UDARACI

H

hehe :)

Gost
Ljudi da li je neko od vas imao tu privilegiju da slusa Perkusioniste MS"STANKOVIC", JAAAAAAOOOOOOOOO KAKO JE TO DOBRA STVAR!!!!!!!! NAJJACI SU NA SVETU!!!!!!!!!!!!!!! ( prof. Sinisa RULES! ) Ja sam tamo otisla prvo na drugaricino nagovaranje, inace volim udaraljke, ali mi je taj dan bas bio fuj :roll:
ali kad sam otisla tamo bila sam :shock:
i WOW!!!!!! KAKO JE DO JAJA!!!!! I onda sam se sve vreme smeskala dok su svirali :lol: i na kraju
ova faca mi je ostala i dalje stoji :D
ali inace... smrc... :cry: moj Mladja ima devojcicu koliko cujem... Smrc... Kako SUPER SUPER ZVUCI I WOW KAKAV JE FRAJER I KAKO IMA MOCNU KOSU, I PREDIVNE SMARAGDNE OCI I OSMEH DA PADNES NA DUPE I WOW JA BIH SE UDALA ZA NJEGA!!!!!!!!!!!
KAKO JE SAVRSEN!!!!!!!!!!!!
Ako ima neko da nesto kaze recite, ljudi, i BTW zna li njega neko ili nesto o njemu?
PLEASE!
MLADJO MAJSTORE NAD MAJSTORIMA!!! :wink:

Obozavateljka
 
ja sam ta privilegovana osoba koja je slusala perkusioniste. i zaista su bogovi. nema im ravnih.
onaj zivanovic je takve stvari pisao, a "mala stona muzika" je tako mocna. zaista su jaki. poz za njih ako ovo procitaju. :)
 
E ljudi ovo je ludost uvek ista ekipa na istu temu.
cao svima sa teme ne glancajte marte ili sta vec :wink:
ja sam ih slusao sa skolom i iako smo se sami sebi u grlo nasrali kako cemo se smoriti na Kolarcu, ja se bolje u zivotu nisam proveo. keve mi. prof sinisa je lik :lol:

a taj tvoj mladja sa cupavom kosom ( dugom jel iz the ganga ) je apsolutni genije.
poz za sve i za onog radosa, on je takodje genij.
:twisted:
 
E LJUDI!
JA SAM - DI ASHEJMD VAN!
jao evo ja te podrzavam hehe :), ja sam takodje zaljubljena u Mladena, jaaaaaaaaaaooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :oops: kako je sladak!
njegova svirka moze da mi ispunjava usi danonocno, kako je mocno mocno mocno NAJMOCNIJE NA SVETU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D

On je razlog zasto sada slusam Djordje Davida, ali nikako da uhvatim novi spot, kazu da je izasao, celi dan sam uz TV i nish! Jer si ga videla?
VELIKI KISS ZA MLADENA!!!!!!!!!!!!!!! :D
 
MLADEN,JE,MOJA,PRVA,LJUBAV,I,JA,GA,OBOZAVAM,I,VIDELA,SAM,GA,PAR,PUTA,U,GRADU,I,UPOZNALA,GA,I,TAKO,JE,DIVAN,IZBLIZA,IMA,TAKO,DIVAN,OSMEH,ISKREN,I,PREDIVNE,DUBOKE,OCI,I,TAKO,JE,SAVRSEN,NADAM,SE,DA,ME,SE,SECA,JER,SAMO,STO,NISAM,PALA,U,NESVEST,KAD,SMO,SE,UPOZNALI,A,JA,SAM,CULA,DA,SVIRA,U,JOS,NEKOM,BENDU,NEKI,TRIBUTE,NESTO.VOLIM,GA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS
 
hehe :):
Ljudi da li je neko od vas imao tu privilegiju da slusa Perkusioniste MS"STANKOVIC", JAAAAAAOOOOOOOOO KAKO JE TO DOBRA STVAR!!!!!!!! NAJJACI SU NA SVETU!!!!!!!!!!!!!!! ( prof. Sinisa RULES! ) Ja sam tamo otisla prvo na drugaricino nagovaranje, inace volim udaraljke, ali mi je taj dan bas bio fuj :roll:
ali kad sam otisla tamo bila sam :shock:
i WOW!!!!!! KAKO JE DO JAJA!!!!! I onda sam se sve vreme smeskala dok su svirali :lol: i na kraju
ova faca mi je ostala i dalje stoji :D
ali inace... smrc... :cry: moj Mladja ima devojcicu koliko cujem... Smrc... Kako SUPER SUPER ZVUCI I WOW KAKAV JE FRAJER I KAKO IMA MOCNU KOSU, I PREDIVNE SMARAGDNE OCI I OSMEH DA PADNES NA DUPE I WOW JA BIH SE UDALA ZA NJEGA!!!!!!!!!!!
KAKO JE SAVRSEN!!!!!!!!!!!!
Ako ima neko da nesto kaze recite, ljudi, i BTW zna li njega neko ili nesto o njemu?
PLEASE!
MLADJO MAJSTORE NAD MAJSTORIMA!!! :wink:

Obozavateljka

Ja Ga ZnAm!!!!!!!! Bas je kul lik i apsolutni zajebant, par puta sam bila u njeogovom prisustvu, a
wow stvarno jeste frajer. Ali bila sam ja na koncertu i na Paradoxu, ali i na Perkusionistima.
Ali meni se vise svidja onja Stefan...sa dugom ravnom kosom, ali mladen bolje udara.
pozdrav za sve njih i sve vas!
Ja ZnAm
 
JA SAM TAKO SRECNAAAAAAAAAA ljudi!!!!!!!!
JA SAM TAKO ZALJUBLJENA!!!!!!!
VIDELA SAM GA 2 PUTA nesto NA TRGU JE JURCAO NEGDE, i nisam htela da ga gnjavim kao kokoske :MLADENE, OKRENI SE, MLADENE!!!! Da ga smaram necu.
Bas je slaaaaaaaaaadddddddakkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!
:D
( a i ceo odsek je vrlo njam ali Mladja je naj njam! :D :oops: :wink: I am IN LOVE!!! )
 
bez obzira na to koliko dobro svira mene taj decko tako nervira tako mi skace po zivcima bas mi deluje napaljeno ali ipak svira kao sa olimpa da je sisao
ali mi tako jase zivce da toga nigde nema.
sinisa jovic je najaci lik na world
 
JAOJ KAKO JE LEP LEP LEP LEP ZNAM KAKO SE OSECAS NAJLEPSI JE NA SVETU!!!!!!!!!!!!!
MOJA ORTAKINJA GA ZNA ALI ANFORCUNETLI SAM TRENUTNO U SVADJI SA NJOM> EH MAJKU MU>>> STA CES
NAJLEPSI JE MLADEN!
POZ ZA HEHE :) I BISTRU IDEJU DA OVO POVUCE!!! :D
 
Pa gde ste svi pobegli?
`Ajde ljudi mora da neko ovde slusa Djordje Davida, pa da zna nesto o Mladji ili da se bavi nekom muzikom, ajde pokrenite se!
MLAAAAAAAAAAAAAAAADDDDDEEEEEEEEEENEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!! :D


Zasto imas devojku? :cry:
 
E,brale ja bio na njihovom koncertu u skoli.
ne da razvaljuju nego nema. brale mnogo su jaki,a sto se tice te dvojice,cini mi se da je mladenova devojka neka mala plava,ona je na svakom njegovom koncertu,i svaki put ga izgrli posle.cini mi se da ide sa njim u skolu,ali je mladja.mada,neljubi ga posle koncerta,samo se dugo grle.mozda su drugovi.sta ja znam.neslusajte me.video sam ih jednom na stanici zajedno,prekoputa skole, ulaze u bus.neznam.
poz za 1.gimn! :wink:
 
NEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! :cry:
Koja mala plava? Kako detaljnije izgleda? AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...... kao da mi nesto to i vredi... ali ipak reci! pliz :cry:
mladjoooo......
 
ma neznam,ima dugu kosu,bebastu facu,cini mi se.neznam,sestro,opusti se,verovatno mu je ortakinja.
cini mi se da je bila u fazonu nesto,martinke i to.
neznam,ma opustedencija.100% mu je ortakinja.plus je klinka, izgleda 2,3 god mladje od njega(sta je on 85 86god?)
opustedencija
 
:o NEMOGUCE, ALI NEMOGUCE JE DA NISTA CULI NISTE ZA UDARACE STANKOVICA, LJUDI MOJI U POSLEDNJE 3 NEDELJE SU 4 PUTA NASTUPALI SAMO NA KOLARCU! A DA NA PRICAM DA JE MLADJA SVIRAO I U SKC-U I NA JOS NEKIM SVIRKAMA.
DAJTE NESTO O NJIMA, `AJDE, POKRET!
MLADEN 8)
 
za ovo MLADEN 8)
mislila sam da je baja... Dace Bog da se i Mladja negde ovde upise! :D

JAAAAAAAAAAOOOO KAKO JE SUPEEEEEEEEEERRRRRRR!!!!!!!!!!!!
 
ja sma ih slusao i bas su strava,mnogo su jaki likovi,a najjace je bilo kad je jednom liku ispala palica,tj.poletela u vazduh a on je uhvatio mrtav ladan i nastavio da udara.mladen je stvarno idiot,ne skida se sa scene,gde god se okrenem tu je on.salim se,najvise mi se on svidja posle ovog lika,super im je ona deracina,tog zivkovica zivanovica kako li se zove stvar.jaki su keve mi.
 
Ajde... A opet nijedan registrovan clan?
c c c... ljudi po kojim se vi krugovima krecete? :roll:
Salim se, dajte, ajde hvala svim ovima, pisite ljudi.
:D LOVES MLADJA
 
e ljudi ,pa tako,napokon da neko kaze nesto i o perkusionistima!haaaaaa ,napokon:)
ma mladen je baja i po,ne znam sta da ti kazem,em super svira ,decko i savrseno izgleda!
videla sam ga na jednoj svirci prosle nedelje i gledala ga sa skolom na kolarcu,perkusionsiti su zakon,mnogo dobro sviraju!
jesu li oni iz srednje muzicke ili koje vec....?
pozdrav i tako....mladja rules:)) :twisted: :twisted: :twisted:
 
E ja da odgovorim na ono.ne znam za tu malu plavu ribu,nisam bas siguran.mada evo tu mi je jedna drugarica i kaze da mu je devojka bas crna i visa od njega.mozda mu je ova i sestra,cini mi se da malo lice njih dvoje.neznam,ali svejedno ne daj se, baci se u poteru za njim.idi u tu skolu i potrazi ga.to ti je moj savet.
 
Roots:
e ljudi ,pa tako,napokon da neko kaze nesto i o perkusionistima!haaaaaa ,napokon:)
ma mladen je baja i po,ne znam sta da ti kazem,em super svira ,decko i savrseno izgleda!
videla sam ga na jednoj svirci prosle nedelje i gledala ga sa skolom na kolarcu,perkusionsiti su zakon,mnogo dobro sviraju!
jesu li oni iz srednje muzicke ili koje vec....?
pozdrav i tako....mladja rules:)) :twisted: :twisted: :twisted:
jaaaaaaaooooooo evo jos jedna pametna :D
da jao on je tako sladak,iz muzicke skole stankovic je, koja je inace krcata ali KRCATA bajama i nekim kosijanerima sa kosama do ispod dupeta ili tipa Yngwie-a ali Mladen je tako divan i ja ga tako volim i bila sam na 5 njegovih svirki!
Na kojoj svirci si ga cula osim kolarca?
I da li si videla tu neku malu plavu ili visoku crnu? :cry: ta mala plava je neka koliko cujem iz njegove skole,smrc.
Jel ga znas? :)
 
ne ne ,evooo me:))
znash kako,videla sam ga na jednoj punk rock svirci,bio je ssssssam i bash neki povuchen tip nije da se gubi neshto ili se ja varam:),tako da ne znam da li ima devojku,ali je sve vreme pre pocetka svirke prichao SSAMO ssa ORTACIMA:))znachi-musko drustvo:)
i decko je mislim sasvim ok,ali koliko vidim uobrazice se debello :))
meni bas izgleda starije kao da ima dvadeset i kusur godina...
:wink:
 

Back
Top