drugim ljudima.Iz istog postigao svoj ciljPostoji samo jedna zelja.
Da budes voljen.Da te neko mazi mesecima i da iz te ljubavi se rodi jedno novo bice koje u sebi nosi istine od obadvoje ljudi.Koji su u zanosu svoje bezuslovne ljubavi ni neslutivsi dodirnuli nebesa.I ucinilo ono sto samo Bog moze.A to je:Stvorili NOVI ZIVOT:
 
Ja mislim da sve i jednog pravog muskarca pitas dali bi voleo da bude sa vise devojaka od jednom,odgovor bi bio potvrdan.Ne bih se bunio da devojka izrazi zelju da bude sa drugom devojkom,naravno da i ja ucestvujem u tome.I ako izrazi takvu zelju ne znaci da je nezadovoljna sa mnom mozda samo hoce da proba nesto vise.
 
Ja sam to jedno vreme predlagala mužu i on mi je rekao da je ideja u principu OK ali je problem u tome što nismo mogli da nađemo odgovarajuću devojku.
Od onih koje poznajemo nijedna ne dolazi u obzir, a koga ne poznajemo ne možemo imati poverenja što se tiče zdravlja i čistoće.
Da platimo,nešto mi je trulo...
I tako, ne bi ništa od toga, pa nas je i prošlo...
 

Back
Top