Promene u ponashanju teenejdzera OoOoO

Home. Sweet Home

Zainteresovan član
Poruka
187
Pitam se zashto li nam se menja ponasanje?????Ja npr. sve me moze
iznervirati.Bilo koja glupost.Menjamo se kao lichnosti,formiramo nashu lichnost.Menjamoi drushtvo.Meni se bash desi da kazem hocu da se vratim u ono vreme kad sam bila mala.Ponekad
me uhvati strah od odrastanja.Ne zelim da odrastem.Zelim da zauvek ostanem dete.Uffff:(:(
 
Pitam se zashto li nam se menja ponasanje?????Ja npr. sve me moze
iznervirati.Bilo koja glupost.
Menjamo se kao lichnosti,formiramo nashu lichnost.Menjamoi drushtvo.Meni se bash desi da kazem hocu da se vratim u ono vreme kad sam bila mala.Ponekad
me uhvati strah od odrastanja.Ne zelim da odrastem.Zelim da zauvek ostanem dete.Uffff:(:(

To se zove odrastanje!!A u vezi ovog drugog ja 80% dana ludim i besnim zbog raznih gluposti!!!I ja ponekad ceznem za osnovnom!!
 
meni se raspolozenje uzasno mjenja!!cas mi se place cas mi se smije!!a i sve me neka nepravda dere...i sve mi izgleda uzasno lose...moj zivot-bljak!skola-lele!momak-okle?:roll: porodica-aaaa:evil: drustvo-hmm..1normalna osoba...i to je to....a ne, ne izgleda meni sve tako lose, vec stvarno je tako!!!:shock:
a prije samo god dana sve mi je bilo savrseno...exx...a naravno da se plasim odrastanja...i evo izbjegavam to kolko mogu..glupiram se, foliram da nista ne shvatam, i da nista od toga nema veze samnom...dokle??ne znam..
 
Meni se bash desi da kazem hocu da se vratim u ono vreme kad sam bila mala.Ponekad
me uhvati strah od odrastanja.Ne zelim da odrastem.Zelim da zauvek ostanem dete.Uffff:(:(

Jao,ovako je i kod mene.Kada pogledam svoj zivot unazad nekoliko godina...TADA sam bila tinejdzerka,a sad sam dete!Ne znam,kad se detetu dese neke stvari odjednom,valjda postane teen.
A i pre,bila sam totalno drugacija osoba.Promenila sam se nabolje,ali kao da mi neki delic nedostaje.A mozda i osoba,mada niko meni poseban nije otisao na neki nacin iz mog zivota.
Znate ono,pre sam bila preosetljiva,previse naivna,stidljiva,nedovoljno komunikativna,nezadovoljna svojim izgledom,mislila kako mi svi zele lose i dr..
Strasno!A nisam ni shvatala koliko zelim da se promenim...I desilo se,i drago mi je zbog toga,ali mi pomalo nedostaje dosada (ono,kada ne treba nigde da jurcam,kad samo sedim u kuci i gledam tv,jes' da malo jadno zvuci).
Ma,moj problem je sto se previse lako naviknem a tesko odviknem.:|
Al',sta da radim...
Najvise me nervira to sto se previse brinem za buducnost.Mozda se bojim da cu propasti,ne znam.Mada,znam da necu,u dubini duse.
I mnogo mi nedostaje sve to sto sam pre imala.Previse sam razmisljala o svakoj stvarcici,nisam se brinula za skolu,mrzelo me je da upoznajem ljude,bila sam neki mrgud,koji nije da nije imao prijatelje,vec je jednostavno bio lencuga za takve stvari.
Brze promene raspolozenja mi takodje teze padaju.Prema roditeljima se nekad ponasam super,grlim ih,ljubim,a nekad im odgovaram taaako sarkasticno!!
Ne znam,pokusavam to da smanjim (nije da se desava cesto,ali kada mi se to i jedanput desi,prekoravam sebe).
 
.....malo je chudno to vreme....eeeeee......
Mislim ja ne znam ni kako se osecam,u jednom trenutku osvajam svet,a u drugom samo padam
Mada se ponekad ponasham ko da sam popila svu pamet ovoga sveta....eee.....a nem pojma ni kako se zovem.....

....ja sam jedan dan mirna, ne progovaram ni rech, a nekad skroz poludim, ne mozhe niko da me simri.... chesto sebe ne prepoznajem.... uglavnom sam normalna onako na ulici, a nekad se ponasham ko prostakusha, derem se, psujem.....



Um...ovako nekako je sa mnom... :cool:
 
Me 2
Pogotovo sto sam opsednuta svojim noktima!(mnooogo su dobri majke mi, crveno - crni na kocke! ovako cetriri kocke, crveno - crno :D moj rucni rad ^_^)
S'o se mene tice.... I'm sick!
Kao sto rekoste i vi, jedan dan tihi drugi dan poloodite...
Samo sto sam ja izuzetno hladna, smorena, ozbiljna... ali kad mi dodje posle pet minuta, ja se ponasam kao Ajs
-.-
Ozb
Znaci otkacim, pocnem da pricam nekakve nebuloze, zezam se s svima redom....
*retard* :mrgreen:
Pubertet je cudo!!!
 
mene uglavanom odrasli ne podnose.................misli se na nastavnike komsije.......itd jer stalno moram da isterujem pravdu i nikad ne popustam i u svemu sam do kraja cak i kada nemam nikakve sanse..i uvek povodim narod na neke pobune cak i kada za to nema razloga.......ali ponosim se sama sobom
 
meni se raspolozenje uzasno mjenja!!cas mi se place cas mi se smije!!a i sve me neka nepravda dere...i sve mi izgleda uzasno lose...moj zivot-bljak!skola-lele!momak-okle?:roll: porodica-aaaa:evil: drustvo-hmm..1normalna osoba...i to je to....a ne, ne izgleda meni sve tako lose, vec stvarno je tako!!!:shock:
a prije samo god dana sve mi je bilo savrseno...exx...a naravno da se plasim odrastanja...i evo izbjegavam to kolko mogu..glupiram se, foliram da nista ne shvatam, i da nista od toga nema veze samnom...dokle??ne znam..

e ovakva ista sam i ja :} heh nadam se da ce to ludilo da nas prodje... sad postajemo zrelije licnosti ;)
 
Stalno menjam raspoloženje i to veoma brzo. To ponekad iritira moje roditelje, ali...
Npr. brzo menjam neka mišljenja, ono što sam uradila prošle godine, ove sigurno ne bih, izmenila bih neke stvari ili bih drugačije postupila u nekoj situaciji.
Ovo smatram sasvim normalnim, jer još nisam potpuno formirana ličnost.
 
Pitam se zashto li nam se menja ponasanje?????Ja npr. sve me moze
iznervirati.Bilo koja glupost.Menjamo se kao lichnosti,formiramo nashu lichnost.Menjamoi drushtvo.Meni se bash desi da kazem hocu da se vratim u ono vreme kad sam bila mala.Ponekad
me uhvati strah od odrastanja.Ne zelim da odrastem.Zelim da zauvek ostanem dete.Uffff:(:(

To su hormoni,pubertet i bla,bla jos nesto...
 

Back
Top