SHAMAR, ZA ILI PROTIV?

Z

Zensko

Gost
Da li je ponekad opravdano osamariti zenu (devojku)?Mnogo puta mi se desilo da posmatram druge parove u svadji u kojoj se zena ponasa tako da bih joj ja da sam na mestu muskarca sa takvim zadovoljstvom lupila samar, onako jedan vaspitni. Ali, nikako ne bih volela da se to meni desi(pa cak i da ga realno zasluzim). Interesuje me vase misljenje: Znaci, da li postoji ZASLUZENI SHAMAR, i ako postoji, da li ga treba upraznjavati? :oops:
 
U bre, jos pitas, zasluzuju samare svaki dan :twisted: . Mada, ne treba da ih dobiju, nije fer. :arrow: Kako da udarim samar nekom stvorenju koje ne moze da se brani(moze, ali kad ti zensko udari samar to ne moze da boli(osim ako nije bodi bilderka)). A mi njima mozemo da udarimo samar da se zanesveste :arrow: ,dakle nije fora
 
Zensko:
Da li je ponekad opravdano osamariti zenu (devojku)?Mnogo puta mi se desilo da posmatram druge parove u svadji u kojoj se zena ponasa tako da bih joj ja da sam na mestu muskarca sa takvim zadovoljstvom lupila samar, onako jedan vaspitni. Ali, nikako ne bih volela da se to meni desi(pa cak i da ga realno zasluzim). Interesuje me vase misljenje: Znaci, da li postoji ZASLUZENI SHAMAR, i ako postoji, da li ga treba upraznjavati? :oops:
Ako,dodje do tog samara...to znaci da je on sa tim cinom priznao da je slab,pobedjen.....znaci kraj....
Licno,ako bas zasluzi....pusticu je da se sama bije :lol: :lol:
 
E, a sta ako ona to voli? Sto onda da se muci da "zasluzuje", lepo objasni decku da je to uzbudjuje... I stvar resena dogovorom! A ako ima srece da naidje na sadistu, instrumenti "radosti" mogu biti raznovrsniji.
A devojka koja bi lupila samar nekim drugim devojkama zbog ponasanja prema njihovim decacima trebalo bi, u stvari, da nadje decaka kojem se dopada da dobija samare...
I ne bi bilo teme na forumu...
 
Zensko:
onako jedan vaspitni. Ali, nikako ne bih volela da se to meni desi(pa cak i da ga realno zasluzim).


Vaspitni samari? Znaci, decko je sad i vaspitac? A ja mislila da su to trebali roditelji da odrade, na balkanski nacin :twisted: . Spooky...

Znaci, ti smatras da mozes realno zasluziti sljagu od dragog. Sto li skrivis za jedan aperkat (ako se tako kaze) :)? O ljudi moji... Volite se :wink: !
 
srebro:
crnikica81:
Samar...hm...slabost, cista umna slabost kojoj pribegavaju oni koji na drugi nacin ne mogu da kontrolisu svoje emocije. :wink:
Kontrolisanje emocija je bezveze.

Hm… znaci ovako… ja cu tebe u naletu besa da izprepucam, moguce da ce da mi bude lakse, a onda ces ti meni da vratis istom merom… ili posto sam ja ljubomorana uskraticu ti slobodu jer ne mogu da kontrolisem osecaj koji izaziva misao da te neka druga gleda… :roll: pa ces ti meni da zabranis da razgovaram drugarski sa bivsim momkom I opalicas mi samarcinu ako se to desi … nije mi jasno sta ne treba ovde da se kontrolise! :roll: Ugusicemo jedno drugo od silnih emocija, “poubijacemo se” … ali zivela ljubav !!! :D
Svako nosi sam odgovornost za ono sto oseca I treba da kontrolise osecanja u smislu da neguje ona pozitivna, a da izkoreni ona afektivna I rdjava. Ne razumem sta ne stima u ovoj formulaciji !!! :?:
Niko nema pravo da istresa na tebi bes, gnev ili sta vec, pa bio ti kriv za to ili ne, mada nisi kriv, ali to je vec druga tema! Za ono sto osecamo snosimo sami odgovornost I niko drugi !
:wink:
Preverio si me …hm…ok! Dovidjenja I molim lepo… tesko jeste volela sam te I bla, bla bla, ali necu zbog toga da ti lupam samare, gadjam te tanjirima, zovem curu sa kojom si me varao I prozivam je svakojakim nazivima…. jer sam besna! Glupost! :!:
 
Jadan muškarac koji se dovede u priliku da je ošamari. Bolje da se pokrije ušima, jer time pokazuje koliko mu je muškosti ostalo među nogama i da je ona njim ovladala do te mere da nije u stanju da vlada sam sobom.
A žene, brate, vole da vladaju, makar bile i šamarane. Šta će joj veća potvrda o tome koliko ga je zaularila od vruće šamaršine na obrazu.
Mudar muškarac zna kako da se postavi u prilici kada ona krene u osvajačke pohode. Ali je to poduža priča. I mudra žena zna kako da se prema svom muškarcu ophodi, a da se on oseća korisnim a ne manipulisanim. To je priča za sebe.
 
djidjo:
Jadan muškarac koji se dovede u priliku da je ošamari. Bolje da se pokrije ušima, jer <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=time&v=55">time</a> pokazuje koliko mu je muškosti ostalo među nogama i da je ona njim ovladala do te mere da nije u stanju da vlada sam sobom.
A žene, brate, vole da vladaju, makar bile i šamarane. Šta će joj veća potvrda o tome koliko ga je zaularila od vruće šamaršine na obrazu.
Mudar muškarac zna kako da se postavi u prilici kada ona krene u osvajačke pohode. Ali je to poduža priča. I mudra žena zna kako da se prema svom muškarcu ophodi, a da se on oseća korisnim a ne manipulisanim. To je priča za sebe.
SVAKA CAST,DELIMO U POTPUNOSTI MISLJENJE!!!
 
svaka osoba sa imalo mozga, bi trebalo da koristi isti u raspravi..ukoliko je ostala bez argumenata ili teksta , treba da se okrene i ode ako je drugoj strani nemoguće nešto objasniti upotrebom reči. šamaranje i nasilje koriste umesto argumenta oni koji mozga nemaju!
 

Back
Top