СЛУЧАЈ "РАТКО МЛАДИЋ"

Тај суд је изгледа направљен само да се срби осуде и нико више.

па наравно свако ко је убијао Србе добија ослодађајућу пресуду...чуди ме да нису до сад ослободили Готовину(Закон Логике ЛДП)....човек само губи бреме тамо ццццц...
 
Nije ispravno ubijati Srbe, ali je O.K. tamaniti par hiljada muslimanskih civila?

Муслимански цивили??? То су заробљени војници, побијено их је око 8 000 (око 1500 је покушало пре предаје да се пробије кроз обруч па нису добро прошли), готово сви од 20 до 50 год. ВОЈНИЦИ. Сад, оно што је радио Орић (паљење и клање), 5. Корпус (паљење села, стрељања, клање људи СВИХ ГОДИШТА И ОБА ПОЛА, па усташе шта су радиле да и не помињем. А и видим, сви који су убијали Србе су у затвору...
 
Коме да се жале?
Можда би било добро да промени веру и да се одрекне нашег држављанства, можда би тада прошао добро у Хагу.

Koliko ja znam postoji neki Međunarodni sud za ljudska prava. Sve u svemu i da nema kome da se žali opet treba da se preda makar nastradao, kad je već toliki patriota. Bolje on jedan nego nas 7 miliona.
 
Муслимански цивили??? То су заробљени војници, побијено их је око 8 000 (око 1500 је покушало пре предаје да се пробије кроз обруч па нису добро прошли), готово сви од 20 до 50 год. ВОЈНИЦИ. Сад, оно што је радио Орић (паљење и клање), 5. Корпус (паљење села, стрељања, клање људи СВИХ ГОДИШТА И ОБА ПОЛА, па усташе шта су радиле да и не помињем. А и видим, сви који су убијали Србе су у затвору...

Lepo, nek to Mladić objasni u Hagu. U čemu je problem?
Zašto 8 miliona građana Srbije moraju da budu njegovi taoci?

Jedna od retkih stvari koju cenim kod Šešelja je što je otišao sam.
 
Lepo, nek to Mladić objasni u Hagu. U čemu je problem?
Zašto 8 miliona građana Srbije moraju da budu njegovi taoci?

Jedna od retkih stvari koju cenim kod Šešelja je što je otišao sam.

Шешељу је свеједно где је, он скупља поене и овде и тамо. Таоци??? Па да предамо све хашке оптуженике опет би нас уцењивали за нешто.
 

Back
Top