Sta i kako ste komponovali...
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Sta i kako ste komponovali...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Sta i kako ste komponovali...

stavljati na temu delove vasih kompozicija, i "kako ste to dosli do toga" tj zasto ste bas tako odredili note.

Ističe se
    Učlanjen
    15.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: Sta i kako ste komponovali...

Pa lepo... Salim se..

Aktivan član Sid* (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    54

Jeste pa da mi pokrades umotvorine... Cekaj dok zastitim autorskim pravima!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

izgleda nema sto da ti pokradem.

nije ozbiljno, mislim da je tema dobra. Mozete pisati i analize tudjih pesama ako ste recimo "desifrovali zasto-kako" u necijim tudjim notama, neke poznate pesme il sta ja znam.

Učlanjen
    24.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    54

Ajde ovako, ovo sam napisao pre nesto vise od godinu i po dana...posveceno mojoj devojci Patetika cista ali kad je covek zaljubljen onda ide do kraja...cak dotle da sa svojim pank bendom snimi jednu ovakvu stvar...Ovo nikada nije ugledalo svetlost dana, slusalo se po svirkama i zurkama, nije bilo ni na jednom demonu...znaci odbaceni deo stvaralastva....Pesma se zove "HVALA" - ocekujem kritike!

P.S. Aranzman i tekst su moji tako da na neki nacin odgovaram na ovu temu...i nemojte zameriti na mom urlanju, sada sam mnogo bolji pevac! :-D
    Necu da kazem ime benda jer se nikada nismo reklamirali na netu, ko nas zna-zna!

http://www.box.net/shared/kzmdygtw8s

Aktivan član Guitar_Thrill (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

koja je razlika izmedju ovoga i teme Muzicari sa internet krsarice ili kako se ve zove tema....? ovo ozbiljno pitam,zar tamo nismo to isto radili?

Učlanjen
    24.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    54

...Ja ne znam za tu temu? Ili se ne secam... :/

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Sid* Pogledaj poruku
    Ajde ovako, ovo sam napisao pre nesto vise od godinu i po dana...posveceno mojoj devojci Patetika cista ali kad je covek zaljubljen onda ide do kraja...cak dotle da sa svojim pank bendom snimi jednu ovakvu stvar...Ovo nikada nije ugledalo svetlost dana, slusalo se po svirkama i zurkama, nije bilo ni na jednom demonu...znaci odbaceni deo stvaralastva....Pesma se zove "HVALA" - ocekujem kritike!

P.S. Aranzman i tekst su moji tako da na neki nacin odgovaram na ovu temu...i nemojte zameriti na mom urlanju, sada sam mnogo bolji pevac! :-D
    Necu da kazem ime benda jer se nikada nismo reklamirali na netu, ko nas zna-zna!

http://www.box.net/shared/kzmdygtw8s
    Tema nije "stavite snimke" nego "objasnite svoje note".

Učlanjen
    24.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    54

Ja sviram pank a ne klasiku, tu nema nikakve dublje poruke osim ove koja se cuje...nemam sta tu da objasnim, tema je sta i kako ste komponovali...evo i odgovora - Sta sam komponovao? Ovu rastimovanu gitaru i bas, KAKO SAM KOMPONOVAO- Napio se, napisao tekst i uklopio ga u muziku...
    Hebem ti ljude...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

si ti onaj sto se hvali da paganinija (a sad ebes klasiku i ljude) ima u malom prstu?

Aktivan član Guitar_Thrill (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio LED_Diod Pogledaj poruku
    Tema nije "stavite snimke" nego "objasnite svoje note".
    ti ne mozes da shvatis da muzika i umetnost uopste nije matematika.....ne mozes da dodjes i kazes e sad cu da stavim ovde tu notu jer statistika kaze da se tu ta nota najvise svidja 90% ljudi.....umetnost je umetnost jer svako radi ono kako se nejmu dopada.....bas bi voleo da mi npr. Blackmore kaze zasto je odsvirao taj riff SMoke on the Water bas G,H.C , a ne recimo G,C,D ili A,Cis,D........
    @ Sid postoji tema, DJM ju je otvorio,a i ti si slao neke postove,jeste da nisi slao komopzicije ali postove jesi....tu imas i jednu komoziciju ovog diode,koji verovatno ne zna ni ni kao dioda funkcionise.....pa bih voleo da mi objasni t u svoju kompoziciju......a sto se tvoje komopzicije tice.....jbbg. punk ko punk, dobro je....ali ja se u to slabo razumem
    Poslednji put ažurirao/la DJM : 01.11.2008. u 00:09

Učlanjen
    24.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    54

Da, ja sam! Takodje sam i onaj koji je zavrsio na gitari osnovnu muzicku i srednju muzicku skolu, takodje sam i onaj koji je primljen na akademiju dzez gitare u Amsterdamu ali nikada nisam ni zapoceo te studije bas zato sto nisam hteo da ostavim ovu devojku kojoj je namenjena pesma od 3 akorda, i tu emociju ne moze da promeni ni 10 paganinija! Time smatram da sam dovoljno kvalifikovan da govorim o muzici...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Sid* Pogledaj poruku
    Da, ja sam! Takodje sam i onaj koji je zavrsio na gitari osnovnu muzicku i srednju muzicku skolu, takodje sam i onaj koji je primljen na akademiju dzez gitare u Amsterdamu ali nikada nisam ni zapoceo te studije bas zato sto nisam hteo da ostavim ovu devojku kojoj je namenjena pesma od 3 akorda, i tu emociju ne moze da promeni ni 10 paganinija! Time smatram da sam dovoljno kvalifikovan da govorim o muzici...
    ne kazem da nisi, ali ja na temi trazim da se o muzici govori, a ne da se stavljaju snimci ili slusa muzika. Mo's ti to , jesi sposoban ti to da svatis? Daklem,ako mislis da je sve sto nema samo 3 akorda *, onda nastavi da lupas... ako ne nadji nesto sto je "ontopic" pa pisi nekoristi moju temu za propagandu tvog "nesvesnog" stvaralastva i *.
    Poslednji put ažurirao/la . . . : 03.04.2008. u 22:46 Razlog: cenzura

Učlanjen
    24.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    54

Brate, jesi li ti stvarno toliko glup ili se pravis? Ja sam okacio svoju muziku sto je i trazeno (necu ti valjda napisati note i akorde pa da diskutujemo o tome), ako trazis da se govori ja sam ponudio nesto svoje...e sad izvini veliki majstore sto sam uleteo sa pankom i poremetio ti koncepciju...eto to je poenta...
    Sto se propagande tice...postoje na forumu ljudi koji me poznaju i koji znaju sa kojim bendom radim a veruj mi da tom bendu nije potrebna ovakva propaganda! Cheers!

Poznat
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

DA zavrsimo sa svadjama. . .

Slične teme

1. Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 05.01.2008., 03:53
  2. Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 09.09.2007., 19:28
  3. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 17.12.2006., 01:06

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge