forumashice da li vam se desilo

meni je logicnije da pozovu vatrogasce, ako vec moraju da gase pozare u stomaku... a vatrogasci su ionako znojavi zato sto rade na visokim temperaturama... mada, ja sam isto zamisljao da pozovem vatrogasce kad se u kafani najedem ljute lucene paprike...
pa k`o ce onda da gasi pozzar u pioniru vecheras, ako su vatrogasci kod tebe u kafani?
(svim srcem cu navijati za partizan, stvarno hocu... )

p.s. svako ko mi ovu izjavu bude nabijao na nos, neka primi k znanju da sam trenutno hiperosetljiva i da mi hormoni rade k`o ludi, te sam i poprilichno neurachunljiva. :D
 
valjda nece biti potrebe da dodju u pionir... ne ocekuju se pozari iako ce atmosfera biti uzavrela... 6,000 ljudi... 12,000 dlanova... junak na junaka... Novica - ubica... Pakman... Paki-Palacio... Kecman... Vraki-Vranjes... Borovnjak... mnogo smo jaki, mame mi... da nas ne kazne oni iz organizacija raznih... a sto se tice tvoje poruke, vec je copy-pastovana... moze to da ceka par meseci... :)
 
valjda nece biti potrebe da dodju u pionir... ne ocekuju se pozari iako ce atmosfera biti uzavrela... 6,000 ljudi... 12,000 dlanova... junak na junaka... Novica - ubica... Pakman... Paki-Palacio... Kecman... Vraki-Vranjes... Borovnjak... mnogo smo jaki, mame mi... da nas ne kazne oni iz organizacija raznih... a sto se tice tvoje poruke, vec je copy-pastovana... moze to da ceka par meseci... :)
e.
nemoj da igrash prljavo.

bice vecheras ludo.
ispraticu to svakako. :D
 

Back
Top