Nazime!!!

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
Kako se zovete u rl?

Evo, ja sam Miloje Panić.

I da li vam je ime ikad odmoglo u ljubavi?

Znam par cura koje su se uvek prilikom upoznavanja lagale svoje prvo ime (Željka -> Ivana) itd...

Vaša iskustva?

Pozz!
 
i ja sam miloje panic.

jeste desilo mi se da se ista devojka prestavljala sa tri razlicita imena,da na kraju nisam znala ko je tu lud.a luda je ona,vidi joj se u ocima.

inace nije lako nositi ruzno ime,predstavljas se kad ono slavisa,jarmila,zivota,punisa,malisa etc :neutral:
 
Volim biti Živka. Kad me pijani droljak pita kako se zovem, a učini mi se kretenastim, ili se već tako pokazao... jao stvarno ću da otvorim onu temu. Al' mi glupo ovde.
 
meni je moje ime milodarka bas cool.
..nikad nijesam imala neprijatnosti,jer u stvari nijesam takva:cool: samo odusevljenje, jer je milozvucno, jedino kad su me pomijesali sa milodarkom sestrom od moje komsinice radmile s frutka..a ona je posle ufrckala kosu pa nije bilo problema.
 
i ja sam miloje panic.

jeste desilo mi se da se ista devojka prestavljala sa tri razlicita imena,da na kraju nisam znala ko je tu lud.a luda je ona,vidi joj se u ocima.

inace nije lako nositi ruzno ime,predstavljas se kad ono slavisa,jarmila,zivota,punisa,malisa etc :neutral:
Smiljka, NE LAŽI !!! :D
 
Žorž Stanković

yesssssssssssssssssssssss


ono...sorry ako sam nekoga probudio...
6u4781e.gif
 

Back
Top