ANANAS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Roze_beba

Zainteresovan član
Poruka
155
Sada ce svi da navale...Pa nije ovo soba namenjena ishrani..Buuuhhhaaa...
Ali mene zanima,DA LI je istina,da ananas utice na....pa kako bih rekla...miris i ukus muskih telesnih sokova?(kakav naziv,al` ne znam kako da srocim drugacija,a da ne bude nepristojno)
Znate ono ANANAS i miris i ukus...
 
Sada ce svi da navale...Pa nije ovo soba namenjena ishrani..Buuuhhhaaa...
Ali mene zanima,DA LI je istina,da ananas utice na....pa kako bih rekla...miris i ukus muskih telesnih sokova?(kakav naziv,al` ne znam kako da srocim drugacije,a da ne bude nepristojno)
Znate ono ANANAS i miris i ukus...

dobro, de...počinje sa s, a završava sa a, jel? ;)
 
Sada ce svi da navale...Pa nije ovo soba namenjena ishrani..Buuuhhhaaa...
Ali mene zanima,DA LI je istina,da ananas utice na....pa kako bih rekla...miris i ukus muskih telesnih sokova?(kakav naziv,al` ne znam kako da srocim drugacija,a da ne bude nepristojno)
Znate ono ANANAS i miris i ukus...

Dobrovoljno se prijavljujem kao pokusni kunić za ovaj experiment.
Potrebno je da mi se javi sponzorka koja će mi kupiti bar dva kila ananasa i obezbediti smeštaj za taj dan.
Obavezujem se da ću pojesti sav ananas i da ću pružiti neophdni...hm....dokazni materijal.
I naravno, sponzorka se mora obavezati da će forum javno obavestiti o rezultatima ovog pokusa :mrgreen:
 
xaxaxa lol
Jeste,jeste...Pocinje na S a svrsava se na A
osecam se kao da sam zalutala u jedan od onih neverovatno glupih kvizova na sos kanalu kad cura stoji sama i neshto baljezga po dva sata, a mi gledaoci treba da sastavimo rechi ili prebrojimo trouglove...
kao da smo idioti.
a ona toroche i toroche...
na kraju vidish da joj je loshe.

(p.s. sad smo svi shvatili da na tv nemam teletext)
 
osecam se kao da sam zalutala u jedan od onih neverovatno glupih kvizova na sos kanalu kad cura stoji sama i neshto baljezga po dva sata, a mi gledaoci treba da sastavimo rechi ili prebrojimo trouglove...
kao da smo idioti.
a ona toroche i toroche...
na kraju vidish da joj je loshe.

(p.s. sad smo svi shvatili da na tv nemam teletext)

hahah...... ( :
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top