Zar mi...

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Zar mi osecaj svoj,kao prorok u zivotu,put otvara...i ne videh znak sto na nebu stoji....jer tvrdoglavo svoju glavu ne podizem ja...Ruke svoje pruza i miluje me....

Verujete li u igru sudbine ljubavi i sexa...i stalne greske sto se ponavljaju,jer ne bejasmo sa onima koji nas traze...i nesrecno tapkamo u mestu,cekajuci vetar da nas pokrene...
 
Zar mi osecaj svoj,kao prorok u zivotu,put otvara...i ne videh znak sto na nebu stoji....jer tvrdoglavo svoju glavu ne podizem ja...Ruke svoje pruza i miluje me....

Verujete li u igru sudbine ljubavi i sexa...i stalne greske sto se ponavljaju,jer ne bejasmo sa onima koji nas traze...i nesrecno tapkamo u mestu,cekajuci vetar da nas pokrene...

jel' ovo pitanje? :roll:

vjerujem da se bitne stvari u životu ne dešavaju slučajno...
 
a šta reći? šta ako nam je upravo ovako kako nam je namijenjeno, dodijeljeno sudbinom? ako je to traženje o kojem pričaš, čekanje, nadanje....uzaludno?

Onaj ko ne rizikuje, smanjuju mu se shanse da dobije. A svaka shansa je nova nada...
Ja polazim od filozofije da chovek mora da rizikuje neshto da bi dobio. NA taj nachin napredujemo.
Za mene bi bilo strashno ropstvo da se pomirim sa "sudbinom", dignem sve chetri u vis i kazem da je neshto trebalo tako biti. Pre cu rizikovati da dobijem ono shto zelim, makar i izgubila ceo zivot u tome, ali bih znala da je to ono ispravno, jer je iskreno, nego da se prepustim nekoj tamo "sudbini"...u stilu daj shta dash...
 
Onaj ko ne rizikuje, smanjuju mu se shanse da dobije. A svaka shansa je nova nada...
Ja polazim od filozofije da chovek mora da rizikuje neshto da bi dobio. NA taj nachin napredujemo.
Za mene bi bilo strashno ropstvo da se pomirim sa "sudbinom", dignem sve chetri u vis i kazem da je neshto trebalo tako biti. Pre cu rizikovati da dobijem ono shto zelim, makar i izgubila ceo zivot u tome, ali bih znala da je to ono ispravno, jer je iskreno, nego da se prepustim nekoj tamo "sudbini"...u stilu daj shta dash...

Naravno, slažem se. Ali, šta kada nakon sve te borbe, traženja, energije...ukapiraš da ništa nisi postigao? Imaš osjećaj da ti se Neko gore smije...umire od smijeha...
 
Zar mi osecaj svoj,kao prorok u zivotu,put otvara...i ne videh znak sto na nebu stoji....jer tvrdoglavo svoju glavu ne podizem ja...Ruke svoje pruza i miluje me....

Verujete li u igru sudbine ljubavi i sexa...i stalne greske sto se ponavljaju,jer ne bejasmo sa onima koji nas traze...i nesrecno tapkamo u mestu,cekajuci vetar da nas pokrene...

Ne vjerujem...
 
svoj zivot dozivljavam kao riblju kost...imam glavnu i centralnu kost od koje se sire sve ostale.....glavna mi je moja porodica (moj sin i ja) a sve ostalo je manje bitno ali utice mi na zivot......sa glavnom se nikako ne igram i ne rizikujem, a sa sporednim koscicama mogu skoro kako mi se hoce....jer boze moj, i nije da bez njih i ne mogu......
 
Verujete li u igru sudbine ljubavi i sexa...i stalne greske sto se ponavljaju,jer ne bejasmo sa onima koji nas traze...i nesrecno tapkamo u mestu,cekajuci vetar da nas pokrene...
Naravno da ne.
Verujem u sebe i u ljude sa kojima sam, verujem u ono što radim i ono što želim da postignem...
Najlakše je prepustiti se - nešto ti ne odgovara - sudbina je - pomiriš se sa tim - SUPER, ništa nije moglo da se uradi, sudbina je tako htela. :-)
Trudim se da greške ne ponavljam, a da stvari koje mi ne odgovaraju menjam, sigurno neću tapkati i kriviti sudbinu za sve. :-)
 
Zar mi osecaj svoj,kao prorok u zivotu,put otvara...i ne videh znak sto na nebu stoji....jer tvrdoglavo svoju glavu ne podizem ja...Ruke svoje pruza i miluje me....

Verujete li u igru sudbine ljubavi i sexa...i stalne greske sto se ponavljaju,jer ne bejasmo sa onima koji nas traze...i nesrecno tapkamo u mestu,cekajuci vetar da nas pokrene...


Nema šta da verujem ili ne, moje greške se ponavljaju, pa ponavljaju...
Kako si ti? Mene proleće ume da smrska...
 
Zar mi osecaj svoj,kao prorok u zivotu,put otvara...i ne videh znak sto na nebu stoji....jer tvrdoglavo svoju glavu ne podizem ja...Ruke svoje pruza i miluje me....

Verujete li u igru sudbine ljubavi i sexa...i stalne greske sto se ponavljaju,jer ne bejasmo sa onima koji nas traze...i nesrecno tapkamo u mestu,cekajuci vetar da nas pokrene...

kako romanticno
bice od tebe nesto hehe
 

Back
Top