BISERI DIKTATORA DŽORDŽA BUŠA

berislav83

Domaćin
Poruka
4.696
Na 131 strani teletexta hrvatske RTL su stavljeni neki od bisera ovog tiranina pa cu vam navesti nekoliko

-"Ja sam zapovednik vidite ne moram objasnjavati,ne moram objasnavati-ne moram objasnjavati zato govorim sto govorim i to je zanimljiva stvar kad si predsednik"
-"Ja znam u sta verujem i nastavicu istrazivati u ono sto verujem.Verujem da je ono u sto verujem ispravno"
-"Ako ne postignemo uspeh u velikoj smo opasnosti od neuspeha"
-"Mislim da se svi slazemo da je proslost prosla."
-"Divna stvar u knjigama je sto se katkad u knjigama mogu naci i prelepe slike"
-"Rat protiv terorizma ukljucuje sadama huseina,sadama huseina zbog prirode sadama huseina i povijesti sadama huseina i njegove volje da sam sebe terorizira."

Sad mi i nije toliko zao sto je SAD priznao nezavisnost ljudozderske i teroristicke drzave Kosovo,pa ovaj tiranin nije u stanju ni da sastavi prosto prosirenu recenicu,a akmoli da donosi normalne odluke.
 
Covek je legenda.

21kfss3.jpg

166yma9.jpg

35jcmcn.jpg

35ak95l.jpg
 
Mada ovo je najjace

166yma9.jpg



Ja bi da se raspise referendum u Srbiji da posto Dzordz zavrsava svoj mandat u USA dodje kod nas i zameni ovog naseg. Bar da se smejemo svaki dan mada i ovaj nas je komedija samo mu treba organizovati cesce neke akcije. Da sam mu neki savetnik stalno bi ga lozio na neke akcije i slicno bila bi pishijada.
 

Back
Top