Zeleno Cose - Kg
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Zeleno Cose - Kg

Nov član
    Učlanjen
    01.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Zeleno Cose - Kg

Zdravo svima,
    evo da pokrenem jednu temu sa kojom se mi Kragujevcani ne bavimo, a to je zivotna srtedina. Sticajem okolnosti, pre svega zbog nedostatka posla, angazovan sam na javnim radovima u JKP Zelenilu. U pocetku, mislio sam da ce moj opis posla biti samo grabuljanje i sakupljanje pokosene trave i grmlja u kamion, ali prevario sam se.
    Gotovo da nema nijedne zelene povrsine u gradu, na kojoj je moguce naci samo trave, a ne flase, konzerve i gume. Ipak meni i mojim ortacima je drago sto smo ucinili da neke travnate povrsine budu ciste, pa neka nam neko kaze da mi nismo najveci ekolozi u Kragujevcu (u poverenju, mi smo mnogima nabacili komplekse nize vrednosti, pocev od nase direktorke Dobrile Bibe Desivojevic, koja se stalno reklamira na RTK kao vodeci ekolog, pa do ostalih ekoloskih organizacija u Kragujevcu, koje se ekologijom bave samo na seminarima)
    Da ne bude ovo samo puka prica, trebali bi ovih dana da prebacim slike sa nasih mobilnih. Na njima ce biti prikazano sta smo zaista uradili, tacnije slikali smo natpise ulica kao i otpad koji je nadjen na zelenim povrsina u tim ulicama.
    Unapred se izvinjavam zbog osecaja bruke, koji ce se kod nekih od vas javiti. Naravno, da ne budemo zlonamerni, bice slikane i one ulice koje su lepo uredjene.
    Toliko od mene, da vidim sta vi imate da kazete na ovu temu.
    P.S. Zamolio bi admina da ovu temu zalepi, pitanje zivotne sredine nikad nije OUT, to je pitanje buducnosti

Aktivan član twigy (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano Re: Zeleno Ćoše!

Ovo je tema uvek vredna pažnje,na ovom pdf. vec otvorena slična koja se tiče svih oblasti oko uredjenja našeg grada,svakako je pozitivno od tebe što ćeš svoje iskustvo podeliti sa nama....dobrodošao:smile:

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=35001
    ...Ne leči vreme sve, nego LJUBAV......♥

Zainteresovan član vanilko (avatar)
    Učlanjen
    16.04.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Re: Zeleno Cose

Citat Original postavio zeleni_vitez Pogledaj poruku
    P.S. Zamolio bi admina da ovu temu zalepi, pitanje zivotne sredine nikad nije OUT, to je pitanje buducnosti
    Samo ti pisi i ubacuj fotke,pa imace buducnosti

Zainteresovan član vanilko (avatar)
    Učlanjen
    16.04.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    42

zeleni viteze,pozutela ti tema,sta bi stobom

Zainteresovan član Паганини (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio zeleni_vitez Pogledaj poruku
    Zdravo svima,
    evo da pokrenem jednu temu sa kojom se mi Kragujevcani ne bavimo, a to je zivotna srtedina. Sticajem okolnosti, pre svega zbog nedostatka posla, angazovan sam na javnim radovima u JKP Zelenilu. U pocetku, mislio sam da ce moj opis posla biti samo grabuljanje i sakupljanje pokosene trave i grmlja u kamion, ali prevario sam se.
    Gotovo da nema nijedne zelene povrsine u gradu, na kojoj je moguce naci samo trave, a ne flase, konzerve i gume. Ipak meni i mojim ortacima je drago sto smo ucinili da neke travnate povrsine budu ciste, pa neka nam neko kaze da mi nismo najveci ekolozi u Kragujevcu (u poverenju, mi smo mnogima nabacili komplekse nize vrednosti, pocev od nase direktorke Dobrile Bibe Desivojevic, koja se stalno reklamira na RTK kao vodeci ekolog, pa do ostalih ekoloskih organizacija u Kragujevcu, koje se ekologijom bave samo na seminarima)
    Da ne bude ovo samo puka prica, trebali bi ovih dana da prebacim slike sa nasih mobilnih. Na njima ce biti prikazano sta smo zaista uradili, tacnije slikali smo natpise ulica kao i otpad koji je nadjen na zelenim povrsina u tim ulicama.
    Unapred se izvinjavam zbog osecaja bruke, koji ce se kod nekih od vas javiti. Naravno, da ne budemo zlonamerni, bice slikane i one ulice koje su lepo uredjene.
    Toliko od mene, da vidim sta vi imate da kazete na ovu temu.
    И где су те слике које си најавио

Zainteresovan član nelekg (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Odlicna tema, i ja se solidarisem sa svakim ko na dobronameran nacin zeli da uredi ovaj nas, u sustini lep grad... i ja se stvarno trudim da ucinim male napore da grad ostane (postane) cist... nije poenta samo graditi, i ostavljati smece iza sebe, ponasajmo se kao da je i tudje dvoriste i nase, ne verujem da bi neko u svom dvoristu ostavljao plasticne flase i ostalo djubre.... malo "napora" od svakog i veliki deo problema je resen.... KEEP THE COUNTRY CLEAN.... veliki pozz za sve na ovom forumu

Aktivan član twigy (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    62

...Ne leči vreme sve, nego LJUBAV......♥

Slične teme