NBC - "Da li je Buš idiot?"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ово су стварно глупости...Буш нема везе са ратовима осим што као лик испред народа прича глупости као ове наше скелеџије............ту постоје много јачи играчи из сенке који одлучују о свему..........то је исто дебилизам као оно СлобаЗлоба крив за 99ту
 
trebali bi da kazemo da postoji neka grupa koja bi se nazvala "Globalisti". Ti globalisti to su ti ljudi -iza- oni kontroliraju novac i sve ostalo ovog sveta.Svi predsednici nama poznatih "Razvijenih" zemalja su njihovi puleni tj. manje vise svi rade znano ili ne za njihove interese.E sad neko sto je kao Bus iz takve zemlje sa tolikim potencijalom Vojnim itd. i moze da glumi tj izigrava Idiota-Budalu i sta znam sve jos jer mu se moze ali mi mali narodi treba da znamo da nesmemo dozvoliti sebi da imamo predstavnike koji piju Vino sa tim osobama jer onda nam je "NAS" nestanak zagarantovan,jer znate izreku:"ko s'djavolom tikve sadi oglavu mu se lupaju" Mi treba da vidimo te nase predstavnike naroda-Predsednik,Ministri,Poslanici itd. da vidimo njihovo ponasanje i u cijem je to interesu a ne Busa.Vidite juce Djelic kaze nema veze ratifikacija moze da ceka "NOVU VLADU" Bubalo koji sedi na desnoj strani njega kaze "Ne da se ceka Nova vlada vec mora-treba sad da se resi Situacija jer je od vitalnog Interesa Srbije" i sad jedan ovako drugi onako a vi izvadite iz zakljucka sta hocete! E vidite tako rade ovde nasi politicari a ti SRBIJO tebe ko j***e vazno je da smo mi rekli a sta i kako to isto nije vazno,one obicne "SMRTNIKE" u srbiji nikoga neinteresuju! Vazno je da se pise o Busu,Hrvatima,Rusima itd. ali o Srbiji ...
 
trebali bi da kazemo da postoji neka grupa koja bi se nazvala "Globalisti". Ti globalisti to su ti ljudi -iza- oni kontroliraju novac i sve ostalo ovog sveta.Svi predsednici nama poznatih "Razvijenih" zemalja su njihovi puleni tj. manje vise svi rade znano ili ne za njihove interese.E sad neko sto je kao Bus iz takve zemlje sa tolikim potencijalom Vojnim itd. i moze da glumi tj izigrava Idiota-Budalu i sta znam sve jos jer mu se moze ali mi mali narodi treba da znamo da nesmemo dozvoliti sebi da imamo predstavnike koji piju Vino sa tim osobama jer onda nam je "NAS" nestanak zagarantovan,jer znate izreku:"ko s'djavolom tikve sadi oglavu mu se lupaju" Mi treba da vidimo te nase predstavnike naroda-Predsednik,Ministri,Poslanici itd. da vidimo njihovo ponasanje i u cijem je to interesu a ne Busa.Vidite juce Djelic kaze nema veze ratifikacija moze da ceka "NOVU VLADU" Bubalo koji sedi na desnoj strani njega kaze "Ne da se ceka Nova vlada vec mora-treba sad da se resi Situacija jer je od vitalnog Interesa Srbije" i sad jedan ovako drugi onako a vi izvadite iz zakljucka sta hocete! E vidite tako rade ovde nasi politicari a ti SRBIJO tebe ko j***e vazno je da smo mi rekli a sta i kako to isto nije vazno,one obicne "SMRTNIKE" u srbiji nikoga neinteresuju! Vazno je da se pise o Busu,Hrvatima,Rusima itd. ali o Srbiji ...

kao što sam napisao u mom prvom postu na ovoj temi ...skeledžije..da nas preveslaju do sledećih izbora..ali pošto smo izčurili za Kosovo a bogami i za EU..sada malo imovinske karte...autoputevi....blablabla....a Srbija propada..tone u stvari mi smo kako je to neko rekao probili dno
 
I sta, jel ti zvuce kao idioti?
ja nisam napisao da su oni idiJoti ...samo za njega mi ne liči da se tako prolupava ako ima takav "genetski potencijal" tema je bez veze ......napisao sam prethodno da iza njega postoje veliki igrači i da dodam da se američka spoljna politika nikada ne menja.......menjaju se samo stanari bele kuće..sve ostaje isto..tako da one bušmanske fore oko olabame ako on pobedi da će nama biti bolje .....nema veze sa mozgom
 
znaci ja kad dobijem diplomu fakulteta automatski cu biti bolji covek i bicu veoma pametan iako mozda ne znam da sastavim prosto-prosirenu recenicu.mislim ok je to da nije dobar govornik ima jedna poslovica orator fit poeta nascitur...ali bi ipak za svojih 60 godina mogao da nauci pravilno da govori.on predstavlja SAD u zemlji i svetu i uporedjivajuci ga kako je on najmocniji,veoma pametan,covek govori da smo svi mi idioti sa iq velicine broja patika.
 
pobedonoscev svi smo upoznati sa americkim skolstvom.ono sto oni uce u tako reci sredjnim skolama nasa deca uce u osnovnim.pobedonoscev vidim ti zivis u iluzijama i snovima zato necu da mnogo paznje obracam na tvoje odgovore posto vidim da na svaki nacin pokusavas da ulepsas "americku stvarnost"i zelim da dodam da samo onaj koji nece da vidi je u istinu slep covek.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top