Tema za laku noch...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pipi Langstrumpf

Buduća legenda
Poruka
31.793
...i ushushkate se u krevet, i navuchete chebence preko nosa i zagrlite medu i...shta zzelite da sanjate nochas?
:heart:

Ja bih volela da sanjam da sa svojim pilencetom shetam ulicama New Orleansa i da on posle negde svira gitaru a ja pijuckam koka-kolu....i jedem shampitu...i da dodje John Lee Hooker pa nam se pridruzzi...
 
Meni su obično dragi oni snovi gde shvatim da sanjam, pa onda (kad već ne mogu da se probudim) počnem da zamišljam atmosferu, i sve osećam doslovno, simpatično skroz...

Samo što mi se u poslednje vreme mnogo češće dešava da sanjam kako kompjuter hoće da me pojede, kućište poskakuje, a ja moram da ga upalim da radim, ono besni i sve neke varnice iskaču, a ja moram... moram. :(
 
jao,ja ne volim da sanjam:(
kada sanjam nesto lepo probudim se shvatim da je bio samo san i budem jako tuzna..kada sanjam neki kosmar,nesto lose ne spavam lepo a i taj kosmar ostavi utisak na mene pa sam pod utiskom ceo dan :S
 
...i ushushkate se u krevet, i navuchete chebence preko nosa i zagrlite medu i...shta zzelite da sanjate nochas?
:heart:

Ja bih volela da sanjam da sa svojim pilencetom shetam ulicama New Orleansa i da on posle negde svira gitaru a ja pijuckam koka-kolu....i jedem shampitu...i da dodje John Lee Hooker pa nam se pridruzzi...

zelim da sanjam da je pricaonica na ovom mom sajticu puna danonocno koliko i u toku ove veceri....i da je tu malo vise ljudi poput Lovca (hvala ti sto si tuuuu, i sto pazis na svaki potez, heh), a malo manje Ognjena i namcora njemu slicnih...i sanjam sto vise ovako dobre muzike.... i sto vise dana poput ovog proteklog....i smeha do kraja zivota u kolicinama u kojima ga je do sada bilo....
 
zelim da sanjam da je pricaonica na ovom mom sajticu puna danonocno koliko i u toku ove veceri....i da je tu malo vise ljudi poput Lovca (hvala ti sto si tuuuu, i sto pazis na svaki potez, heh), a malo manje Ognjena i namcora njemu slicnih...i sanjam sto vise ovako dobre muzike.... i sto vise dana poput ovog proteklog....i smeha do kraja zivota u kolicinama u kojima ga je do sada bilo....

Hvala na tako lepim rechima Ivana.

Postavi link "prichaonice". Pa da pochnemo sa okupljanjem. Priroda se uglavnom pobrine za ostale nijanse...
 
...i ushushkate se u krevet, i navuchete chebence preko nosa i zagrlite medu i...shta zzelite da sanjate nochas?
:heart:

Ja bih volela da sanjam da sa svojim pilencetom shetam ulicama New Orleansa i da on posle negde svira gitaru a ja pijuckam koka-kolu....i jedem shampitu...i da dodje John Lee Hooker pa nam se pridruzzi...

:wink: obozavala sam kad sanjam da plivam pod vodom kao delfin i da ne osecam nedostatak vazduha....e opet bih to i svake noci.......:rolleyes:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top