Zrtva softverskog obracuna

lol-lola

Početnik
Poruka
39
Kupila komp kod lokalnih snabdevaca i ne znam sta sam platila- nit` pitase nit rekose. Ocigledno je da mi fali original.
Ovi iz Mikrosofta mi poslase obavestenje rekavsi da sam potencijalna zrtva `software counterfighting i da "This copy of Windows did not pass genuine validation". Ljudi, pomagajte! Hvala!
 
Imam imam dobar internet...
Sto kazu - spreman steci i uteci ;)
E a kako stoje stvari sa drajverima za Linux ?


btw
Braca kubanci koriste Linuxe , zar ne ;)

Hm, e bre i ti pocheo ko onaj, drajveri pa drajveri... Nema bre toga u svetu linuxa, odnosno ima al` uglavnom sve radi...;) Samo gledaj da narezes iso image i prilikom instalacija da budesh na netu a za ostalo che se ubuntu pobrinuti...
 
Skines ubuntu.iso. Onda ugasis komp pa ga prosetas tri kruga oko stola... Stavis ga na sto i dovedes popa da ocita molitvu... Posle toga ga malo poprskas svetom vodicom upalis i driveri instalirani...
A ako to ne uspe ti ga samo cebetom prekri i nemas frke...
 
Skines ubuntu.iso. Onda ugasis komp pa ga prosetas tri kruga oko stola... Stavis ga na sto i dovedes popa da ocita molitvu... Posle toga ga malo poprskas svetom vodicom upalis i driveri instalirani...
A ako to ne uspe ti ga samo cebetom prekri i nemas frke...
A jel to treba raditi na Svetog Nikolu ili sada na Djurdjev Dan?
Samo nesto mi tu nije jasno... ako recimo Nova godina pada 1. januara, zasto je nasa pravoslavna 14. ?!?!
Isto tako ako se instaliraju na Djurdjev Dan ili na Svetog Nikolu 19. decembra da li ih treba instalirati bash tog datuma ili 14 dana kaasnije?
 
Ne mzoes ga instalirati 14 dana kasnije kad se preracuna sveti nikola pada na 19 novog kalendara... Al ajd to resis s popom.. E sad da lic es o Djurdjev danu ili Nikoljdanu to zavisi da li je racunar ptavilno prosetan 3 puta oko stola vodim vola :)
 

Back
Top