Sta i kako ste komponovali...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajde ovako, ovo sam napisao pre nesto vise od godinu i po dana...posveceno mojoj devojci :D Patetika cista ali kad je covek zaljubljen onda ide do kraja...cak dotle da sa svojim pank bendom snimi jednu ovakvu stvar...Ovo nikada nije ugledalo svetlost dana, slusalo se po svirkama i zurkama, nije bilo ni na jednom demonu...znaci odbaceni deo stvaralastva....Pesma se zove "HVALA" - ocekujem kritike! ;)

P.S. Aranzman i tekst su moji tako da na neki nacin odgovaram na ovu temu...i nemojte zameriti na mom urlanju, sada sam mnogo bolji pevac! :-D
Necu da kazem ime benda jer se nikada nismo reklamirali na netu, ko nas zna-zna! ;)

http://www.box.net/shared/kzmdygtw8s
 
Ajde ovako, ovo sam napisao pre nesto vise od godinu i po dana...posveceno mojoj devojci :D Patetika cista ali kad je covek zaljubljen onda ide do kraja...cak dotle da sa svojim pank bendom snimi jednu ovakvu stvar...Ovo nikada nije ugledalo svetlost dana, slusalo se po svirkama i zurkama, nije bilo ni na jednom demonu...znaci odbaceni deo stvaralastva....Pesma se zove "HVALA" - ocekujem kritike! ;)

P.S. Aranzman i tekst su moji tako da na neki nacin odgovaram na ovu temu...i nemojte zameriti na mom urlanju, sada sam mnogo bolji pevac! :-D
Necu da kazem ime benda jer se nikada nismo reklamirali na netu, ko nas zna-zna! ;)

http://www.box.net/shared/kzmdygtw8s

Tema nije "stavite snimke" nego "objasnite svoje note".
 
Ja sviram pank a ne klasiku, tu nema nikakve dublje poruke osim ove koja se cuje...nemam sta tu da objasnim, tema je sta i kako ste komponovali...evo i odgovora - Sta sam komponovao? Ovu rastimovanu gitaru i bas, KAKO SAM KOMPONOVAO- Napio se, napisao tekst i uklopio ga u muziku...
Hebem ti ljude...
 
Tema nije "stavite snimke" nego "objasnite svoje note".

ti ne mozes da shvatis da muzika i umetnost uopste nije matematika.....ne mozes da dodjes i kazes e sad cu da stavim ovde tu notu jer statistika kaze da se tu ta nota najvise svidja 90% ljudi.....umetnost je umetnost jer svako radi ono kako se nejmu dopada.....bas bi voleo da mi npr. Blackmore kaze zasto je odsvirao taj riff SMoke on the Water bas G,H.C , a ne recimo G,C,D ili A,Cis,D........
@ Sid postoji tema, DJM ju je otvorio,a i ti si slao neke postove,jeste da nisi slao komopzicije ali postove jesi....tu imas i jednu komoziciju ovog diode,koji verovatno ne zna ni ni kao dioda funkcionise.....pa bih voleo da mi objasni t u svoju kompoziciju......a sto se tvoje komopzicije tice.....jbbg. punk ko punk, dobro je....ali ja se u to slabo razumem :)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da, ja sam! Takodje sam i onaj koji je zavrsio na gitari osnovnu muzicku i srednju muzicku skolu, takodje sam i onaj koji je primljen na akademiju dzez gitare u Amsterdamu ali nikada nisam ni zapoceo te studije bas zato sto nisam hteo da ostavim ovu devojku kojoj je namenjena pesma od 3 akorda, i tu emociju ne moze da promeni ni 10 paganinija! Time smatram da sam dovoljno kvalifikovan da govorim o muzici...
 
Da, ja sam! Takodje sam i onaj koji je zavrsio na gitari osnovnu muzicku i srednju muzicku skolu, takodje sam i onaj koji je primljen na akademiju dzez gitare u Amsterdamu ali nikada nisam ni zapoceo te studije bas zato sto nisam hteo da ostavim ovu devojku kojoj je namenjena pesma od 3 akorda, i tu emociju ne moze da promeni ni 10 paganinija! Time smatram da sam dovoljno kvalifikovan da govorim o muzici...

ne kazem da nisi, ali ja na temi trazim da se o muzici govori, a ne da se stavljaju snimci ili slusa muzika. Mo's ti to , jesi sposoban ti to da svatis? Daklem,ako mislis da je sve sto nema samo 3 akorda *, onda nastavi da lupas... ako ne nadji nesto sto je "ontopic" pa pisi nekoristi moju temu za propagandu tvog "nesvesnog" stvaralastva i *.
 
Brate, jesi li ti stvarno toliko glup ili se pravis? Ja sam okacio svoju muziku sto je i trazeno (necu ti valjda napisati note i akorde pa da diskutujemo o tome), ako trazis da se govori ja sam ponudio nesto svoje...e sad izvini veliki majstore sto sam uleteo sa pankom i poremetio ti koncepciju...eto to je poenta...
Sto se propagande tice...postoje na forumu ljudi koji me poznaju i koji znaju sa kojim bendom radim a veruj mi da tom bendu nije potrebna ovakva propaganda! Cheers!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top