Janko Tipsarevic

pa, covek je sam rekao sve- copao je poslednja 3 seta ali se ipak do kraja borio! samo neka nastavi ovako i on je u top10! steta je za zreb koji je posteno zaradio, ali bice toga jos! :)
btw- pojedinacne teme uopsteno slabo "idu" sa obzirom da za gotovo sve komentare koristimo teme atp i wta...
a i ljudi se uglavnom smore (da bi jos i komentarisali) kada neko za koga navijaju izgubi u mecu u kojem je moglo i mozda trebalo da bude drugacije.
ne brini- imace janko fanova kolko hoces (vec ih je mnogo osvojio), samo da nastavi ovako...
 
Poslednja izmena:
Ma Janko je car..Nisam htela da pisam,jel sam bila tuzna zato sto je izgubio.A na majmuna Djokovica sam jos besna..
Blah,skinula am prokleti mec sa sajta Vimbldona i moram da ga platim da bi mogla da gledam..Joj majko bozija..:(
 
Hah, car... Kad se okrenuo i puko na srpskom na onu ženu što gleda linije... 'Koji je tebi *****' :D
немој да причаш :lol:
а јеси гледао данас тј. јуче :rotf:
стварно штета за онај сервис на линију :sad2:
можда би Јанко повео 2-1 ...
ал морам да кажем да је добро играо, и још боље сервирао али ... та повреда.. спречила га да трчи ... . стварно је велики борац..... генерално овај Вимблдон је одиграо на ВИСОКОМ новоу :worth: само тако настави ТИПСООО :worth:
 
Bravo za Janka,gledao sam mec i mogu reci da je stvarno odigrao kao car! Samo kad bi on bio normalan i dobije,sada vec sigurno,lakseg protivnika. Ako ostane normalan,moze on mnoooogo dalje od drugog kola :D :D :D
 
Janko je super. Mislim da ima dosta kvaliteta jer ljudski ume da namuci Federera, Nadala, Rodicka itd. Najzesci je bio na Wimbledon-u kad je castio linijske i glavnog sudiju. Zna da nije sve samo na terenu, SVAKA CAST!
 
Mislim da nam je iskidao zivce svima...
meni srce kuca 200 na sat...
on nije normalan...koliko se nije mucio tokom celog meca na svoj servis,mucio se u poslednjem gemu...
koliko je break lopti imao na kraju sam mislila da ce izgubiti jeeebesh mi sve....
obozavam ga!

ps. moji su popizdeli...hteli su da prebace..samo da ga ne gledaju i da se ne nerviraju..
a ja sam na kraju rekla ili ce biti as ili ce sje.bati...i mama kaze..nece pogresiti....
aaaaaaaas...i kraj :D
 

Back
Top