StarCraft

Vril

Primećen član
Poruka
514
Dragi moji. Dragi moji. Evo zelim da otvorim ovu temu i da pricamo o desotogodisnjici ove igre i o raznim taktikama koje primenjujete i o multygame i svemu ostalom o StarCraft - u. Evo ja sam sad skoro poceo da igram preko bettleneta i tako... uzivam. Najcesce igram sa Zergovima. Kada igram 1na1, a protivnik je terran ja sam takodje Terran i u glavnom pobedim :P
Sa Protossima volim da igram takodje jedan na jedan [pogotovo Fastest map] Evo danas sam igrao Prostoss vs Protoss i dobio sam igru tako sto sam mu nasao slucajno bazu posle minuta sa radilicom i pravio Pylone okolo njega i Canone eeh... DA cujem vas...
 
hehe ja igram sa zergovima fastest map napravim 20 hatchery i nema shanse da izgubim a sa protosima igram tako shto napravim 24 gateway-a i pravim 5 grupa dragona :D
 
kako ne znam...evo ti jedna kad si zerg i igrash protiv zerga fastest map kreni odmah i napravi mu 2-4 sunkena i oleshi ga to ti je jedna shta ti josh treba pishi ;)
 
pazi vako... Gousth baca nuku jel? epa staviis mu da bude nevidljiv kliknes tamo gde oces da bacis nuku i iznad njega satavis DETEKTOR tj vissela ili kako se vec pise. I onda protivnik i ako ga vidi ne moze da klikne na njega da ga napadne. a dok uniste vissela treba neko vreme... jedino ako protivnik ne pritisne Ctrl+A tu negde pored... :) to je za poludeti. :) oces da opalimo koju partiju? I ne kontam, nije valjda da samo mi igramo SC
 
Uostalom otvorio sam ovu temu jer zelim da vidim kako drugi igraju. Ja recimo gledam da sto pre pronadjem protivnika i napravim bazu blizu njega. i onda on jadnicak dok shvati sta se desava vec bude kasno. Aj kad budem imao vremena pa da igramo zajedno. :) Takodje volim 3vs3 s time da svaka strana ima Terrane Zergove i Protosse. :) nego pre neki dan sam prvi put igrao Team Game Top Vs Botton. i kad igrate 2 na 2 i nije strasno a ako igrate 3 na 3 onda je vec guzva i nestasica oko novca. Stos je da oni koji su u timu igraju sa jednom bazom. Lepo jedni budu zergovi a drugi protosi i svako upravlja svakim :) a kad je troje u timu malo je nezgodno zbog para.
Da cujem Vas?

p.s. jesi li instalirao igru
 
Ja sam poceo danas da igram sa EXPanzijom(narodnjak),E sad pitanje,kako da igram s nekim preko Hamachija?(sa narodnom verzijom).Detaljno uputstvo mi treba.Unapred Hvala.
 

Back
Top