Janko Tipsarevic

Janko nema za cim da zali..Kao 37 teniser sveta,dosao je medju 32 najbolja igraca-nije malo! e sad,sto je naisao na jednog od kosturasa,igraca koji je u prvih 10 vec godinama-to je druga prica.

Neka Janko svaki Masters dodje treceg ili cetvrtog kola do kraja sezone,uz jos solidan rezultat na GSovima i on ce uci u prvih 25,tu nema sumnje :D :D :D

Eh,da li je napokon taj nenormlani Janko-koga mnoooooooooogo ne gotivim,nakopon resio da igra tenis?Ako jeste,svaka mu cast...Onda cu i ja promeniti misljenje o njemu,naravno :D :D :D
 
Dobar je Janko ima on šansu za ulazak medju 20 najboljih na svetu. Njegov najveći problem je što psihički padne čim propusti neku dobru priliku da povede ili napravi brejk. Posle tog pada ne može da se povrati u igru i uvek izgubi. On bi više trebao da razgovara sa nekim psiholozima da mu pomognu da mentalno ojača. Sve drugo ima i kondiciju i dobre udarce.
 
BRAVO ZA JANKA! odlicna partija!! cudno je da sam ocekivao (i da sigurno nisam jedini) da janko prodje blejka i dobije sansu da posle jednog ipak malo slabijeg protivnika udje u 1/4f mastersa! sposoban je janko mozda i za top 10, samo da se sredi u glavi (ako vec nije) :D
edit: tek sada videh da dobrim delom ponovih blondie-ine reci :)
 
Poslednja izmena:
Janku svaka cast,nije da nije! Dobiti Blejka nije mala stvar,mada sad mislim da ide veliki problem za Janka..Znate za njegove velike padove kad igra sa nepoznatim teniserima? E samo da to ne bud,i eto nama cetvrtfinala Tipsa Vs. Nole! Da,da...
 
A i ova tema o deda Janku će trajati dok ga neko ne pocepa sa terena k'o svinja mastan džak...još uvek ne mogu da mu zaboravim ono p.dersko ponašanje tokom intoniranja naše himne kada je muja k'o tele žvakao orbit i prekrstio ruke kao da su tursku himnu puštali :otkacio:
 
Ovo za himnu moram da kazem,
sigurna sam da kada bi anketirali ljude po ulici od 100 ne bi vise od 10 znalo da je otpeva,ako bi se i toliko naslo.

Janko dobro igra i nadam se pobedi u sledecem mecu,
zna li neko u koliko sati pocinje?
Ne mogu nikako da se snadjem na Wimbledonovom sajtu:confused:
 
Ovo za himnu moram da kazem,
sigurna sam da kada bi anketirali ljude po ulici od 100 ne bi vise od 10 znalo da je otpeva,ako bi se i toliko naslo.

Janko dobro igra i nadam se pobedi u sledecem mecu,
zna li neko u koliko sati pocinje?
Ne mogu nikako da se snadjem na Wimbledonovom sajtu:confused:

NIJE UOPŠTE BITNO DA LI ZNA REČI NAŠE HIMNE ILI NE...prekrstio čova ruke,preživa...k'o da čeka autobus...a milion i kusur ljudi ga gleda...odvratno,zar ne?
 
a nadju se i oni koji ce da pljuju srbiju sa sve njenim ljudima u kojima kao najveci problem vide to sto su se u srbiji rodili. i sve to dok sigurno ne bi rado doziveli da budu omalovazeni zbog toga sto se i oni vode kao srbi... i sve to uprkos cinjenici da mogu da se snadju i odu da zive u nekoj drugoj zemlji (npr. u africi), daleko od srbije koja im je tol'ko losa... ali ipak ostaju... :p

ne, stvarno mi nije jasno kako neki srbin moze toliko da mrzi sve sto je srpsko, a da ne popizdi i resi da ode preko grane... ako to postavis kao prioritetan cilj u zivotu svakako je izvodljivo...

uostalom, zar ne treba svima da bude drago sto ana, nole i jj- sirom sveta, barem malo razbijaju predrasude koje nismo ni zasluzili vec su nam nametnute nesagledivom sebicnoscu onih koji su zapravo veci divljaci lepsih odela?!

nije da me preterano pogadja kada vidim tako nesto (iako se to ne desava preterano retko), samo ne mogu to nikako da shvatim pa se ponekada tome vracam... eh... jos ce ispasti cudno sto nemam ni trunku ugradjene mrznje prema razlicitom od sebe- a srbin sam... :lol:

.........

a kada igra tipsa- pise na temi atp... svaki dan turnira sam stavljao ceo raspored zajedno sa izdvojenim delicem u kome pise kada glavni favoriti kao i nasi teniseri igraju (i na kom terenu)... al' valjda nije lako baciti pogled na logicnu temu...
 
Poslednja izmena:
Типса игра за медаљу....већ је одбранио бодове од прошле године јел тако ?
а видесте ли онај његов нинџа-180-степени-бекенд, узео и поен :klap::klap: хо хо :D
 
hahahaaaa. rekoh ja cim ispade nole- sada je muskarac na redu da nam donese gs... ajmo tipsaaaa! :mrgreen:
e a stvarno mu svaka cast... igrao je na vrlo visokom nivou ceo mec. jako malo gresaka uz agresivnu igru... fenomenalno odigrani kljucni poeni (rodik i tursunov nisu iskoristili ni 1 od zajednickih 15)... i eto odbrane bodova i prolaza u drugu nedelju... :D

Meni je logicno da na Tipsarevicevoj temi pise kad igra Tipsarevic svoj sledeci mec,al ajde,nek bude da nije logicno.

Pritom odlicno je igrao danas,verujem da ce doci do polufinala:super:
ma nije nelogicno... samo je logicno i to da napisem raspored na nekoj opstoj temi... da ne pisem 5-6 poruka (za svakog igraca po 1) i za svaki dan vimbldona... na kraju krajeva- vecina bi to onda morala da sastavlja (ako se i posluzi time)... ;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top