Da li je Koštunica ruski špijun?

Da li je Koštunica ruski špijun?

  • da,veoma moguće

  • nije


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gold Fish

Zainteresovan član
Poruka
366
Da li ste razmišljali zašto je toj personi toliko zapelo da Srbija bude zavisna od Rusije,da im da NIS u bescenje,zašto pristaje na svaki diktat iz Moskve i trudi se iz petnih žila da Srbiju posvađa sa Zapadom?
Da li možda Vojislav Koštunica pravu platu prima iz Moskve?
 
Da li ste razmišljali zašto je toj personi toliko zapelo da Srbija bude zavisna od Rusije,da im da NIS u bescenje,zašto pristaje na svaki diktat iz Moskve i trudi se iz petnih žila da Srbiju posvađa sa Zapadom?
Da li možda Vojislav Koštunica pravu platu prima iz Moskve?


Ne...on je Budala koja veruje Rusima...a za rusku platu...mislim da nije toliko pametan, a ni obavešten da takve usluge mogu i da se plate...Slepa Vera...:lol:
 
Jao kad se samo setim kako ste ga slavili i dizali do zvezda. Sad je unapređen u ruskog špijuna. Kakva paranoja :-)
Isto bi ste ovako danas kidisali i na Đinđića da je živ. Šta se bunite kad imate Tadića, B92, Čedu i NVO koji primaju Soroševu, Bušovu i Tačijevu platu. To su plate a ne neke ruske rublje.
 
Jao kad se samo setim kako ste ga slavili i dizali do zvezda. Sad je unapređen u ruskog špijuna. Kakva paranoja :-)
Isto bi ste ovako danas kidisali i na Đinđića da je živ. Šta se bunite kad imate Tadića, B92, Čedu i NVO koji primaju Soroševu, Bušovu i Tačijevu platu. To su plate a ne neke ruske rublje.
Еврићи бајо, еврићи. Знају ови шта је конвертибилна валута.
 
Da li ste razmišljali zašto je toj personi toliko zapelo da Srbija bude zavisna od Rusije,da im da NIS u bescenje,zašto pristaje na svaki diktat iz Moskve i trudi se iz petnih žila da Srbiju posvađa sa Zapadom?
Da li možda Vojislav Koštunica pravu platu prima iz Moskve?

да си размишљала нешто не би поставила ову глупу анкету :evil:

подсећа на ону отрцану.......да ли је Зоран Ђинђић агент ЦИА-е:roll:

колико агената се бави политиком овде једино мосад нема фаворита:idea:
 
LOL teorija zavere a? Haha smesno.. ovi zuti su totalno pomesali loncicie.

Ne postoji nesto tako kao spijun a posebno ne u Srbiji... spijune su izmislili radikali da bi lagali demokratiojom opijene gradjane ... spijun to je kategorija nepoznata za EUmuniste :lol":

Ustvari sta je to spijun? AKo moze neki zuti da mi to objasni.. hvala :lol:
 
ја нисам жути ...али шпијуни обично раде прикривено а не овако тајно као Коштуњави.а ово је добра фора............ за Москву.......то значи да Чеда ради за Сигурими и прима плату из Тиране...........ЗАКОН ЛОГИКЕ ЛДП-а
 
Da li ste razmišljali zašto je toj personi toliko zapelo da Srbija bude zavisna od Rusije,da im da NIS u bescenje,zašto pristaje na svaki diktat iz Moskve i trudi se iz petnih žila da Srbiju posvađa sa Zapadom?
Da li možda Vojislav Koštunica pravu platu prima iz Moskve?
ne verujem da je ruski spijun,mislim da sve radi iz licnog ubedjenja.bar tako meni deluje :neutral: mada siguno ima neke koristi,svi za vlasti se ogrebu sto za pare,sto za usluge,sto za moralno zadovoljenje :lol:
jao... a ja se chudim odakle je pao consiglieri, kad ono...:roll:
kad ono vi stari poznanici :neutral:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top