SHAMAR, ZA ILI PROTIV?
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 76

Tema: SHAMAR, ZA ILI PROTIV?

Zensko
    Guest

Podrazumevano SHAMAR, ZA ILI PROTIV?

Da li je ponekad opravdano osamariti zenu (devojku)?Mnogo puta mi se desilo da posmatram druge parove u svadji u kojoj se zena ponasa tako da bih joj ja da sam na mestu muskarca sa takvim zadovoljstvom lupila samar, onako jedan vaspitni. Ali, nikako ne bih volela da se to meni desi(pa cak i da ga realno zasluzim). Interesuje me vase misljenje: Znaci, da li postoji ZASLUZENI SHAMAR, i ako postoji, da li ga treba upraznjavati? ops:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

ne treba

Primećen član
    Učlanjen
    23.01.2004.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Moze devojka da ZASLUZI samar, ali NIKAKO ne treba da ga DOBIJE :x

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

I to jedna zena pita...??? :?
    Ja sam iskreno odusevljena...
    Posto si ti s ovim pitanjem zasluzila jedan, hajde da ti ga opalimo...
    Moze...?

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Podrazumevano

Devojke, samo opusteno. Sta ste zapenile. Pa ako ce vam biti lakse dajte vi njemu jedan vaspitni.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Hehehe, sto li sam znala da ces ti doci na ovaj topic...

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Podrazumevano

Bilo je to jace od mene.

Primećen član
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

U bre, jos pitas, zasluzuju samare svaki dan . Mada, ne treba da ih dobiju, nije fer. Kako da udarim samar nekom stvorenju koje ne moze da se brani(moze, ali kad ti zensko udari samar to ne moze da boli(osim ako nije bodi bilderka)). A mi njima mozemo da udarimo samar da se zanesveste ,dakle nije fora

Iskusan taja (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano Re: SHAMAR, ZA ILI PROTIV?

Citat Original postavio Zensko
    Da li je ponekad opravdano osamariti zenu (devojku)? Interesuje me vase misljenje: Znaci, da li postoji ZASLUZENI SHAMAR, i ako postoji, da li ga treba upraznjavati? ops:

Aj zasluzi ga pa javi kako je bilo........

atleticarka
    Guest

Podrazumevano

ne postoji opravdanje za tako nesto. prezirem muskarce koji i pomisle da bi djevojku trebao da udari!

XY?
    Guest

Podrazumevano ?

Nisam stigla bas sve da procitam ali evo ovako se ukljucujem nisam bas razumela zbog cega bi devojka trebalo da dobije taj shamar?

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Glupost :?
    Svasta :shock:

xy?
    Guest

Podrazumevano ?

NIsam dobila odgovorrr.

Ističe se
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Da li je ponekad opravdano osamariti zenu (devojku)?Mnogo puta mi se desilo da posmatram druge parove u svadji u kojoj se zena ponasa tako da bih joj ja da sam na mestu muskarca sa takvim zadovoljstvom lupila samar, onako jedan vaspitni. Ali, nikako ne bih volela da se to meni desi(pa cak i da ga realno zasluzim). Interesuje me vase misljenje: Znaci, da li postoji ZASLUZENI SHAMAR, i ako postoji, da li ga treba upraznjavati? ops:
    Ako,dodje do tog samara...to znaci da je on sa tim cinom priznao da je slab,pobedjen.....znaci kraj....
    Licno,ako bas zasluzi....pusticu je da se sama bije

Primećen član srebro (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Mmmm,ništa mi nije sladje nego zveknuti kučku kad to zaista zasluži...Ali ako do toga dodje onda je kraj svakoj priči.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio QchCK*a
    Moze devojka da ZASLUZI samar, ali NIKAKO ne treba da ga DOBIJE :x
    Jasta, nikako ne treba da dobije samar
    Cemu ti pesnica sluzi

Zoza
    Guest

Podrazumevano

E, a sta ako ona to voli? Sto onda da se muci da "zasluzuje", lepo objasni decku da je to uzbudjuje... I stvar resena dogovorom! A ako ima srece da naidje na sadistu, instrumenti "radosti" mogu biti raznovrsniji.
    A devojka koja bi lupila samar nekim drugim devojkama zbog ponasanja prema njihovim decacima trebalo bi, u stvari, da nadje decaka kojem se dopada da dobija samare...
    I ne bi bilo teme na forumu...

crnikica81
    Guest

Podrazumevano

Samar...hm...slabost, cista umna slabost kojoj pribegavaju oni koji na drugi nacin ne mogu da kontrolisu svoje emocije. :wink:

Primećen član srebro (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio crnikica81
    Samar...hm...slabost, cista umna slabost kojoj pribegavaju oni koji na drugi nacin ne mogu da kontrolisu svoje emocije. :wink:
    Kontrolisanje emocija je bezveze.

Obećava Boyana (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

onako jedan vaspitni. Ali, nikako ne bih volela da se to meni desi(pa cak i da ga realno zasluzim).

Vaspitni samari? Znaci, decko je sad i vaspitac? A ja mislila da su to trebali roditelji da odrade, na balkanski nacin . Spooky...

Znaci, ti smatras da mozes realno zasluziti sljagu od dragog. Sto li skrivis za jedan aperkat (ako se tako kaze) ? O ljudi moji... Volite se :wink: !

Obećava Boyana (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio srebro
    Slazem se, ali se onda ta emocija samaranja prebaci u neku drugu, suptilniju...

crnkica_81
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio srebro
    Hm… znaci ovako… ja cu tebe u naletu besa da izprepucam, moguce da ce da mi bude lakse, a onda ces ti meni da vratis istom merom… ili posto sam ja ljubomorana uskraticu ti slobodu jer ne mogu da kontrolisem osecaj koji izaziva misao da te neka druga gleda… pa ces ti meni da zabranis da razgovaram drugarski sa bivsim momkom I opalicas mi samarcinu ako se to desi … nije mi jasno sta ne treba ovde da se kontrolise! Ugusicemo jedno drugo od silnih emocija, “poubijacemo se” … ali zivela ljubav !!!
    Svako nosi sam odgovornost za ono sto oseca I treba da kontrolise osecanja u smislu da neguje ona pozitivna, a da izkoreni ona afektivna I rdjava. Ne razumem sta ne stima u ovoj formulaciji !!!
    Niko nema pravo da istresa na tebi bes, gnev ili sta vec, pa bio ti kriv za to ili ne, mada nisi kriv, ali to je vec druga tema! Za ono sto osecamo snosimo sami odgovornost I niko drugi !
    :wink:
    Preverio si me …hm…ok! Dovidjenja I molim lepo… tesko jeste volela sam te I bla, bla bla, ali necu zbog toga da ti lupam samare, gadjam te tanjirima, zovem curu sa kojom si me varao I prozivam je svakojakim nazivima…. jer sam besna! Glupost!

Primećen član
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Jadan muškarac koji se dovede u priliku da je ošamari. Bolje da se pokrije ušima, jer time pokazuje koliko mu je muškosti ostalo među nogama i da je ona njim ovladala do te mere da nije u stanju da vlada sam sobom.
    A žene, brate, vole da vladaju, makar bile i šamarane. Šta će joj veća potvrda o tome koliko ga je zaularila od vruće šamaršine na obrazu.
    Mudar muškarac zna kako da se postavi u prilici kada ona krene u osvajačke pohode. Ali je to poduža priča. I mudra žena zna kako da se prema svom muškarcu ophodi, a da se on oseća korisnim a ne manipulisanim. To je priča za sebe.

cica-maca-80
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio djidjo
    Jadan muškarac koji se dovede u priliku da je ošamari. Bolje da se pokrije ušima, jer <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=time&v=55">time</a> pokazuje koliko mu je muškosti ostalo među nogama i da je ona njim ovladala do te mere da nije u stanju da vlada sam sobom.
    A žene, brate, vole da vladaju, makar bile i šamarane. Šta će joj veća potvrda o tome koliko ga je zaularila od vruće šamaršine na obrazu.
    Mudar muškarac zna kako da se postavi u prilici kada ona krene u osvajačke pohode. Ali je to poduža priča. I mudra žena zna kako da se prema svom muškarcu ophodi, a da se on oseća korisnim a ne manipulisanim. To je priča za sebe.
    SVAKA CAST,DELIMO U POTPUNOSTI MISLJENJE!!!

hazard
    Guest

Podrazumevano

svaka osoba sa imalo mozga, bi trebalo da koristi isti u raspravi..ukoliko je ostala bez argumenata ili teksta , treba da se okrene i ode ako je drugoj strani nemoguće nešto objasniti upotrebom reči. šamaranje i nasilje koriste umesto argumenta oni koji mozga nemaju!

Slične teme

1. ZA I PROTIV.....
    Autor shaddow u forumu Žene
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 15.03.2007., 09:13
  2. Protiv ...
    Autor borisbg u forumu Muzika
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 05.07.2005., 21:50
  3. DP - za i protiv?
    Autor mr.Pink u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 10